Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Poszukuję anime podobne do Sword Art Online , Hagure Yuusha no estetica, .Hack

Gorlice

Domyślnie Poszukuję anime podobne do Sword Art Online , Hagure Yuusha no estetica, .Hack

Witam poszukuję anime podobnego do tych w tytule , czyli główny bohater nie może być tzw.frajerem czyli żeby był podobny do tego z Hagure Yuusha no Estetica , mile widziane klimaty takie jak w SAO albo .Hack czyli świat wirtualny gry MMO . Mile widziany także romans oraz Ecchi. Proszę o pomoc

20

Domyślnie

Serie podobne do Hagure Yuusha no Estetica. Nic w stylu SAO nie kojarzę. Wydaje mi się, że Ichiban Ushiro no Daimao albo Isekai no Seikishi Monogatari będzie w sam raz. To drugie uważam za lepsze.

Domyślnie

Accel World, jeżeli chodzi o SAO. Jeżeli Hagure to podobieństwo mogę wyczuć w Oda Nobuna no Yabou. Romans(ale nie aż tak konkretny) z ecchi to Highschool DxD mogę polecić otwarcie, bądź z ambitniejszych, prawdziwych romansów Amagami SS i SS+ (w szczególności wątek Ayatsuji i Morishimy). Polecam także Kokoro connect, niesamowicie intrygujące i ciekawe anime ;)

Ostrów Mazowiecka

Domyślnie

Na pewno Accel World...jeśli chodzi o podobieństwo do sao...jeśli chodzi o serie ecchi i harem to oprócz wyżej wymienionych mogę zaproponować Campione...seria średnia, ale miło się ogląda

"Nocny kochanek, który ujawnia się pod osłoną księżyca"

15

Domyślnie

także poszukuję czegoś podobnego co kolega, Ichiban Ushiro no Daimao dobre, ale nie do końca :P
    Highschool DxD super! nie mogę się doczekać następnego sezonu
    Ostatnio edytowane przez che84 ; 15-12-2012 o 04:51

Uprawnienia umieszczania postów