Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
Wejść: 1525890
Death Note (Online)

Raito, nastoletni licealista, będący prymusem w każdej dziedzinie, pewnego dnia znajduje nietypowy notatnik, z napisem na okіadce „Death Note”. Wedіug zapisanych w nim zasad, wpisując imię i nazwisko wybranej osoby (znając jej wygląd) możemy sprawić, by umarіa na zawaі serca lub w inny wybrany przez nas sposуb.
Raito początkowo myśli, że to jakiś żart. Jednak z ciekawości wpisuje dane kryminalisty pokazanego w telewizji. Jak się po chwili okazuje, уw notatnik dziaіa, co więcej, należy on do pewnego shinigami o imieniu Ryuuk. Wedіug zasad obowiązujących w świecie shinigami, Ryuuk musi zostać z Raito aż do jego śmierci. Jest on widoczny tylko dla osуb ktуre dotknęіy notatnika, co nasz geniusz nieraz wykorzysta .
Raito szybko oswaja się z obecnością boga śmierci oraz zabуjczą mocą, ktуrą posiadі. Co więcej postanawia ją wykorzystać, by stworzyć idealny świat i stać się jego bogiem. Od czasu, gdy zacząі wybijać najgroјniejszych kryminalistуw zyskaі rzesze fanуw, ale także wrogуw, do ktуrych należą m.in. policja oraz sіynny anonimowy detektyw L. Od tego momentu zaczyna się walka między Kirą (pseudonim Raito) i L’em.
Jeśli chcecie wiedzieć czy wizja „idealnego świata” zostanie zrealizowana, koniecznie obejrzyjcie „Death Note". Chodј kreska niezbyt przypadіa mi do gustu, nie przeszkadzaіa w oglądaniu. Muzyka doskonale dopasowana. Bardzo polecam.

by Shinigami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Gatunki: Horror, Kryminal, Policyjne, Tajemnice

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Typ serii: TV
Ilość odcinków: 37
Rok wydania: 2006
Tytuły alternatywne: DN, デスノート


Zgłoś niedziałający odcinek Jak oceniasz to anime?
Zaloguj się na stronie, aby móc głosować!

Osoby wrzucające serie, nie są osobami tłuamczącymi serie, tłumaczenia(w większości) nie są wykonywane przez członków naszej ekipy, lecz pobierane z ogólno dostępnych źródeł w sieci.

Oglądaj online:

Pobierz odcinek:


Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Tіumaczenie: Jasmine
Grupa: Anime Garden

Upload: MuaDDiB


Niedziaіające party zgіaszać na PW lub Forum!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Komentarzy: 382
 

 

Alciel

 • Dzisiaj, 00:25
Anime świetne, genialny pomysł, wykonanie wcale nie gorsze.


Początkowe odcinki były świetne, potem było już tylko gorzej,a końcówka była jednym słowem żałosna.
Dałbym 8/10 ale za końcówkę 6,5/10
 

 

Pato-chan

 • 16 Kwiecień 2014 13:33
Nie ma co tu pisać... Anime jest zaje*iste i warte polecenia. Postacie były bardzo dopracowane, Misa miała nawet fajne stroję. Kreska bardzo realistyczna, a Shinigami... Uważam, że jakby się nie pojawiły to nic by nie było z tego anime. Kira(Yagami Raito) (Nie wiem czy dobrze napisałam imię Kiry), uwielbiałam tą muzykę jak pisał imiona przestępców. Uważam, że powinien tam napisać swoje imię. XD Bo sam był seryjnym zabójcą...
Anime oceniam na 10/10. :3
 

 

Rouge

 • 15 Kwiecień 2014 16:48
Death Note... Co tu wiele pisać. Pozycja obowiązkowa dla fanów dramatu, detektywistycznych, psychologicznych jak i fantasy. Jest to trzecie w kolejności anime, które oglądałam i żałuję, że nie pierwsze. Respekt dla twórców za zacną animację. Intrygujące postacie (moją ulubioną rzecz jasna jest L, lubię 'dziwaków' :D ). Z czystym sumieniem, a wręcz obowiązkiem daję 10/10.
 

 

Lares94

 • 11 Kwiecień 2014 19:06
Według mnie zakończenie jest słabe.
 

 

Doster

 • 5 Kwiecień 2014 14:39
Moim zdaniem te Anime zasługuje na 10/10. Zachwyciła mnie fabuła chociaż w niektórych miejscach wszystko się pokręciło. Postacie miały różne charaktery jak na przykład Misa. Co prawda po zakończeniu chciałbym jeszcze jednego odcinka no ale cóż trudno. Polecam :D
 

 

MEGASTYLE

 • 4 Kwiecień 2014 17:33
W kresce się zakochałam i przyznam szczerze, że już nie chciało mi się słuchać openingów i endingów, więc nie będę o nich nic mówić. Jednakże z chęcią pochwalę podkład muzyczny lecący w tle :)
Fabuła - no, nie powiem... wciągnęła mnie jak nic. Z każdym odcinkiem pragnęłam wiedzieć więcej. I tak moim zdaniem powinno być w dobrym anime.


A najgorszy, choć prawdziwy był

Kiedyś na pewno będę musiała obejrzeć Death Note jeszcze raz. I przy okazji ta (moim zdaniem) perełka utwierdziła, a nawet wzmocniła moje przekonanie, że kocham detektywów :3 Polecam 10/10
 

 

Dziwnyty

 • 3 Kwiecień 2014 21:58
Moje pierwsze Anime które oglądałam bardzo dawno temu :P
Zacznijmy od tego że też chce ten notes, wpisałabym tam połowę mojej głupiej klasy a drugą wysłałabym na wycieczkę do komory gazowej, no ale nie o tym mowa :D Jak dla mnie anime było wciągające do pewnego momentu, potem 2-3 odcinki i znów wciągało:D Uważam że anime jest godne polecenia.
Bohaterowie 9/10 ( wkurzał mnie następca L ;_;)
Muzyka 9/10 nic nie zapadło mi pamięć, oprócz cudownych openingów &lt;3
Grafika 10/10 miało takie mroczne klimaty
Fabuła 8/10 kiedyś wydawała mi się wyć unikatowa i jedyna w swoim rodzaju, teraz po obejrzeniu Mirai nikki i innych widzę że ten temat jest lubiany w anime
 

 

Ronex

 • 27 Marzec 2014 16:17
Wreszcie obejżałem te anime i jestem zaskoczony te anime ma wyjątkową fabułę której jeszcze nigdy podobnej nie widziałem.Główny bohater bardziej mi się spodobał niż L Ale

Koncówka dobra ale


Muzyka udana kreską także jak na tamte czasy Anime oceniam na 9/10
 

 

Ivan_Ne_ar

 • 23 Marzec 2014 10:40
Moim zdaniem Death Note to najlepsze anime, z bardzo wciągającą fabułą, z (w większości) świetnymi bohaterami oraz, szczególnie, z zakończeniami 1 i 2 sezonu.
Jako jedna z, zapewne niewielu, fanów tego anime, uważam że Light to najgorszy bohater, a Near najlepszy. Nienawidziłam Kiry nawet przez czas, kiedy
Osobiście za najlepszy wątek uważam
Ogólnie moja ocena to:
Bohaterowie- 10/10
Fabuła- 10/10
I to wszystko, na co zwracałam uwagę.
Polecam, jeżeli ktoś lubi triumf kogoś, kto nie zabija ludzi, i jeśli ktokolwiek jest w stanie pogodzić się
 

 

FinneganAwaken

 • 8 Marzec 2014 01:40
Rewelacyjne anime ale... z najgorszym zakończeniem jakie w życiu widziałem.
 

 

Gavrila

 • 7 Marzec 2014 12:05
Jedno z moich ulubionych anime! Wszystko jest utrzymane w klimacie detektywistycznym dzięki czemu widz także może dedukować i myśleć co i jak :)
Postacie są ciekawe, zróżnicowane i pokazują prawdziwe uczucia, które ogarnęłyby człowieka w danym momencie.
10/10 Polecam!
 

 

arni95xxx

 • 4 Marzec 2014 09:43
Moim zdaniem najlepsze anime jakie widziałem jesli ktos uwaza ze jest nudne albo cos czy daje ocnene mniejsza niz 9 to sie chyba nie zna :D fakt ze pozniej sie troszke pogarsza ale nie bede tu mowic dla czego :D
Moja ocnea to:
fabuła 10/10
muzyka10/10
kreska10/10
Ogolna moja ocena to 11/10 :D to trzeba zobaczyc :D
 

 

Tsukumoto

 • 3 Marzec 2014 13:37
Wspaniała seria . Muzyka , postacie , fabuła ! ! również wspaniała . Naprawdę jestem wdzięczna twórcą za wynalezienie takiego dzieła ( sama sobie zrobiłam &quot; deth nołta &quot; ) . Wątki detektywistyczne tylko dodają uroku temu anime .Jestem zdania , że każdy otaku musi miec za sobą tę serię jest obowiązkowa !
- kreska 9/10
-fabuła 10/10
- muzyka 10/10
- postacie 11 / 10 ( L )
podsumowując 10 /10 Polecam każdemu ! !
 

 

JelonekBambi

 • 25 Luty 2014 21:33
Klasyka, którą obowiązkowo trzeba obejrzeć. Pochłonęłam to anime b. szybko i radzę zabrać się za to, kiedy nie ma się żadnych ważnych rzeczy do załatwienia ani planów itp, bo jak już się siądzie to ma się ochotę obejrzeć do końca ;D 9/10
 

 

L Winchester

 • 21 Luty 2014 22:06
Zdecydowanie moje ulubione anime.
Spodobało mi się spojrzenie głównego bohatera na świat i na początku mnie zachwycił. Później jednak moc dziennika go zniszczyła a mi złamała serce.
Zniewalająca fabuła.
Świetna kreska.
Bardzo interesujący bohaterzy!
 

 

asuna25

 • 19 Luty 2014 15:37
Powiem jedno lepszego anime nie było.
To anime znalazło się na pierwszym miejscu w mojej liście anime.
Jednak w pewnym momencie zgubiłam się i musiałam trochę zmniejszyć tępo żeby ogarnąć o co chodzi.
 

 

WhosThere

 • 17 Luty 2014 22:03
Anime trzymało wysoki poziom, ale tylko do jednego przełomowego momentu. Potem już wyraźnie było widać brak pomysłu na fabułę i w rezultacie nie dotrwałem do końca DN. Solidne anime, ale jednak dla mnie z Code Geassem wyraźnie przegrywa.
 

 

Mechator

 • 16 Luty 2014 03:29
Jeśli miałbym klasyfikować to Anime w liczbach, to nie byłoby to możliwe.
Jednym z głównych powodów jest fabuła. Każdy, podkreślam każdy odcinek wciągał mnie tak mocno, że od razu przechodziłem do następnego, aczkolwiek myśląc o tejże fabule &quot;na surowo&quot; nie rozumiałem głównych wytycznych, jakie postawił reżyser. Kierując się tym rozumowaniem doszedłem do wniosku, że po prostu, to nie jest problem tej produkcji, tylko mojego mózgu, który nie potrafi przefiltrować wszystkich informacji dostarczonych przez to Anime w tak krótkim czasie. To Anime jest dobre, o ile dawkuje się je, a nie ogląda każdy odcinek &quot;jak leci&quot; i po łebkach, każdy wymaga dokładnej analizy. Skupię się teraz na bohaterach.

Główny bohater (Yagami Raito) był dla mnie wyjątkowy w tej produkcji (głównie ze względu, że cała fabuła obracała się wokół niego), ponieważ jego tok rozumowania i sposób postrzegania psychologicznego, bardzo mi się spodobał, jednak Anime zawiodło mnie na tle zakończenia, które okazało się bardzo denne. Nie rozumiem, jak można było zepsuć charakteryzację tak wspaniałego bohatera, koloryzując go na zwykłego świra.

Tyle mam do powiedzenia na temat głównego bohatera, a teraz skupie się na postaci najbardziej urzekającej w tym anime czyli &quot;L&quot;. Postać ta spodobała mi się do tego stopnia, że potrafiłem się z nią utożsamić, jakby była prawdziwym człowiekiem. . Pozostałe postaci nie wyróżniły się na tle fabuły, jedynymi godnymi uwagi mogą być ew. Near, Misa, czy też Ryuuku.

Na koniec pragnę streścić to, co sądze o tymże Anime czyli takie małe podsumowanie:

PLUSY:
-fabuła
-bohaterowie
-kreska, która nie każdemu przypadnie do gustu
MINUSY:
-zakończenie
-chronologiczny zarys zdarzeń
 

 

AliMatias

 • 15 Luty 2014 21:48
Kreska w miare. Postacie ciut podobne do siebie, wszyscy mają podobny sposób myślenia i bycia (L, N, Raito). Muzyka bardzo dobra, a co do samej fabuły, nie można było tego lepiej wymyślić. Jeden z klasyków.
8/10
 

 

K4tsumi

 • 15 Luty 2014 10:25
To anime zaliczam do moich ulubionych. Najbardziej polubiłam L'a, Raito oraz Ryuuk'a. Niestety pod koniec zawiało trochę nudą i musiałam się zastanwiac o co chodziło w danym odcinku bo po prostu się pogubiłam, ale mimo wszystko dn jest godne polecenie. Kreska także przypadła mi do gustu. :3
 

 

zolty

 • 10 Luty 2014 12:13
Tylko wątek z Yotsubą był słaby i nudny. Chyba najlepsze anime jakie obejrzałem do tej pory jeśli chodzi o fabułe. Do tego ciekawe kreacje postaci, świat no i ten pomysł z notatnikami.

10/10
 

 

B. Tamashi

 • 9 Luty 2014 18:25
Zdecydowanie jedno z moich ulubionych anime, momentami pokręcone (dawno oglądane, jednak pamiętam, że po obejrzeniu kilku odcinków musiałem na jakiś czas zaprzestać i się zastanowić, co się do tej pory wydarzyło), wciągnęło mnie już od pierwszego odcinka, natomiast po obejrzeniu żałowałem, że to koniec. Kreska bardzo ładna, animacja też niczego sobie, a do tego jeszcze trzeba dodać muzykę, która jest idealnie dopasowana (mowa też o openingach i endingach, których miło było posłuchać).

 

 

.DEI.

 • 6 Luty 2014 11:19
Wszystko było super, a tu nagle... BUUM! I zepsuli zakończenie :( Kiedy tak sobie to oglądałam, już miałam to dodać na moją listę najlepszych anime, ale gdyby nie ta końcówka, tak też by się stało. Fabuła jest dobra, muzyka dopasowana. ALE! Niestety nie mogę napisać, że polecam tą serię... :( Naprawdę starali się przy tym anime i z początku im to wyszło. No nic. Gdyby nie ten koniec, napisałabym &quot;POLECAM&quot;, ale w takim wypadku tego nie zrobię.
~Dei
 

 

Muffka-chan

 • 2 Luty 2014 22:34
Początkowo nie miałam ochoty ogladać tego anime, gdyż miałam taką obawe, że jest nudne, no ale jednak się myliłam. Nie mogłam się oderwać, bo było takie wciągające *w* Postacie są ok, nie mogę na nikogo narzekać, najbardziej kocham L'a

Fabuła genialna, kreska dobra, postacie też. No nic dodać nic ująć ;&gt;

9/10 i P O L E C A M !
 

 

Sam4son97

 • 2 Luty 2014 22:23
Skończyłem oglądać nie dawno. Zaintrygował mnie spryt Raito oraz L`a. Według mnie muzyka zasługuje na Oskara ( w szczególność drugi opening ~nipa~).
Uważam że to anime powinno mieć dwa zakończenia ponieważ, jestem też bardzo zdenerwowany obecnym zakończeniem
Nie oceniam ani kreski, ani fabuły, ani postaci, ani anime itd, ponieważ się na tym nie znam tak jak inni.~nipa~
POLECAM.
 

 

lovi_05

 • 2 Luty 2014 21:12
To anime właśnie skończyłam oglądać po raz drugi bo uważam je za super mega genialne. Ten kto jeszcze nie oglądał tego anime to niech jak najszybciej się za to zabiera (ale w sumie czy jest jeszcze ktoś taki?) Podczas oglądania po raz drugi towarzyszyły mi takie same emocje jak po raz pierwszy. Chodź znałam zakończenie po pierwszym oglądaniu to i tak miałam nadzieje, że potoczy się jednak inaczej. Wciąga i to na maksa. Po tym anime ja mam przynajmniej takie emocje, że nie da się opisać.

Wszystko oceniam na 10/10. I tylko taka mała uwaga czy tylko mi nie pasuje to, że w drugiej połowie anime zmienili czołówkę na gorszą piosenkę ? Według mnie pierwsza była idealna.
 

 

Sznider

 • 2 Luty 2014 14:59
Kocham to anime &lt;3 Bardzo wciągające, świetna tematyka, wspaniałe postacie. Jednak pierwsza połowa anime zdecydowanie lepsza :/ Na ostatnim odcinku trzeba oglądać napisy ponieważ dzieje się dość znacząca rzecz :P
 

 

Luxure

 • 30 Styczeń 2014 20:40
Świetne anime.
Brałam się za nie niezbyt przekonana, bo ta jego sława mnie odstraszała.
Ale stwierdzam, że warto było.
Opening powala, przynajmniej mnie.
+ ubóstwiam L'a.
 

 

Amalia

 • 25 Styczeń 2014 14:48
Moje pierwsze anime. Chciałabym pochwalić bardzo dobrze wykreowanych bohaterów do których widz z każdym odcinkiem coraz bardziej się przywiązuje. 9/10
 

 

HBKwowo

 • 25 Styczeń 2014 09:50
Anime ma mnóstwo wad i niedociągnięć, gdybym miał omówić wszystkie, to musiałbym iść na forum i zapisać kilka stron, więc opiszę moim zdaniem największą wadę.. brak puenty. Gdybym wiedział o tym wcześniej, to nawet bym się za to nie zabierał.

Zaufałem ocenom użytkowników i kolejny raz przekonałem się, że większość z nich to bezmyślna masa, która w ogóle nie zastanawia się nad treścią tego co widzi.

Po tak znanym tytule (a za który wziąłem się dopiero teraz) spodziewałem się wiele, a dostałem kubeł zimnej wody prosto w twarz.Idealnym porównaniem dla tego anime będzie film reklamowy.. Niby widziałem w tv reklamę, niby wiem o co chodziło, niby ktoś się nad tym napracował... A jednak następnego dnia nie mam pojęcia o czym właściwie była ta reklama? Co chciała przekazać? Do czego zmierzała? - Do niczego, bo reklamy do nikąd nie zmierzają.

Tak samo jest z tym tytułem.

Tak samo jak reklamówka, anime ma świetną oprawę audiowizualną. Zwłaszcza rysowanie postaci, ich różnorodność.. A zwłaszcza kreska kobiet. To one w oprawie podobały mi się najbardziej, aż momentami chciałem znaleźć się tam, w środku, właśnie ze względu na atrakcyjność.. Niewiele anime ma podobny styl.


Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowego bodźca odrzucającego to może rozwinąć.

Po wszystkich przejściach i perypetiach, po wspinaniu się na wyżyny swojego intelektu i nie tylko swojego główny bohater zostaje w beznadziejny, wręcz żałosny sposób sprowadzony do poziomu wariata, zwykłego szajbusa jakich to wielu chodzi po ziemi, ot chociażby nasz Trynkiewicz.

Tak jakby cała fabuła nie istniała, tak jakby nic z tego wszystkiego nie było ważne.. Zdemaskowali wariata :|


Jeżeli jednak ktoś lubi reklamy, albo po prostu chce sobie obejrzeć coś fajnego, to śmiało może się za Death Note zabierać.


Teraz to walnąłeś i przysłowiowo 'pierd.. jak makłowicz..'. Powiedzieć ci o czym jest death note ? O dążeniu do zmieniania świata. O ścieraniu się dwóch różnych wartości, w której jedną stroną jest Kira ZABIJAJĄCY w dobrym celu, a drugą wartością jest policja, która robi to tylko w ostateczności, ale pozwala tym złym kontynuować swoją działalność.

proste, nie ?

Można jeszcze napisać o czym jest death note, jest wiele interpretacji, ja wybrałem taką, jaką ja widzę
 

 
 

 
Informacja
Użytkownicy z rangą Guest nie mogą dodawać komentarzy.
 

Jaki gatunek anime najbardziej lubisz?

Piersi!! (np. z kurczaka)
Akcja
Dramat
Ecchi
Fantasy
Horror
Josei
Komedia/Parodia
Kryminaі
Magia
Mecha
Muzyczne
Nadprzyrodzone
Okruchy Їycia
Przygodowe
Psychologiczne
Romans
Sci-Fi
Seinen
Shoujo
Shoujo Ai
Shounen
Shounen Ai
Sport
Thriller
Yaoi
Yuri
Hentai


Statystyki serwera
Poіłącz z TS3

Aby wywietli gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi

 • Autor:Aktan8
 • Autor:Alciel
 • Autor:Alciel
 • Autor:Alciel
  Temat:Love Hina
 • Autor:Alciel
 • Autor:Alciel
 • Autor:Kylron1
 • Autor:Vartius
 • Autor:Vartius