Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Anime/Manga podobne do Junjou Romantica/Sekaiichi hatsukoi/Seito Kaichou ni Chuukoku

44

Domyślnie Anime/Manga podobne do Junjou Romantica/Sekaiichi hatsukoi/Seito Kaichou ni Chuukoku

Poszukuję yaoi (lub nie koniecznie, ale lepiej żeby było) podobne do Junjou Romantica, Sekaiichi Hatsukoi, Seito Kaichou ni Chuukoku. To ostatnie najbardziej przypadło mi do gustu i w mandze jak i w anime, więc najlepiej w tym stylu. Może być anime jak i manga. Aha i jeszcze szukam mangi/anime podobne do Kimi Note
    Dziękuję bardzo.

1,164

Domyślnie

http://anime-shinden.info/forum/threads/3391-Yaoi
    Gakuen Heaven - bardzo lekkie shounen-ai
    Koi Suru Boukun?

Co do mang... Goukjou no Koibito, Nee! Sensei, Boku wa Kimi no Tori ni Naritai, Hatsukoi Yokochou, Rooftop Scenery

Masz chwilę i chcesz zobaczyć świetne anime? >>Kawamo wo Suberu Kaze<<, >>Honneaimse no Tsubasa<<, >>Freedom<< ||| DZIAŁ RECENZJI SHINDENA REKRUTUJE ||| GRUPA SKANLACYJNA KNIGHTS OF ALLEGORY REKRUTUJE ||| DOŁĄCZ DO FACEBOOKOWEJ GRUPY SHINDENA

44

Domyślnie

Koi Suru Boukun znam, całkiem ciekawe, ale jednak wolę bardziej yaoi lub cięższe shounen-ai z zwiększoną ilością, że tak powiem "doznań erotycznych" ;]. Dlatego też sądzę, że Gakuen Heaven będzie nie dla mnie.

1,164

Domyślnie

Anime z tego gatunku jest niewiele... Pełna lista w powyższym temacie
    Sex Pistols
    Kirepapa
    Ikoku Irokoi Romantan

Masz chwilę i chcesz zobaczyć świetne anime? >>Kawamo wo Suberu Kaze<<, >>Honneaimse no Tsubasa<<, >>Freedom<< ||| DZIAŁ RECENZJI SHINDENA REKRUTUJE ||| GRUPA SKANLACYJNA KNIGHTS OF ALLEGORY REKRUTUJE ||| DOŁĄCZ DO FACEBOOKOWEJ GRUPY SHINDENA

44

Domyślnie

Skończyłem czytać mangi o których mi napisałaś. Bardzo podobały się mi i mojej dziewczynie, a to strasznie dziwne bo ona nie toleruje yaoi. Pokazałem jej jeszcze Junjou Romantice i zmieniła swoje zdanie, teraz sądzę, że yaoi będziemy oglądać razem. Trochę dziwnie się złożyło yaoista i yaoistka, ale przynajmniej jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Bardzo Ci dziękuję Hanakumu, przede wszystkim za wspaniałe mangi, ale również za odpowiedz na ten temat i przekonanie mojej dziewczyny do yaoi. Jeszcze raz bardzo dziękuję, Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów