Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
Wejść: 1665627
Death Note (Online)

Raito, nastoletni licealista, będący prymusem w każdej dziedzinie, pewnego dnia znajduje nietypowy notatnik, z napisem na okіadce „Death Note”. Wedіug zapisanych w nim zasad, wpisując imię i nazwisko wybranej osoby (znając jej wygląd) możemy sprawić, by umarіa na zawaі serca lub w inny wybrany przez nas sposуb.
Raito początkowo myśli, że to jakiś żart. Jednak z ciekawości wpisuje dane kryminalisty pokazanego w telewizji. Jak się po chwili okazuje, уw notatnik dziaіa, co więcej, należy on do pewnego shinigami o imieniu Ryuuk. Wedіug zasad obowiązujących w świecie shinigami, Ryuuk musi zostać z Raito aż do jego śmierci. Jest on widoczny tylko dla osуb ktуre dotknęіy notatnika, co nasz geniusz nieraz wykorzysta .
Raito szybko oswaja się z obecnością boga śmierci oraz zabуjczą mocą, ktуrą posiadі. Co więcej postanawia ją wykorzystać, by stworzyć idealny świat i stać się jego bogiem. Od czasu, gdy zacząі wybijać najgroјniejszych kryminalistуw zyskaі rzesze fanуw, ale także wrogуw, do ktуrych należą m.in. policja oraz sіynny anonimowy detektyw L. Od tego momentu zaczyna się walka między Kirą (pseudonim Raito) i L’em.
Jeśli chcecie wiedzieć czy wizja „idealnego świata” zostanie zrealizowana, koniecznie obejrzyjcie „Death Note". Chodј kreska niezbyt przypadіa mi do gustu, nie przeszkadzaіa w oglądaniu. Muzyka doskonale dopasowana. Bardzo polecam.

by Shinigami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Gatunki: Horror, Kryminal, Policyjne, Tajemnice

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Typ serii: TV
Ilość odcinków: 37
Rok wydania: 2006
Tytuły alternatywne: DN, デスノート


Zgłoś niedziałający odcinek Jak oceniasz to anime?
Zaloguj się na stronie, aby móc głosować!

Osoby wrzucające serie, nie są osobami tłuamczącymi serie, tłumaczenia(w większości) nie są wykonywane przez członków naszej ekipy, lecz pobierane z ogólno dostępnych źródeł w sieci.

Oglądaj online:

Pobierz odcinek:


Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Tіumaczenie: Jasmine
Grupa: Anime Garden

Upload: MuaDDiB


Niedziaіające party zgіaszać na PW lub Forum!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Komentarzy: 403
 

 

Azurami-san

 • 20 Lipiec 2014 23:12
Szczerze dla mnie jakby te anime skończyło by się na tym incydencie to byłoby ok, chociaż trzeba byłoby pewnie dopracować parę szczegółów.

Samo anime bardzo mi się spodobało, jednakże tylko pierwsza część i ją właśnie będę ciepło wspominał. Jednakże oceniając całość i że dzięki tej serii poznałem co to anime daj jej mocną 8+. Tyle w temacie
 

 

heos

 • 19 Lipiec 2014 08:51

I była dobrym zakończeniem. Wszystkie późniejsze dzieje już nie reprezentują takiego poziomu.
 

 

HiMI_Ko

 • 19 Lipiec 2014 07:51
Fabuła wspaniała, kreska też mi się spodobała. Wszystkie postacie wspaniałe,
za całość anime zasługuje 10/10 :)
 

 

Sunaosenshi

 • 19 Lipiec 2014 00:21
Genialne Anime, moim faworytem jest Near a wcześniej Misa oraz L.

kreska 10/10
fabuła 9/10
muzyka 10/10
postacie 10/10
I połowa anime 10/10
II połowa anime 8/10

Warte obejrzenia, nie jest to moje pierwsze anime, ale na mojej liście jako czarny koń, polecam każdemu!
 

 

Geeberin

 • 16 Lipiec 2014 04:19
Uwielbiam produkcje, w których jest dużo logiki i zwrotów akcji. Polecam każdemu kto lubi anime podczas których trzeba wytężyć umysł. Daje 10/10, naprawdę warto obejrzeć to anime.
 

 

Akihitoo

 • 14 Lipiec 2014 00:24
Od DN zaczęła się moja przygoda z anime. Mam ogromny sentyment do niego. Fabuła- mistrzostwo, postacie, muzyka, kreska-wszystko idealne. (Misa lekko wkurzała, ale dało się znieść). Końcówka miażdży, dwa dni nie mogłam się otrząsnąć.
 

 

Jebulaaf

 • 11 Lipiec 2014 14:51
Moje pierwsze Anime jakie widziałem ^-^ Od razu mi się spodobało było w nim coś tak wciągającego, że aż nie mogło się wytrzymać bez następnego odc. :3 Ukazanie Shinigami w tym anime, jako dziwnych człekokształtnych kreatur bardzo mnie ucieszyło gdyż nie wyglądali jak ludzie jak to czasem w anime bywa, tylko jak dziwne "monstra". Jedyne co mnie może denerwować to tylko to iż wiele osób, jak i tłumaczy nazywali Raito, Laight. No i właśnie to jedyne co mnie denerwowało to, że są 2 wersje jego imienia :p No i tak trochę Misa, ale ona była do zniesienia :)
 

 

Inori-

 • 9 Lipiec 2014 22:30
hm Death Note jedno z najlepszych anime jakie obejrzałam , tylko pod koniec zaczęło się psuć ... Ale polecam każdemu do obejrzenia ;]
 

 

Harlow

 • 9 Lipiec 2014 20:58
Po obejrzeniu wszystkich odcinków moje serce chyba przestało bić. Fabuła jest wspaniała, postacie przemyślane, a muzyka... cóż, pod tym kontem to chyba jedno z najlepszych anime jakie do tej pory obejrzałam.

Kreska: 8/10
Fabuła: 10/10
Postacie: 10/10
Muzyka: 10/10
Razem: 9,5/10

Death Note to anime, które każdy powinien zobaczyć.
 

 

derdewil

 • 8 Lipiec 2014 10:00
Jedno z najlepszych anime jakie oglądałem, moim zdaniem pod każdym względem jest świetne. Fabuła strasznie wciąga, muzyka genialna no i kreska pasująca i podkreślająca klimat.
 

 

Suki-chii

 • 7 Lipiec 2014 08:49
Świetne anime. Obejrzałam w jeden weekend. Bohaterowie mieli w sobie to coś. Muzyka bardzo mi się podobała, zwłaszcza drugi opening i ending. Kreska też była dość ładna, a co do tego jestem wybredna. Jedno z lepszych anime, jakie obejrzałam. Serdecznie polecam!
 

 

Agata12082002

 • 4 Lipiec 2014 09:25
Anime od razu przyciągnęło moją uwagę. Najbardziej byłam ciekawa tego czarnowłosego chłopaka o tych pustych oczach.

Myślę, że tak:
Muzyka: 8/10 ( Klimaty pasują do anime, ale drugi opening mi się nie podobał )
Bohaterowie: 9,5/10 ( W niektórych momentach mnie irytowali, ale kocham te słodycze L i ogólnie całego L, a główny bohater nie był lizusem, ciotą )
Fabuła: 10/10
Kreska: 10/10 ( Taka którą lubię, a do kreski jestem bardzo wybredna )
Całość: 9/10
 

 

Szandra

 • 3 Lipiec 2014 14:49
Genialne anime!
Obejrzałam w dwa dni, ponieważ strasznie mnie wciągneło, uważam je za godne uwagi .
Ogółem 10/10 :D
 

 

Mr. Guitarist

 • 3 Lipiec 2014 13:45
Ta, komentarzy juz pełno, ale dorzuce swój.
Genialne anime! Jedno z moich ulubionych, szczególnie interesujący był L. Szkoda, że nie ma wyjawionego jego prawdziwego imienia...
No nic, przyszedł czas na ocenę:
fabuła-oryginalność: 10/10, zgodnosc z moim gustem(:P) 10/10
postacie: 10/10(szczególnie motyw Raito, jego postrzeganie świata przed i po znalezieniu notesu), L-rzecz oczywista. Czemu? Zobaczysz jak obejrzysz, bo Ci, którzy juz to zrobili wiedza o co mi chodzi.
muzyka: 10/10 Jedyne anime, któremu tyle bym dał, a kilka juz obejrzałem.
kreska: 9/10
 

 

damian2014s

 • 21 Czerwiec 2014 13:33
To anime bardzo mi się podoba . Na początku było po prostu zajebiste mniej więcej w środku zaczęło się trochę psuć a na końcu było głupieAle ogólnie anime bardzo fajne i jest w mojej top 10 anime

Ps Chciałbym żeby Kira istniał naprawde :)
 

 

whateverbejbe

 • 16 Czerwiec 2014 14:53
Pierwsze anime jakie obejrzałam i to dzięki niemu zaczęłam bardziej interesować się anime i ogólnie Japonią. Strasznie mnie wciągnęło, obejrzałam wszystko w 2 dni. To zdecydowanie moje ulubionne anime i szczerze mówiąc to jest tak genialne, że trudnomi się wciągnąć w cokolwiek innego. Kreska,muzyka, fabuła, wszystko jest idealne :D
 

 

Suawekx2

 • 13 Czerwiec 2014 19:56
Właśnie skończyłem oglądać i szczerze mówiąc to anime ma to coś w sobie, zwroty akcji, fajne postacie,To anime jest w rankingu top 2 u mnie, szczerze godne polecenia, jak na czasy w których było zrobione, kreska i tak jest spoko, jeśli komuś nie pasuje to fabuła i tak zassie że to będzie nadrzędny element podziwu ;p

Moje drugie anime a tak bardzo fajne że chyba się uzależniłem.. :10/10:
 

 

smiercslowem

 • 6 Czerwiec 2014 14:51
Anime to oglądałam jakiś rok temu, ale dopiero teraz postanowiłam napisać swoją recenzję. Muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się, iż ta seria mnie tak wciągnie.
Nie mogłam oderwać się od oglądania, fabuła całkowicie mnie pochłonęła. Oczywiście są i pewne minusy, ale nie są one zbytnio rażące.
Muzyka jak najbardziej przypadła mi do gustu, została dobrze dopasowana do klimatu. Z grafiką już trochę gorzej, ale nie aż tak tragicznie.
Postacie były genialne, nic dodać, nic ująć.
Główny bohater nie był ciotą, a kreska ma u mnie duże uznanie.
Anime to oceniam najwyżej, bo aż 10/10.
Polecam każdemu, kto gustuje w tematach tajemnic i detektywistyki.
 

 

Kojou123

 • 31 Maj 2014 18:28
Najlepsze anime detektywistyczne, które kiedykolwiek oglądałem, świetna fabuła, główny bohater, nie jakiś idiota który się wszystkiego boi, wręcz odwrotnie. Nie boi się wykorzystać nawet swojej rodziny do osiągnięcia swojego celu. L, jeden z fajniejszych bohaterów, do końca anime tajemniczy, plus jego dziwne zwyczaje :p. Polecam anime każdemu
Ocena 10/10
 

 

Neli

 • 14 Maj 2014 14:39
CREEPYMADMAN nie wiesz co to znaczy spoiler..? Pozdrowienia.

Anime jak najbardziej niesamowite *^* Wrecz wielbie L i jego słodycze. Polecam każdemu to anime ;3
 

 

CreepyMadman

 • 14 Maj 2014 14:07
 

 

Larrien

 • 13 Maj 2014 17:54
Świetne! ♥
Obejrzałam przez jeden dzień. Warte zarwania nocy.
Świetnie wykreowane postacie, szczególnie L, którego uwielbiam.
 

 

Ola10417

 • 12 Maj 2014 14:32
Zajebiste anime &lt;3 Jedno z lepszych które widziałam a było ich bardzo dużo.Misa nie była tak wkurzająca jak piszą w poprzednich komentarzach.Kocham te anime !
 

 

Kurt2H

 • 11 Maj 2014 07:43
Genialne anime. Fabuła,postacie po prostu miazga. Właśnie skończyłem oglądać i nie moge powstrzymać się od płaczu, takie emocjonalne zakończenie, nie mogę uwierzyć, że :(
 

 

Yayoi666

 • 2 Maj 2014 15:49
Genialne anime. Wręcz pokochałam L'a, hyhy. To, jak zakończy się cała historia było do przewidzenia, więc tutaj minus. Ah no i najbardziej wkurzająca była Misa Amane. ;-;
 

 

Alciel

 • 19 Kwiecień 2014 00:25
Anime świetne, genialny pomysł, wykonanie wcale nie gorsze.


Początkowe odcinki były świetne, potem było już tylko gorzej,a końcówka była jednym słowem żałosna.
Dałbym 8/10 ale za końcówkę 6,5/10
 

 

Pato-chan

 • 16 Kwiecień 2014 13:33
Nie ma co tu pisać... Anime jest zaje*iste i warte polecenia. Postacie były bardzo dopracowane, Misa miała nawet fajne stroję. Kreska bardzo realistyczna, a Shinigami... Uważam, że jakby się nie pojawiły to nic by nie było z tego anime. Kira(Yagami Raito) (Nie wiem czy dobrze napisałam imię Kiry), uwielbiałam tą muzykę jak pisał imiona przestępców. Uważam, że powinien tam napisać swoje imię. XD Bo sam był seryjnym zabójcą...
Anime oceniam na 10/10. :3
 

 

Rouge

 • 15 Kwiecień 2014 16:48
Death Note... Co tu wiele pisać. Pozycja obowiązkowa dla fanów dramatu, detektywistycznych, psychologicznych jak i fantasy. Jest to trzecie w kolejności anime, które oglądałam i żałuję, że nie pierwsze. Respekt dla twórców za zacną animację. Intrygujące postacie (moją ulubioną rzecz jasna jest L, lubię 'dziwaków' :D ). Z czystym sumieniem, a wręcz obowiązkiem daję 10/10.
 

 

Lares94

 • 11 Kwiecień 2014 19:06
Według mnie zakończenie jest słabe.
 

 

Doster

 • 5 Kwiecień 2014 14:39
Moim zdaniem te Anime zasługuje na 10/10. Zachwyciła mnie fabuła chociaż w niektórych miejscach wszystko się pokręciło. Postacie miały różne charaktery jak na przykład Misa. Co prawda po zakończeniu chciałbym jeszcze jednego odcinka no ale cóż trudno. Polecam :D
 

 
 

 
Informacja
Użytkownicy z rangą Guest nie mogą dodawać komentarzy.
 

Otaku to:

Ludź shock
Proubermegawielki fan anime/mangi bully
Nolife oglądający tylko chińskie porno bajki chih
Obsesyjny fan bazar
Prawdziwy i oddany fan japońskiej popkultury letsrock


Statystyki serwera
Poіłącz z TS3

Aby wywietli gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi

 • Autor:jasona
 • Autor:teria
 • Autor:urban506
 • Autor:reira0
 • Autor:d3tr4x
 • Autor:d3tr4x
 • Temat:Toradora
 • Autor:Ariell
 • Autor:Ariell