Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Anime podobne do [Kaichou wa Maido sama!] [Special A] [Toradora]

8

Domyślnie Anime podobne do [Kaichou wa Maido sama!] [Special A] [Toradora]

Hej, Wam.

Najpewniej jesteście zasypywani podobnym pytaniem gdy tylko ktoś skończy Kaicho wa maid sama. Po tym tytule zostało mi polecone Special A. No jak Boga kocham. o coś tak trafnego mogłem się tylko modlić. Następnie znalazłem podobny temat. "widziałem kajczo i special a, polecicie coś podobnego ?" Tam zaopatrzyłem się w jeden śmiesznawy tytuł. Toradora. mimo, że nie jest to coś czego szukam, i tak bardzo mi się podobało, także pytanie do Was. Czy znacie jakieś dobre anime w którym jako głównym bohaterem będzie męski ideał (obiekt plotek wszystkich dziewczyn jak Usui oraz Kei.) i jego miłością będzie dosyć ciekawa dziewczyna która do przedostatniego odcinka nie będzie do końca pewna jego i jej własnych uczuć ?

Cześć i dzięki.

Poprawiono tytuł zgodnie z obowiązującym regulaminem (!) - Kurara
    Ostatnio edytowane przez Kurara ; 20-02-2012 o 19:01

Poland

Domyślnie

Polecam MM!...
    To co *Kotki* lubią najbardziej. . . !?

Polska

Domyślnie

Ouran High School Host Club

169

Domyślnie

http://anime-shinden.info/forum/thre...u-wa-Maid-sama!
    Taki temat już istnieje. Zaglądałeś tam?

Shosen, ningen no teki wa ningen da yo.

Bang.

8

Domyślnie

Najwidoczniej nie zaglądałem. Jednak z tego co przeczytałem wynika, że autorka po prostu lubuje w szkolnych romansach, mnie jednak interesuje bardziej sprecyzowany typ. Adonis i uparta babka.

3

Domyślnie

Mogę polecić "Itazura na Kiss". Osobiście mi anime przypadło do gustu a czytając twoje posty mam wrażenie, że i tobie również się spodoba. Anime jest bardzo ale to bardzo odpowiada na twoje oczekiwania.

1

Domyślnie

Może wybierzesz coś z tych anime:

Dwie serie: Kimi ni Todoke (25 odcinków) , Kimi ni Todoke 2 (12 odcinków) – przyjemny szkolny romansik. Główny bohater jest przystojny i popularny w szkole. Kocha się w bardzo nieśmiałej dziewczynie, której wszyscy się boją z powodu jej wyglądu. Ona nie wie co do niego czuje i śledzimy ich wspólne nieporozumienia. Bardzo polecam i koniecznie obejrzyj dwie serie!

Kamikaze Kaitou Jeanne (44 odcinki) – komedia + romans szkolny. Dziewczyna jest magical girls, a chłopak to pewny siebie przystojniak. Ona go nie znosi, a on lubi jej dokuczać. Rodzi się między nimi uczucie, chociaż walczą ze złem jak i ze sobą.

Hanasakeru Seishonen (39 odc) – Główna bohaterka jest córka milionera. Bogaty ojciec zaproponował jej grę małżeńską, w której spotka trzech idealnych facetów i spośród nich ma wybrać swojego przyszłego męża. „Pomaga” jej w tym przyjaciel i ochroniarz w jednym. Dziewczyna jest mocno zagubiona w swoich uczuciach. Anime przygodowe z mieszanką komedii, dramatu, romansu.

Otome Youkai Zakuro (13 odc) – Romansik z elementami fantasy. Anime o trzech oficerskich ciachach i czterech dziewczynach (które są półkrwi demonami), którzy walczą z demonami.

Tenshi na konamaiki (50 odc) - Tutaj główny bohater może nie jest najprzystojniejszy, ale najsilniejszy. Ma konkurencję, ponieważ trzech innych gostków jest również zakochanych w najpiękniejszej dziewczynie. Bardzo zabawna komedia.

8

Domyślnie

O. Opisy naprawdę przypadły mi do gustu. Na pewno obejrzę.

dzięki.

Polska

Domyślnie

Ja szukam coś podobnego do Special A i Kaichou wa Maid-sama. Oto kryteria:
    - jest se jeden bisz
    - bisz ten kocha babe, która nie jest tego świadoma, bądź tego nie akceptuje

Polska>Podkarpacie

Domyślnie

A może ktoś podać mangi podobne właśnie do kaichou wa maid-sama/special a ?

23

Domyślnie

odkąd obejrzałam kaichou wa maid-sama poszukuję anime z chłopakami podobnymi do Usuiego i o fabule też podobnej do owego anime i coś nie mogę zaleźć :c polecam Kimi ni Todoke. Chłopak - największe ciacho w szkole. Dziewczyna - każdy ma ją za Sawako z filmu ring a tak naprawdę to miła dziewczyna.

Domyślnie

Dziwne, że nikt nie wspomniał o Kare Kano (26 odcinków). O ile anime dość stare (1998) to wg mnie fabuła godna polecenia ;)

4

Domyślnie

Kare Kano to taki mini pierwowzór Kaicho

42

Domyślnie

Ouran high school host club, kimi ni todoke, Bokura ga ita (troche inne, ale dobre)

23

Domyślnie

Wiesz coś na temat, czy będzie 2 seria Ourana?
    Polecam też High School DxD. Dużo cycków ale ciekawa fabuła i troszkę romansu jest.
    Znacie anime z kreską podobną do Kaichou?

12

Domyślnie

Hm poleciłbym Ci Boku wa Tomodachi ga Sukunai :3
    ¯◡◡¯

Hyhy ^^

Tam za rogiem

Domyślnie

Nie jestem pewien czy trafię w to o co ci chodziło ale masz parę serii:
    Inu x Boku SS - to raczej najlepiej spełnia wymagania
    Otome Youkai Zakuro
    Bokura ga ita
    Kami nomi zo shiru sekai (jeśli może zmieniać dziewczyny)
    Perfect Girl Evolution

Uprawnienia umieszczania postów