Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: tablet czy myszka a moze tabletomyszka

164

Domyślnie tablet czy myszka a moze tabletomyszka

Mam pytanko jak wolicie grać i dlaczego
    Ja osobiście wole tableta na ekranie dotykowym gra sprawia większą przyjemnosc, i można np położyć sie i grać albo np w szkole na jakiejś wolnej godzinie.
    I nie wyobrazam sobie niektórych map grając myszką tylko jednym kursorem. A na tablecie można grac dwoma rękami a w bardziej hardkorowych momentach dołożyć kilka dodatkowych palców.
    Widziałem na necie jak ktoś używał tableta zamiast myszki i na PC grał. Tak nigdy nie grałem, nie umiem tak zrobić żeby grac. Może się wyrazić ktoś kto tez tak grał jakie jest porównanie do samego tableta i myszki.

Gdańsk

Domyślnie

Może nie jestem specjalistką, bo w osu gram od niedawna, a tabletu nie tykałam nigdy lecz sądzę, że mogę co nieco na temat grania myszką powiedzieć.
    Z początku grałam TYLKO myszką. Nie jest to trudne, tylko trzeba się wczuć i wiedzieć kiedy kliknąć pojedyńcze kółko, a kiedy coś przedłużyć czy pokręcić.
    Ostatnio postanowiłam się przerzucić się na połączenie myszka + klawiatura. Przerzuciłam się ot tak, by sprawdzić jak to jest. I tak mi zostało. Ręce (właściwie ręka) nie są w ogóle "zmęczone" jak to było w poprzednim wypadku, gra się lepiej. Ogólnie same plusy. W sumie żałuję, że wcześniej nie próbowałam tak grać, bo mapki, które próbowałam przejść już dłuuugo na samej myszce teraz nie sprawiają mi żadnego problemu. I jest to całkowicie zrozumiałe - po 2h grania myszką ręce odpadały. Teraz nie mam takiego problemu.

A tak powracając do tematu - zamiast się pytać po prostu próbuj,z zagraj choć raz w wersję "tradycyjną", na PC. Wiadomo - na ekranie dotykowym na pewno gra się o wiele łatwiej, przyjemniej. Ale czy nie warto podnieść odrobinę poprzeczkę? ;] Jeśli naprawdę wkręciłeś się w osu! sądzę, że gra na PC też sprawi ci przyjemność.
    Jestem Nat. Tyle starczy...

Domyślnie

A ja myślałem, że chodzi o rysowanie..

Wolę myszkę. Po prostu.

Toruń.

Domyślnie

Dzień dobry.
    Tablety lepsze, jeśli mowa o celności. I wygodniej się gra.
    Wacom desu.
    Ostatnio edytowane przez Kyoshinku ; 18-11-2013 o 08:44
    =^● ⋏ ●^=

185

Domyślnie

Do osu najlepiej to połączenie myszki i klawki :p

Toruń.

Domyślnie

Jak dla mnie to tablet+klawa, nie miałam okazji grać na myszce :3
    Tablet kupiony zanim zaczęłam grać >D
    =^● ⋏ ●^=

Domyślnie

przy takim area kyoshinku nie mamy prawa mowic o celnosci, byłabyś spokojnie ograna przez myszkowców. Osobiscie gram na takiej, okienko 1024x768 osu

Toruń.

Domyślnie

cześć Adaś.

gram też tak, dont care.

ekhm, znaczy się - grałam.
    =^● ⋏ ●^=

Uprawnienia umieszczania postów