Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 64

Wątek: 11eyes

90

Domyślnie 11eyes

Temat przeznaczony do rozmowy o ww anime.

11eyes (Online)

Polska

Domyślnie 11eyes

Więc jedno z lepszych z tych co teraz wychodzą fajnie się ogląda w miarę ciekawa fabuła.
    jeden - to to że do złudzenia przypomina pewne anime.
    A tak to myślę że po pierwszych 2 odc jest niezłe;d

GOP

Domyślnie 11eyes

Muzyka niezła, klimat też jest, ale coś mi psuje cały nastrój tego anime... chyba postacie...

Polska

Domyślnie 11eyes

Jak dla mnie postacie są fajne a klimat psuje ten cały śmieszny związek między tym kolesiem z opaską a tą klientką dziwny taki Ale genialne jest to przejście w tą czerwoną noc

Koło poznania

Domyślnie 11eyes

Muzyka 10/10, Fabuła wciągneła mnie zanim ruszył pierwszy opening, jak tak dalej pójdzie to bedzie najlepszą produkcją jaka wyszła w tym roku

Polska

Domyślnie 11eyes

Raczej w tym sezonie w tym się zgodzę bo najlepszą produkcją roku jest Pandora hearts jak na razie.(jak dala mnie)
    Jednakże myślę że to anime też już nie długo przedstawi swoją klasę

GOP

Domyślnie 11eyes

Wy się nie znacie ; P nic nie przebije bk201 i jego żulerskiego wyglądu ^^

90

Domyślnie 11eyes

11eyes jest fajne... Ciekawa fabuła, muzyka (opening przypomina mi ten z Phantoma), kreska w miarę (ale mogłaby być lepsza).
    Jednakże bk201 ma rację - Darker than Black the best!

No i co do żulerskiego wyglądu Hei'a :
    Spoiler: Whatever 

Edit: Omg, sorki. Pomyliłem teraz anime i openingni xD Chodziło mi o inne anime, tzn. "Tatakau Shisho - The Book of Bantorra" - opening z tamtego anime brzmi bardzo podobnie do 2 op z Phantoma (Senritsu no Kodomotachi)... A ten z 11eyes nie ma nic z nim wspólnego.
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:45

Polska

Domyślnie 11eyes

Ja wiem że Dtb jest the best Sam jestem wielkim fanem tego anime;d
    Ale mówimy o starym i nowym sezonie^^
    Co do muzyki zgadzam się jest genialna
    A co do przyrównania przedmówcy
    O op że niby przypomina Karme
    Powiem że karma ma wiele wolniejsze tempo

Więc po obejrzeniu 3 epa powiem że przypomina mi 2 anime
    jednego nie pamiętam (Ale tam też była czerwona noc)
    A drugie to Fate Stay/Night
    Z tą muzyką czuje się jak bym grał w dobrą grę fantazy
    Anime całkiem spoko jak na razie ciekawe co się będzie działo
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:46

10. Domyślnie 11eyes

Cytat Zamieszczone przez kinderkoza
    11eyes jest fajne... Ciekawa fabuła, muzyka (opening przypomina mi ten z Phantoma), kreska w miarę (ale mogłaby być lepsza).
    Jednakże bk201 ma rację - Darker than Black the best!

No i co do żulerskiego wyglądu Hei'a :

Spoiler: Emm... 

.
    Hahaha...zgadzam się z tym, że DTB jest The Best D i podziwiam grafikę :P...Super jeeest!! DD
    A co do 11 eyes właśnie zabieram się za to anime, i myślę, że nie będę żałować .
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:43

Szczecin

Domyślnie 11eyes

Ja przymierzam sie do oglądnięcia tego i jak tu wy czytałem (nie patrząc na spoilery) naprawdę dobre jest te anime

Berlin

Domyślnie 11eyes

Anime bardzo mi się podoba. Opening, po prostu wymiata.
    Fabuła bardzo ciekawa. Tła, muzyka też trzymają poziom, kolorystycznie jest bardzo dobrze, postacie jakoś mało wyraziste, czegoś im brakuje.

Na 9 odcinku to ja ryczałam jak małe dziecko.

12 odcinek obejrzany, więc można powiedzieć, że koniec.
    Mam mieszane uczucia co do końca.
    Wydawało mi się, że 11 odcinek zakończył się znacznie inaczej niż było to pokazane w 12, ale może nie oglądałam zbyt uważnie i coś przegapiłam.
    Zakończenie jak zawsze zrobione moim zdaniem na szybko i aby to zakończyć.

Jak przez 11 odcinków było rewelacyjnie tak 12 jak zawsze zrąbany.

151

Domyślnie 11eyes

Cytat Zamieszczone przez Mimetka
    Jak przez 11 odcinków było rewelacyjnie tak 12 jak zawsze zrąbany.
    Tak jak cały serial był przeciętny według mnie (sporo typowych schematów),
    tak właśnie takie zestawienie wydarzeń z odcinka 11 i 12 robi cudowne zakończenie serii i pozwala snuć domysły np.

Spoiler: plan? xP 
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:44
    http://a.imageshack.us/img189/2991/adaxm.jpg
    UWAGA: Expię na forum.
    Lista osób na ignore: black swan, Shinuta, Spayk, mo0nisi44, Paul Kay.
    zdjęte tymczasowo:Ewsia, Urizithar, Hanakumu, Mimetka, yaiez.

Japannaka Guest

Domyślnie 11eyes

Mi też b.podoba się owa seria ;)
    Kreska na miarę XXI wieku,
    a piosenki takie jak ,Lunatic Tears' lub ,Arrival of Tears' - znakomite!
    Spoiler: ... 
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:47

Domyślnie 11eyes

Seria świetna, bardzo fajnie mi się ją oglądało. Kreska przypadła mi do gustu. Fabuła cholernie mnie wciągnęła, opening bardzo dobrze oddaje klimat anime. U mnie 11eyes dostaje 10/10. Polecam wszystkim.

I tak jak wspomniał paskud, zakończenie w 11 i 12 odcinku pozwala snuć domysły.

Na prawdę świetna seria.

Berlin

Domyślnie 11eyes

A jak dla mnie to ja nie widziałam żadnych domysłów. Dużo gadania dwie minuty na pokonanie ,,jakże potężnego i okropnie groźnego'' przeciwnika i na końcu ci co przeżyli żyli długo i szczęśliwe. Ot tyle mogę powiedzieć na temat 12 odcinka.

Jak przez 11 oczekiwał rewelacyjnego zakończenia tak bardzo się zawiodłam.
    Właśnie to w anime mnie najbardziej denerwuje, że w ostatnim odcinku posiadając groźnego wroga cały odcinek z nim przeprowadzają konwersację na temat jaki on błąd popełnił w swoich przekonaniach i że oni mają lepszą wizję świata (jak dla mnie to tam stołu z herbatką i ciasteczkami brakowało tylko) a na końcu sadzą się do walki i walczą przez dwie minuty.
    Po serii gdzie było dużo niewiadomych, walk, jakiś mocy spodziewałam się dynamicznej akcji (może nawet krwawej), efektownych walk i efektów. A nie on sobie okiem zobaczył i po sprawie.
    Ech szkoda tego zakończenia baaaaardzo szkoda.

Domyślnie 11eyes

Mi w 11Eyesnajbardziej przypadł do gustu dramatyzm. Postacie i ich historie mnie urzekły.

Jak oglądałem tą serie to budziła we mnie duże zainteresowanie co się stanie w kolejnym odcinku, siedziałem i się głowiłem co się dalej stanie O.o Aż tak mnie zaciekawić nie udało się wielu anime. Więc 9/10;)
    A co do zakończenia to trochę dziwne i nie skumałem go do końca ale o to chyba chodziło autorom. Być może zostawili sobie wolną furtkę na kontynuację. Ale czy to nie będzie już nudne?
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:48

Polska

Domyślnie 11eyes

Banał! Dla mnie kiepskie anime. Odcinki się przeciągały i końca nie było widać...
    Ni tu fabuły, ni to muzyki... Tylko kreska może być ładna.
    Gdyby

Co ma epek 11 do 12? Zwalone po całości.

A ponieważ ja nie wystawiam złych ocen (najniższa to 6/10) wystawiam 7/10 za kreskę.
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:48

Domyślnie 11eyes

Mamut, jakiś Ty litościwy xD. Mi się podobała tylko muzyka w tle i kreska... I zacząłem robić recenzję (oprócz tych na shinden robię sobie for fun na youtube wideo-recenzje) tego anime, ale uznałem, że każdy po jej obejrzeniu już tego anime nie będzie chciał znać, a są tacy, co im się podoba...

Domyślnie 11eyes

Dla mnie super jedne z najlepszych anime które oglądałem przydała by się 2 część!

Domyślnie 11eyes

Ogólnie anime średnie a wiele momentów bardzo słaby. Chociaż zapowiada się całkiem nieźle, bohater pozornie jest ciekawy, tak samo ta czerwona noc, szybko staje się to zbyt powtarzalne. Jakieś tam uczniowskie życie, nagle bum robi się czerwono bohaterowie staczają walki, bum wszystko wraca do normalności i tak przez kilka pierwszych odcinków. Nikt za bardzo nie wie co się dzieje i po co. Właściwie przewija się kilka dość fajnie zapowiadających się wątków no ale anime jest zbyt krótkie żeby je naprawdę dobrze wykorzystać. Jednak największym grzechem tej serii jest dla mnie zachowanie bohaterów, a w szczególności rycerzy.
    Technicznie całkiem dobrze, ruiny miasta wyszły fanie a opening bardzo klimatyczny. 6/10
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:49

Domyślnie 11eyes

Nie wiem czemu ale nie widzę kontynuacji tego anime Ma dość rzetelne zakończenie Choć naprawdę mi się podobało i z całego serca chciałbym kontynuacje Jeśli będzie kontynuacja może zrobią coś w stylu ZnT że następna seria będzie bardziej odważne pod względem Scen "romantycznych" a po 1cz. mogliśmy zauważyć iż autor ma do tego prztyczek

Domyślnie 11eyes

Cytat Zamieszczone przez Enichi
    Mnie bardzo zaskoczyła 11 odcinku scena
    Ta, zwiększenie mocny ;)
    Ostatnio edytowane przez Vestar ; 22-06-2010 o 16:50

Domyślnie

No i OVA 11eyes (Mimetka, od razu zastrzegam, że ci się nie spodoba, ecchi)

Dla mnie śmieszne, fajna odskocznia od serii TV, można sobie genialny opening przypomnieć.
    Fanom serii na pewno się spodoba. Można się pośmiać xD.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Berlin

Domyślnie

Ova to dno... Zresztą cała seria była mniej niż średnia choć wyżej pisałam, ze mi się podoba, ale to było dawno temu.

Domyślnie

Anime genialne xD. Myślę że do gatunku można by dodać jeszcze dramat,bo
    Spoiler: spoiler - zakończenie 
    .Ova mnie zniszczyło na maxa . Zaraz poprawiło mi Humor ^^.Kreska dobra,muzyka trzymająca tępo akcji,opening wręcz wyjechany na maxa .Polecam,Polecam

Ukrywać spoilery! Poprawiono - Kurara
    Ostatnio edytowane przez Kurara ; 28-01-2012 o 00:53

Domyślnie

Anime średnie :P
    Może z 2 czy 3 sceny były zaskakujące. Najbardziej do anime zniechęciła mnie postać Yuki (jeśli dobrze pamiętam), nie cierpię tego typu bohaterek.
    Anime oglądałem na dwa razy, a i tak trudno było je dociągnąć do końca.

Między Scyllą, a Charybdą.

Domyślnie

Nie ma owijać w bawełnę. Tytuł przedni.
    Jak na horror to nie ma co dużo liczyć.
    Jest przeciętnie.
    A nawet i gorzej.

Ale jednak Anime trzyma swój mroczny klimat. I to nawet nieźle.
    Byłoby też dobrze gdyby postarano się bardziej o szatę graficzną bo wypada jak samemu widać, słabo.
    Przy postaciach nie muszę się dużo rozpisywać. Są różnorodne.
    Na muzykę najbardziej składam pochwałę. Słyszałem tu wiele gatunków, które bardzo dobrze napędzały klimat do tego co się działo wokół.
    Fabuła była dobra. Inna od pozostałych.

Osobiście wystawiłem temu tytułowi ocenę 6.6/10. Nie jest źle.

Jak ktoś lubi trochę akcji w roli w głównej z dzieciakami i odrobinę smutnej historii na luźny seans, to polecam jak najbardziej.

1,164

Domyślnie

Seria poniżej przeciętnej. Horror? No proszę, na pewno nie tutaj. To anime jest naprawdę złe i nie spełnia podstawowych zadań, jakie powinno:
    1. W ogóle nie jest "straszne" (jeśli w ogóle można mówić o tym pojęciu w kwestii anime)[chyba że można podciągnąć "straszna fabuła"]
    2. Fabuła do kaszy - pomieszanie z poplątaniem, zero logicznego sensu czy jakiegokolwiek zaskoczenia (chyba że tym, jak złe to może być)
    3. Seria skupiona na jakimś fanserwisie, nie na czymkolwiek innym
    4. Nudna. Zwyczajnie nudna. Nie ma nic, czym mogłaby zainteresować.
    5. Mroczny klimat? Chyba gdzieś spałam, bo go nie zauważyłam.

No, chociaż muzyka ujdzie... Opening w miarę fajny, fakt.

Naciągane 4/10, co na mój zawyżony system oceniania oznacza "bardzo kiepsko".

Masz chwilę i chcesz zobaczyć świetne anime? >>Kawamo wo Suberu Kaze<<, >>Honneaimse no Tsubasa<<, >>Freedom<< ||| DZIAŁ RECENZJI SHINDENA REKRUTUJE ||| GRUPA SKANLACYJNA KNIGHTS OF ALLEGORY REKRUTUJE ||| DOŁĄCZ DO FACEBOOKOWEJ GRUPY SHINDENA

Polska

Domyślnie

no nie wydaje mi się żeby to był horror..nawet bym nie pomyślała. Fabułę według mnie nieźle schrzanili a te majtki Yuki i macanie jej po cyckach ? -,-" szczyt moich marzeń. W całej serii podobała mi się na pewno oprawa graficzna <a co mi tam> i opening (normalnie cudo!) ale sam pomysł na fabułę oj zawodzi. Liczyłam na coś więcej.
    <<< >>>
    Uf­ność niewin­nych jest naj­większym da­rem dla kłamcy.- Stephen King

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów