Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Manga Libary.pl

Lublin

Domyślnie Manga Libary.pl

Witam.

Jestem użytkownikiem Manga-Lib.pl już jakiś czas, niestety ostatnio stronę tą, jak i Shindena, odwiedzam coraz rzadziej (tak naprawdę to bardzo rzadko) z powodu nawału pracy (przez to mam mniej czasu na obejrzenie jakiegoś Anime czy poczytania Mangi jakiejkolwiek zgromadzonej na komputerze czy to w domu ). Z tego też powodu coraz częściej omijają mnie newsy na niektórych witrynach i często jestem niemile zaskakiwany.

Ostatnio jest sporo szumu związanego z pakietem ACTA. Wiadomo, wiele stron się przeciwstawia i zamyka działalność na jakiś czas, czy też wyraża to w inny sposób (co da się też zauważyć tutaj), i tutaj moje pytanie, które być może jest zadane na niezbyt odpowiedniej stronie, w nie najodpowiedniejszym dziale, bądź było już zadane, ale to przeoczyłem (w takich wypadkach przepraszam).

Czy to samo stało się z manga-lib? Tzn, czy oni też protestują, czy może to jakaś usterka, albo interwencja internetowej policji - oby nie?
    Niezbyt jestem poinformowany, no bo cóż, jedynie co mi się wyświetla po wejściu tam to brak index'u.php, a dzieje się to akurat wtedy kiedy mam trochę wolnego czasu i chcę go pomarnować przy mandze.

Tak więc będę bardzo wdzięczny za ewentualną bogatą odpowiedź, lub link do tematu gdzie być może to pytanie już zostało zadane/ gdzie leży klucz do tej zagadki. Mam też nadzieję, że Shinden nie przestanie działać, bo to już całkiem byłaby dla mnie katastrofa.

Z pozdrowieniami
    Tomek aka VanDerTripp

pi razy drzwi Wrocław

Domyślnie

Manga-lib przenosi się podobno na inny serwer. Nie znam jednak szczegółów, ale takie informacje słyszałem wśród fandomu.

Lublin

Domyślnie

Cóż. W takim razie nie pozostaje mi nic innego tylko czekać, aż prace zostaną zakończone. Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam ;).

Lublin

Domyślnie

Widzę, że Manga-lib już działa. Więc było tak jak mówiłeś ;)

Uprawnienia umieszczania postów