Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Podobne do Angel Beats

1. Domyślnie Podobne do Angel Beats

Witam wszystkich serdecznie właśnie skończyłem oglądać Angel Beats, bardzo urzekło mnie to anime i żeby być szczerym pierwszy raz naprawdę płakałem oglądając anime. Byłbym wdzięczny za podesłanie mi tytułów podobnych do wyżej wymienionego anime. Dla ścisłości : to nie ma być żaden romans (chociaż może) tylko bardziej coś o przyjaźni i poświęceniu. Ci którzy oglądali Angel Beats z pewnością będą wiedzieli o co mi chodzi za wszystkie odpowiedzi z góry arigatou

Polska

Domyślnie

Clannad
    Kanon (2006)

Domyślnie

jeśli chodzi o wyciskacz łez to clannad, a angel beats dopiero zaczęłam oglądać więc więcej Ci nie pomogę xD
    ' Akuma de shitsuji desu kara'
    'I'm just a hell of buttler'

4. Domyślnie

Wszystkie wyżej wymienione oglądałem Clannad i Clannad : After Story razem z Kanonem to klasyka, nie wiem jak ktoś mógł tego nie oglądać

Polska

Domyślnie

No cóż, to są anime jedyne w swym rodzaju.
    Mogę jedynie polecić 2 tytuły:
    Kimi ga Nozomu Eien
    Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora

EDIT:

Dziwna podała bardzo dobry tytuł o którym zapomniałem, czyli:
    EF - a tale of memories/melodies (nie wiem w jakiej kolejności)
    Ostatnio edytowane przez Mammoth ; 23-08-2010 o 18:39

Domyślnie

Eee to znam kilka wyciskaczy łez, przynajmniej dla mnie to były, ale w większości to jednak romanse. I eeee nie wiem czy ciebie wzruszą... Ja mam specyficzne podejście do różnych rzeczy XD

Ale mogę zapodać kilka tytułów na których płakałam... Hm...

mahou tsukai ni taisetsu na koto natsu no sora
    Kobato
    NANA
    Boku ga Ita
    5 centimeters per secon
    Air
    Clannad
    Ef - a tail of memoris
    Końcówka Code Geass xD
    Honey and Clover
    Itazura na Kiss to jest komedia, ale mnie osobiście zdarzyło się popłakać momentami.
    Kanon
    Nabari no Ou to jest o przyjaźni.
    Paradise Kiss
    Phantom, ja tam na końcówce wyłam jak głupia, ale jak ktoś uzna, że to dobre zakończenie to mu żal nie będzie. Ja uważam, że było beee.

Tyle ode mnie. W większości to płakałam na zakończeniach czy coś... Nie wiem, czy któreś się spodoba, ale spróbować można.

7. Domyślnie

Chwilowo waham się pomiędzy
    Nabari no Ou
    Ef - a Tale of Memories
    NANA
    Kobato.
    Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto
    Teraz mała ankieta :
    Ef - a Tale of Memories
    Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto
    czy może Nabari no Ou dzięki wszystkim za odpowiedzi, zaraz biorę się do oglądania jednego z wyżej wymienionych tytułów (a to się okaże który ;) )

Domyślnie

Ja bym tam rzekła xD Kobato, NANA, Nabari no Ou
    Ale między te 3 to nie wiem sama... Z czasem anime, które pamiętam najmniej zaczynam uważać, że dobre były, ale jakoś nie zostały w pamięci, czyli jakoś tak niebardzo tak jest z ef a tail, mahou stosunkowo niedawno widziałam całkiem fajne i muzyka mi się podobała, ale i tak kocham Kobato i Nanę

9. Domyślnie

No nic, chyba wezmę się za EF - a Tale of Memories chyba że polecacie coś innego, lepszego

Koło poznania

Domyślnie

ef, a po tym kobato

Domyślnie

Nana była genialna, więc spróbuj to obejrzeć xD
    ' Akuma de shitsuji desu kara'
    'I'm just a hell of buttler'

Domyślnie

Ja się wzruszyłem na Kara no Kyoukai 5, więc możesz zacząć oglądać tę serię xD
    Przy pierwszym Fullmetal Alchemist w sumie też.

13. Domyślnie

Nic, jak narazie wziąłem się za EF - a Tale of Memories, właśnie zaczynam 3 epek i wiem już że będzie to wspaniałe anime wielkie arigatou dla wszystkich

Domyślnie

No to pamiętaj jeszcze o drugiej serii: ef - a tale of melodies. BTW warto w dobrej jakości oglądać ef.

Rzeszów

Domyślnie

Ja najbardziej polecam Nane , moje ulubione anime

El Psy Congroo

(...)and she's buying a stairway to heaven...

Domyślnie

Spróbuj z Ga Rei: Zero. To anime ma znacznie więcej akcji niż AB!, ale końcówka również jest bardzo smutna. Ja Ga Reia oglądałem zaraz po AB! i był dokładnie tym, czego wtedy szukałem (a szukałem, tak jak Ty teraz, czegoś wzruszającego).

"It is absurd to divide people into good and bad. People are either charming or tedious"

Domyślnie

ja polecam Code geas chodz dopiero na koniec 2 sezonu sie pewnie wzruszysz

Siemianowice Śląskie

Domyślnie

Spróbuj jeszcze H2O ~Footprints in the Sand~ mnie osobiście wzruszyło

Spread your wings and fly, God be with you

Domyślnie

Nie czytałem wszystkich komentarzy zbyt dokładnie, więc przepraszam jeśli kogoś powtórzę.
    -shuffle! - jest moim zdaniem podobne do AB, chociaż na początku jest to całkiem przyjemna komedia to potem naprawdę wyciska łzy.
    -Higurashi no Naku Koro ni -niekoniecznie podobne do Angel Beats ale dramat z tego dobry.
    -Higurashi no Naku Koro ni Kai -to jest druga część wymienionego wyżej anime, dramat tu również jest na wysokim poziomie.
    -elfen lied - w ogóle mi nie przypomina AB ale mi łza się w oku zakręciła jak oglądałem.

Niemcy

Domyślnie

moze jeszcze Eve no Jikan (ja plakalam)

3

Domyślnie

a ja bym tobie polecil
    Elfen lied
    claymore
    ga rei : zero pierwsze i chyba jedyne anime na ktorym plakalem
    no i moze 11eyes

3

Domyślnie

Ja bym osobiście polecił (oprócz tytułów wymienionych wyżej) Sakurasou no Pet na Kanojo
    Nie jest jakoś podobne do Angel Beats ale mieści się w kategoriach: przyjaźń, dramat (przynajmniej dla mnie)

Chorzów

Domyślnie

Hmm o przyjaźni i poświęceniu? Dam ci dwa dobre tytuły, powinny ci się spodobać.

- Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa
    Mada Shirana
    - Kokoro Connect

"Na co komu kwiaty, kiedy są cycki. I tak nie wygrasz ze swoją naturą."~Take
    MyAnimeList

Zabrze

Domyślnie

Może Ci sie nie spodobać, przez brutalność, ale jak ludzie podają tutaj Elfen Lied, to też poszaleje

Mirai Nikki, moim zdaniem jedno z lepszych anime jakie przyszło mi ogladać (chociaż dużo to ja nie widziałem)
    i jeśli nie chodzi Ci konkretnie o romans, to polecam Steins;Gate, mistrzostwo gatunku, ale nie wiem czy znajdziesz tam to czego oczekujesz, chociaż mi sie też zdarzyło wzruszyć ;)

Uprawnienia umieszczania postów