Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Główny bohater negatywnie nastawiony do ludzi.

49

Domyślnie Główny bohater negatywnie nastawiony do ludzi.

Witam!
    Szukam anime, w ktorym glowny bohater/ka bylby/bylaby niechylnie nastawiona do ludzi. Widzialby/aby glownie ich wady. Chodzi mi tu o osobe, ktora bylaby czesto zlosliwa, uzywalaby czesto ironii. Przy czym nie chce ogladac emo-chlopczyka, ktory by sie uzalal nad soba. Najlepiej, gdyby ta osoba bylaby zadowolona z siebie, lub z aktualnego stanu rzeczy.
    Prosilbym o podawanie tytulow anime z glownym bohaterem jak najbardziej zblizonym do tych wymagan.

PS:
    Zblizonym bohaterem do tego opisu moim zdaniem jest ten z:
    yahari ore no seishun love come wa machigatteiru

Z gory dzieki za odpowiedz i zycze milej nocy/dnia!

Chorzów

Domyślnie

W Boku wa Tomodachi ga Sukunai jest bardzo złośliwa bohaterka, czasami miałem nawet wrażenie, że przesadza (tyle, że jest zachowanie głownie wobec jednej osoby).

Kojarzę z dwa anime, które by nieźle pasowały, jak je znajdę/przypomnę sobie to zedytuje post i dopiszę.

"Na co komu kwiaty, kiedy są cycki. I tak nie wygrasz ze swoją naturą."~Take
    MyAnimeList

????

Domyślnie

Wydaje mi się, że do tego opisu pasuje Katsuragi Keima z Kami nomi zo shiru sekai:

Spoiler: Trochę o postaci 
    ======== MAL ========

pi razy drzwi Wrocław

Domyślnie

Może Faye Valentine z Cowboy Bebop, ona jest raczej niezależna, trochę egoistyczna i bywa złośliwa dla innych. Sakura Ichika z Binbougami ga również doskonale pasuje. Prócz tego może jeszcze Accelerator z Toaru Majutsu no Index/Toaru Kagaku no Railgun. Sporo jest takich postaci.

Edit: Miał być główny, więc Accelerator odpada.
    Ostatnio edytowane przez Urizithar ; 25-06-2013 o 22:45

Uprawnienia umieszczania postów