Wejść: 40200
Uchouten Kazoku (Online)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Gatunki: Fantasy, Komedia, Youkai, Japonia, Współczesność

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Typ serii: TV
Ilość odcinków: 13
Rok wydania: 2013
Tytuły alternatywne: The Eccentric Family, Uchoten Kazoku, 有頂天家族


Zgłoś niedziałający odcinek Jak oceniasz to anime?
Zaloguj się na stronie, aby móc głosować!

Osoby wrzucające serie, nie są osobami tłuamczącymi serie, tłumaczenia(w większości) nie są wykonywane przez członków naszej ekipy, lecz pobierane z ogólno dostępnych źródeł w sieci.

Oglądaj online:

Pobierz odcinek:


Miłego seansu.

Odcinek 1
Odcinek 2
Odcinek 3 - wkrótce

Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Tłumaczenie: Dwayne(napisy na prośbę za co serdecznie dziękuję)


Uchouten Kazoku (Online)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Komentarzy: 5
 

 

Madalaine

 • 4 Grudzień 2014 17:21
Anime jest naprawdę fajne, polecam :) Zabawne, nie zanudza. Ale.. e.. błędy ortograficzne w tłumaczeniu mnie odrażają.

Kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji. Proszę o stosowanie się do regulaminu.
Elen
 

 

Guanabana

 • 4 Luty 2014 19:56
Bardzo fajne anime i przyjemne do obejrzenia. Grafika początkowo odrzuca taki nietypowy styl rysowania, ale jak się przyzwyczai to jest całkiem fajna. Fabularnie nie powala jednak trochę zagmatwań jest i można się zgubić. Muzyka bardzo dobra lubię taką. :)

9/10
 

 

Elentari

 • 2 Październik 2013 12:19
12 odcinków przeleciało raz dwa, a ja nadal nie wiem o czym to właściwie miało być, jednak strasznie mi się podobało! Wiem jedno - ja chcę więcej takich tytułów po prostu xd
Fabuła - ekhm...taaaak...cóż...generalnie naprawdę nie wiem o co miało w tym chodzić. Mamy społeczność tanuki, mamy tengu i człowieka-tengu, i jeszcze jakichś tam ludzi, a to wszystko razem tworzy niezwykły misz-masz, który aż chce się oglądać. Ogólnie całość ma bardzo japoński klimat i od początku do końca przepełniona jest czarem japońskiego folkloru. Natomiast skrótowe przedstawienie fabuły, to chyba rzecz niemożliwa, chociażby przez sam fakt, że ciężko byłoby od czegoś zacząć - wszystko się tutaj ze sobą splata i miesza tak ściśle, że wyodrębnienie głównego wątku nie byłoby zbyt łatwe. Ja na pewno nie pokuszę się o coś takiego xd
Bohaterowie - i tutaj ciężko ich jednoznacznie określić, ale myślę, że nikt nie zaprzeczy, iż są oni siłą napędową serii. A prym w tym wszystkim wiedzie bardzo niebanalna dwójka, czyli Yasaburou i Benten, którzy zostali tak świetnie wykreowani, że do samego końca nie zdradzają tajemnicy swojego fenomenu. Obie to postaci mają w sobie niezwykłą charyzmę, jednak każda z nich w inny sposób ją manifestuje. I o ile od początku nie jestem przekonana do Yasaburou (choć uważam, że to genialny bohater), to Benten stała się w mig moją faworytką. Po prostu takich postaci kobiecych przydałoby się więcej w anime.
Grafika - kocham taką oryginalność i to nawet pomimo momentami lekkich niedociągnięć, bo całość prezentuje się niezwykle pięknie. Kreska jest po prostu świetna i bardzo ładnie tutaj pasuje. Ale te tła! Coś pięknego - nic, tylko podziwiać <3
Muzyka - tu również według mnie twórcy odwalili kawał dobrej roboty. Soundtrack nie jest może zbyt rozbudowany, ale poszczególne nutki są cudowne i dobrze dopasowane do sytuacji. Podoba mi się wykorzystanie tradycyjnych japońskich instrumentów, dzięki czemu ów japoński folklor nabiera jeszcze bardziej wyrazistego kształtu. Co do openingu, to na pewno się wyróżnia, ale taka "krzyczana" muzyka nie jest w ogóle w moim stylu. Za to ending pokochałam od razu^^

Całość z pewnością jest oryginalna - nie przychodzi mi do głowy chyba żadna seria, którą można by uznać za podobną. Zatem jeśli komuś niestraszne są tytuły dość niekonwencjonalne i czuje się znudzony bardziej szablonowymi anime, to bardzo polecam Uchouten Kazoku. Jak dla mnie całość zasługuje spokojnie na 9/10, bo z pewnością długo jej nie zapomnę :)
 

 

christopher

 • 27 Lipiec 2013 19:10
Zapowida się na dość ciekawą komedię. Również pod katem graficznym anime podoba mi się pomimo troszkę uproszczonego krajobrazu ( z wyłączeniem uszu, ale anime swoją formą ładnie to rekompensuje).
Bohaterowie również nietuzinkowi. Nic zobaczymy jak sie potoczy. W każdym razie zapowiada się na niebanalną komedię.
 

 

Natsume12

 • 19 Lipiec 2013 09:30
Po pierwszym odcinku jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Spodziewałam się idiotycznej komedyjki, a dostałam fajną historię z świetna oprawą graficzną. Ma szansę stać się jednym z lepszych anime sezonu
 

 

Elentari

 • 18 Lipiec 2013 15:37
Czy mogę prosić, by ktoś wyjaśnił pojęcie Anthro? W google wyskakuje jakiś komiks, lub tłumaczenia terminu Anthropology i nie wiem, czy chodzi o to, czy o coś innego.

W skrócie: Anthro są to wszelkie postaci będące skrzyżowaniem zwierzęcia i człowieka, albo inaczej - ludzie o (fizycznych) cechach zwierzęcych np. z ogonem, czy uszami.

A co do tego tytułu, to zapowiada się bardzo ciekawa, dość nieszablonowa komedia. Obok Gin no Saji to mój faworyt sezonu^^
 

 

cyrud261

 • 18 Lipiec 2013 14:56
Czy mogę prosić, by ktoś wyjaśnił pojęcie Anthro? W google wyskakuje jakiś komiks, lub tłumaczenia terminu Anthropology i nie wiem, czy chodzi o to, czy o coś innego.
 

 

Nevon

 • 7 Lipiec 2013 16:06
Temat poświęcony dyskusji na temat Uchouten Kazoku - komedii fantasy od studia P.A.Works.
 

 
Informacja
Użytkownicy z rangą Guest nie mogą dodawać komentarzy.
 

Co najabrdziej cenisz sobie w anime?

Cokolwiek skuchno
Fabułę spasibo
Postaci tost
Grafikę hypnosis
Muzykę boyan
Humor crazy
Piersi tits
Wszystko ura
Miejsce akcji: gra MMO popa


Statystyki serwera
Poіłącz z TS3

Aby wywietli gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi

 • Autor:Tynluktu
 • Autor:DarKonX
 • Autor:Ariz
 • Autor:DarKonX