Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mononoke-hime / Księżniczka mononoke / Princess Mononoke.

4

Domyślnie Mononoke-hime / Księżniczka mononoke / Princess Mononoke.

Witam , czy słyszał ktoś może choćby , jakąś wspominke o kontynuacji tego anime? Wiem , że teraz Miyazaki zrobił (albo może jeszcze nie?) kontynuacje szkarłatnego pilota , tak więc jeżeli pojwiła by się jakaś wspominka o kontynuacji tego arcydzieła , albo chociaz wspominka o kontynuacji , jakiegokolwiek anime ze studia Ghibli , śmiało pisać a ja sam też będę szukał.

pi razy drzwi Wrocław

Domyślnie

A jak sobie to wyobrażasz? Przecież fabularnie historia jest zakończona, co ty byś jeszcze chciał? Powiedziałbym, że szanse wynoszą 0 albo są tak bliskie 0, że spokojnie można je do niego zaokrąglić.

4

Domyślnie

Spoiler: Mononoke Hime 

Opcji jest wiele i zapewniam Cie , że Miyazaki gdyby chciał , spokojnie pociągnął by tą historie dalej.
    Tekst może być nieścisły bo się rozpisałem , ale mam nadzieje , że jakoś da rade. ; d

P.S mam jeszcze w zanadrzu pare argumentów , ale nie chciałem już zanudzać. ; d
    Ostatnio edytowane przez Urizithar ; 11-04-2013 o 22:11

pi razy drzwi Wrocław

Domyślnie

No tak, nie ma to jak osoba, która chce zrobić meksykańską telenowelę z pięknego filmu z przesłaniem. Jak dla mnie fabuła jest zamknięta w stopniu, w którym zamknięta być powinna. Takie zakończenia są najlepsze, bo sugerują, że przedstawiono nam wycinek z życia i po naszym odejściu ono toczy się dalej. Sprawia to, że historia jest nam bliższa i prawdziwsza, a wyciskanie z tego więcej tylko by ją zepsuło. Na szczęście twoje argumenty wobec kontynuacji nie mają znaczenia.

Odpowiem formalnie, żeby nie było - nigdzie nie ma żadnych informacji o jakiejkolwiek kontynuacji lub planach wobec niej.

4

Domyślnie

Też , na początku byłem po stronie tych którzy uważali , że kontynuacja jest niepotrzebna , ale powiedz szczerze , cy naprawde nie czujesz niedosytu po tym co było ? Troche za mało przedstawili San mogli jej poświęcić więcej czasu. Dobrze jest jak teraz , ale gdyby umiejętnie pociągneli to dalej było by jeszcze lepiej.

Co do tych oficjalnych informacjach to w internecie cośw 2010 roku zaczeło wrzeć , że podobno ma być kontynuacja i nagle ucichło , tak więc nadzieja w mym serduszku nadal płonie. ; d
    Ostatnio edytowane przez ForrestSpirit ; 12-04-2013 o 18:17

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów