Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Magi: The Kingdom of Magic

37

Domyślnie Magi: The Kingdom of Magic

Temat przeznaczony do rozmów o Magi: The Kingdom of Magic.

36

Domyślnie

Pierwszy vreruvohwuvhweufhurvnwioeufowrvnwouvnuoenuvweuyhvi weuvjnweuovoeimovewjvuewvuewvnwuvneunvwueneuvnwuvo ewvwenvuorkoprk okikfewkofjw iouji ewjfoijwe ji ejw ioj jf owejf j o jefo ji jeioefj ioj eiojfeo ijf 8jf 8ef jfeo 8ejfw8ojfpwe p 9 p .

No i jest te 100 znaków co nie

68

Domyślnie

Jak się cieszę, że jest już druga seria. Ciekawe jak potoczą się losy głównych postaci. No ale trzeba oglądać, aby się tego dowiedzieć. Pierwszy odcinek jest spoko i niech tak pozostanie.
    Prest mógłbyś przetłumaczyć? Hehe ;D

Domyślnie

Kyaaaa Uwielbiam te serie. Mam nadzieje na szybkie dodanie pozostałych odcinków. wielkie dzięki za tłumaczenie. Judal &lt

Domyślnie

Uwielbiam je &lt , a u presta znalazłam nawet " iouji" bez " i " to książę XD
    Kreska - 10/10
    Fabuła - jeżeli pociągnie tak samo jak w pierwszym sezonie no to 10/10
    Bohaterowie - 10/10 wszyscy są dopracowani i nikt nie kuje w oczy , przynajmniej na razie. ^^

4

Domyślnie

Tak świetne anime, a tak mało komentarzy... Ogólnie małe zainteresowanie tym anime obserwuję, co mnie bardzo dziwi. Jest unikalne i bardzo ciekawe.

Co do uploaderów, co z Wami ? Już 7 odcinek w drodze.

Co do fabuły, intryguje mnie postać Sinbada. Mam wrażenie, że z nim coś nie tak jest.

Domyślnie

też czekam na kolejny odcinek, już od nie pamiętam kiedy!
    a Sindbad? mi się też nie podoba, ale może ma jakieś wyższe cele?

pi razy drzwi Wrocław

Domyślnie

Na razie mam za sobą 7 odcinków i powiem szczerze, że w tej chwili sezon wydaje mi się zdecydowanie gorszy niż pierwszy. To już ponad 1/4 całości (dwusezonówki!), a były może 3 sceny, które mi się podobały (Kougyoku i Sin w 2 ep, Hakuryuu i Morg w 6 i akcja z mieczem w 7 ep). Cała reszta jest przegadana, nudnawa, pełna statycznych obrazów lub wyjątkowo oszczędnej animacji, a nawet jak się coś dzieje, to jest to pokazane tak, że niespecjalnie mnie to rusza. Nie wspominając już o niezbyt śmiesznym humorze i obrzydliwej karykaturalnej kresce, jakiej przy nim używają. Szczególnie dziwi mnie badziewna strona graficzna, bo anime prezentuje pod tym względem poziom klasycznego tasiemca, nie do końca nim będąc. Jaki jest cel dzielenia tego na sezony, skoro nie przekłada się to na jakość? Gdzie się podziała magia tego tytułu, która zafascynowała mnie w pierwszym odcinku Magi: The Labyrinth of Magic swoją oryginalną arabską nutą, kunsztownymi elementami i fachowym, jak na shounena, wykonaniem? Jestem zawiedziony tym, co nam na razie prezentują i to zarówno wizualnie, jak i fabularnie. Szkoda, miałem nadzieję, że spadek formy pod koniec pierwszego sezonu to chwilowe kłopoty z budżetem, ale wydaje się, że to początek tendencji spadkowej tego "tasiemca".
    Ostatnio edytowane przez Urizithar ; 10-12-2013 o 13:28

Domyślnie

Również jestem rozczarowany. Co prawda jestem dopiero po pierwszych 3 odcinkach, ale nie ma tego czegoś co w pierwszej części w pierwszym sezonie... Takie zzzzzz...

68

Domyślnie

Zaś ja uważam, że anime nie jest wcale gorsze od pierwszego sezonu. Ta druga seria pokazuje nam wprawdzie coś innego, lecz ma w sobie głębsze przesłanie. Każda z postaci w jakiś sposób
    Spoiler: SPOILER 
    Dlatego jest motyw podróży. Zresztą i w pierwszej części były wątki nudne, że nie chciało się oglądać. A teraz w 2 jest nawet bardziej ciekawiej, nawet jeśli akcja nie rozwija się zbyt szybko. Dziękuje za dodane odcinki i mam nadzieje, że za niedługo przybędą kolejne na tej stronce :P

60

Domyślnie

Najprawdopodobniej anime zakończy się wraz z końcem 2 sezonu, a szkoda, bo potencjał był.

20

Domyślnie

Anime zapewne skończy się na drugim sezonie, bo zabraknie im materiału. Akcja jest teraz gdzieś koło 140 rozdziału mangi, a jest kilka ponad 200. Możliwe, że trzeci sezon się pojawi, jak będę mieli co animować. Uważam to za lepsze rozwiązanie niż robienie serii fillerów.

Co do drugiego sezonu, to moim zdaniem trzyma poziom pierwszego. Porządny shonen z dającym się lubić postaciami i ciekawą akcją. Przyjemnie się ogląda.

4

Domyślnie

Magi to było jedno z moich ulubionych anime ale tylko w pierwszym sezonie.
    Po pierwsze ZA MAŁO SINBAD’A !!
    A po drugie nie spodobał mi się pomysł rozdzielenia Aladdyna , Morgiany i Alibaby .Jasne, rozumiem to, że każdy z nich miał swój własny cel. Każda z przygód jest bardzo interesująca, jednak najpierw pokazują Alladyna w tej Akademii Magnoshutatt . Okej ale już w drugim odcinku pokazują Alibabę. To zrozumiałe, że zrobione jest to po to żebyśmy zobaczyli każdego bohatera, ale gdy już zaczynają watek z Alladynem, niech go skończą do porządku a nie robią wielkich skrótów. Jak dla mnie tego się dobrze nie ogląda. Mogli by bardziej porozwijać te watki, czy coś. Poza tym zawsze podobało mi się, że ta trójka jest razem.
    Ale jak już to jest zrobione, jak jest to trudno. Podoba mi się w takim ułożeniu wojna, która z pewnością nadchodzi. Interesujący jest również fakt powiązania Szeherezadi z Fanalis. W ogóle intryguje mnie historia Fanalis, więc niecierpliwie wyczekuję gdy pojawi się cokolwiek na ich temat *3*
    Zadziwia mnie Hakuryuu , staje się bardziej mroczny i szczerze powiedziawszy podoba mi się to
    Mimo tych rzeczy, które sprawiają, że anime jest nieco gorsze od pierwszego sezonu to nie można mu zarzucić, że jest beznadziejne. Niestety zniknęło to COŚ co pojawiło się w pierwszym sezonie.

9

Domyślnie

Hmmm ciekawe
    na kilku innych portalach jest już 14odc jak nie 15.
    Nawet na tanuki-anime niema info ile odc.
    Jeżeli można to poprawcie na ilość nieznaną.

Dziękuję.

3

Domyślnie

Bardzo fanie anime ciekawe, czy będzie jakiś romans między Alibabą a Mor.Jak myślicie??

478

Domyślnie

Drugi sezon jak na razie wypada dość dobrze. Pod niektórymi względami wypada lepiej od swojej poprzedniczki, a zarazem gorzej.

@Sora_Hime

Jest to spoiler z mangi, więc oglądasz to na własną odpowiedzialność ^^.

Tutaj moja własna odpowiedź nie powiązana z mangą.

- Tak, chciałbym by zostali &quotarą" Potrafię sobie wyobrazić jego minę, kiedy mieliby się pocałować itd.

http://www.wallsonline.net/wp-content/uploads/2012/10/Sunsets-Video-Games-Touhou-Dragons-Dress-Redheads-Red-Eyes-Short-Hair-Sunlight-Red-Dress-Artwork.jpg

Miłość jest chorobą zaraźliwą: nikt nie wie, kiedy jego też chwyci.

Domyślnie

Zacne anime ciekawa walka, fabuła też niczego sobie fajna kreska.
    polecam innym tą jak i pierwszą część warto obejrzeć

Domyślnie

Czekam na Wyjaśnienie Tajemnic xD Sezonie 3 Nadchodź Plis
    Spoiler: Moje Zdanie 

Jednak opening z pierwszy opening THE BEST I co tu pisać?

Polska

Domyślnie

Napiszę ocenę, jak skończą emitować tą część ;)
    Ale jedno jest na 100% pewne! Alladyn - dziecko kochające piersi - on rozwala cały system xD
    Wciąż rozwijająca się lista ----> http://myanimelist.net/animelist/KuroHiro-chan

pi razy drzwi Wrocław

Domyślnie

Dobra, nie było tak źle. Przynajmniej teraz wiem czemu oszczędzali w pierwszej połowie na animacji. Potrzebowali więcej kasy na ostatnie 5+ odcinków. Wprawdzie to co tam przedstawiają dalej daleko do czegoś co graficznie by zadowalało, ale z pewnością pełne akcji odcinki wymagały więcej pieniędzy i z czegoś to musieli zebrać. Niestety nawet biorąc pod uwagę średnią całokształtu wciąż poziom graficzny nie powala. Podobnie z fabułą, nie jest źle, ale nic wyjątkowo fajnego też nie zaprezentowali.
    Spoiler: ostatnie odcinki 
    Największą wadą tego tytułu jest zdecydowanie mniejsza ilość magi i arabskiego klimatu, które pierwotnie mnie w tej serii zauroczyły. Poza tym jest to solidny shounen z gatunku tych raczej tasiemcowych, choć tutaj rozbity na sezony. Nie jest to jednak jakiś szczególny komplement - 7/10.

Strzępki przemyśleń:
    - HanaKana powinna dubbingować więcej postaci jak Kougyoku czy Iris Heart (Choujigen Game Neptune), jest boska jak podkłada go pod postać w furii;
    - Full equip na żeńskich postaciach wyglądał pięknie, w ogóle u wszystkich są bardzo klimatyczne, no i zresztą same djinny też mają ciekawe projekty;
    - Kurcze jakby to było zrobione w jakości w jakiej Bones robił Soul Eatera albo FMA Brotherhood czy z grafiką KyoAni bez zmieniania czegokolwiek z mangi... to tak piękna wizja, że aż nie chce otwierać ponownie oczu, żeby nie zniknęła.

15

Domyślnie

Pierwsza połowa była taka sobie, ale Magnostad uwielbiam takie klimaty wprost ubóstwiam, tylko boli mnie, że to jest shounen, strasznie ciężko przychodzą mi wszystkie shouneny, potwory prześcigające się wielkością, OP MC itd. chociaż ten przynajmniej nie zgrywał badassa za to +.

Ale jednak wolę Magiego bardziej niż Snk, dlatego daję 8/10.

1,541

Domyślnie

Jak dla mnie druga seria była nieco lepsza niż pierwsza, chociaż ciężko by mi było wypunktować dlaczego tak uważam. Ot, po prostu takie wrażenie.
    Zresztą ja nie patrzę na takie pierdoły jak grafika - KyoAni ma wymuskaną grafę do granic możliwości, za to większość ich serii to fabularny syf.
    Początkowe odcinki trochę mi się tu dłużyły i podczas tego całego arca z piratami musiałam sobie zrobić przerwę... dłuuuugą przerwę. Gdy jednak przemogłam się, by to oglądać dalej, pochłonęłam resztę raz dwa.
    Świat Magi jest niesamowicie bogaty... nieco zbyt bogaty jak na robienie tak od czasu do czasu 25-odcinkowej serii. Według mnie zrobienie z tego tasiemca wyszłoby temu tytułowi na lepsze, pod warunkiem oczywiście, że utrzymałoby to taki sam poziom. Z drugiej strony nie wiem na jakim etapie jest manga, a jeśli materiału miałoby być niewiele, to już prędzej przeboleję taką wersję, niż gdyby mieli zapełniać tasiemca fillerami.

Cytat Zamieszczone przez Urizithar Zobacz posta
    Największą wadą tego tytułu jest zdecydowanie mniejsza ilość magi i arabskiego klimatu, które pierwotnie mnie w tej serii zauroczyły.
    No popatrz, a dla mnie największą zaletą tego tytułu jest łączenie różnych klimatów opartych na kulturach starożytnych - Bliski Wschód to jedno, ale mnie się bardzo podobały nawiązania do Rzymu, Chin, czy Egiptu, które zresztą niesamowicie wzbogacają całość.

Jak nie przepadam za shounenami, tak jestem zadowolona z seansu Magi - obu sezonów w sumie. Nie uważam tego tytułu oczywiście na ósmy cud świata, co to to nie, bo ma on jednak sporo wad, głównie klasycznych dla swojego gatunku. A jednak dość przyjemnie mi się to oglądało i nie powiem - potrafiło mnie wciągnąć, a ja ostatnio mocno wybredna jestem Może to ciut naciągana ocena, jednak ode mnie ta seria dostaje notkę wyżej, niż poprzednia, czyli 8/10

"Early to rise, early to bed, makes a man healthy, wealthy and dead."

Domyślnie

Świetne anime. Niewiele się takich zdarza, gdzie nie ma żadnego przestoju w fabule. Zawsze zdarza się jakiś zbędny wątek, ckliwości i przeciąganie na siłę. Tu tego niema, akcja idzie wartko, nie chodzi ni o jakiś dynamizm, wybuchy, ciągle nowi wrogowie, tylko o taka płynność i równe tempo. Ocena10/10

Domyślnie

anim bardzo fajny lecz mnie zastanawia co ile będą wychodzić odcinki tego anima który naprawdę fajnie jest zbudowany fabularnie, i mnie cieszy druga seria która jest fajniej zbudowana od pierwszej ale teraz na razie trzeba czekać na wychodzące odcinki których ja się nie mogę doczekać.

66

Domyślnie

W anime jest zrobiony ladny swiat, co prawda z histori naszego swiata. mozemy tu spotkac rzymian,arabow i inne kultury z przeszlosci, moim zdaniem w pewnym stopniu anime podobne jest do FMA a najbardziej finalowa bitwa. Nawet jezeli w calym anime ciezko znalesc cos czego juz gdzie indziej nie widzielismy to jednak ta fabula i bohaterowie sa na tyle pozytywni, ze czlowiek znow chce zobaczyc jak to grupka ludzi z wykoksanymi broniami i niemozliwymi proboje ratowac swiat. Standardowo (a chociazby poki co) widzimy tu tylko tak naprawde 2 strony konfliktu dalem 9/10 tylko dlatego, ze jednak mnie wciagnelo i czekam na wiecej. Pozytywna strona w tym anime bylo to, ze mimo tego iz nasi bohaterowie nie chcieli krzywdzic i zabijac umieli rozwiazac sprawy konfliktow w inny sposob a nie jak w wiekszosci podobnych tylko paplac przez 10 min podczas walk..

9/10

Szczecin

Domyślnie

Pierwszy sezon lepszy, ale nadaj bardzo lubię bohaterów, walki. Dla mnie najlepszy 19 odcinek.
    9/10

2

Domyślnie

A więc Tak:
    Mi anime się bardzo,ale to bardzoo spodobało
    Ocena:
    kreska 8/10

Fabuła :9/10
    Fabuła to jest jedyna rzecz co mnie przyciąga
    Nie mówiąc już o bohaterach,bo to oczywiste
    Dźwięk : 8/10

Anime oceniam na 8/10
    Dziękuję dobranoc.

P.S
    Kiedy będzie upload odcinków?
    Ostatnio edytowane przez jail ; 30-06-2014 o 17:51

Domyślnie

To bylo piekne, nie wiem czemu na koniec tak ryczalam ale to pewnie ze szczescia, ze wszystko sie tak skonczylo, chociaz nie spodziewalam sie tego po Hakuryuu.... Mam nadzieje, ze powstanie 3 seria to anime jest jednym z najlepszych jakie do tej pory powstaly. Nie jestem w stanie w tym jednym komentarzu opisac jak swietna jest to produkcja, muzyka, postacie, fabula &lt Cala serie skonczylam w 3/4 dni i napewno juz niedlugo do niej powroce. Ocena 10/10 mysle, ze kazdy fan M&A powinien tutaj zagladnac.

Uprawnienia umieszczania postów