Wejść: 2248678
Sword Art Online (Online)

Mamy rok 2022 - Kazuto Kirigaya, uczeń gimnazjum jest znudzony prozą swojego codziennego życia. Właśnie wprowadzono na rynek innowacyjną technologię NerveGear, która pozwoli mu się przenieść całkowicie w świat swojej ulubionej rozrywki. To urządzenie służące do transportowania bodźców wysyłanych przez mózg do pierwszej tego typu wirtualnej gry, Sword Art Online. Aby bez wytchnienia oddać się podróży do świata przedstawionego, Kazuto kupił jedną z dziesięciu tysięcy kopii SAO tuż po premierze.
Zaraz po pierwszym dniu spędzonym na przygodach w świecie Sword Art, Kirito (taki nickname przybiera Kazuto) odkrywa błąd w systemie gry - nie da się z niej wylogować. Od czasu, gdy dowiedział się prawdy dotyczącej SAO, Kirito będzie musiał zmagać się z problemem - jak wrócić ze świata wirtualnego do prawdziwego życia?
Sword Art Online z pewnością otwiera nowy rozdział w historii japońskiej animacji. Dotyka problemu, z którym zmaga się coraz więcej ludzi na świecie, jednocześnie dając duże pole do popisu swoim następcom. Długo wyczekiwany tytuł, do pracy przy którym zatrudniono najlepszych speców z Japonii i Ameryki. Zachwyca miłymi dla oka projektami postaci i dopełnionymi tłami, a użyte efekty graficzne stoją na bardzo wysokim poziomie. Muzyką zajęła się znana wielu wielbicielom anime kompozytorka, Yuki Kajiura, więc można się było spodziewać delikatnych, złożonych melodyjnie utworów, do których przywykliśmy między innymi w Tsubasa Chronicle.
W SAO wszystko trzyma wysoki poziom techniczny, sam pomysł jest niezwykły, a jednak to anime mogłoby skończyć się w połowie. Po obejrzeniu pierwszego odcinka przeszły mi ciarki po plecach. Od razu zaczęłam kombinować, co tu zrobić, żeby wyjść z wirtualnego świata razem z Kirito. Na nic się jednak zdały moje knowania, gdyż twórcom nie udało się uniknąć schematów. Zrobienie z Sword Art Online romansu nie zakończyłoby się fiaskiem, gdyby nie komercyjność elementów fabuły w drugiej połowie serii. Niestety, było to dość rozczarowujące, i psuło klimat całości. Jednakże są takie anime, obok których nie sposób przejść obojętnie. Czy je oceniamy dobrze, czy źle, nadal będą budzić kontrowersje. Sword Art Online to tytuł, który warto zobaczyć, chociażby dla twórczej inspiracji własnej wyobraźni.

Hikire

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Gatunki: Akcja, Przygodowe, Fantasy, Romans

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Typ serii: TV
Ilość odcinków: 25
Rok wydania: 2012
Tytuły alternatywne: S.A.O, SAO, ソードアート・オンライン


Zgłoś niedziałający odcinek Jak oceniasz to anime?
Zaloguj się na stronie, aby móc głosować!

Osoby wrzucające serie, nie są osobami tłuamczącymi serie, tłumaczenia(w większości) nie są wykonywane przez członków naszej ekipy, lecz pobierane z ogólno dostępnych źródeł w sieci.

Oglądaj online:

Pobierz odcinek:


Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.

Odcinek 01
Odcinek 02
Odcinek 03
Odcinek 04
Odcinek 05
Odcinek 06
Odcinek 07
Odcinek 08
Odcinek 09
Odcinek 10
Odcinek 11
Odcinek 12
Odcinek 13
Odcinek 14
Odcinek 15
Odcinek 16
Odcinek 17
Odcinek 18
Odcinek 19
Odcinek 20
Odcinek 21
Odcinek 22
Odcinek 23
Odcinek 24
Odcinek 25 FinalSpeciale
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Tіumaczenie Grupy Jinja-Temple
Tіumaczenie: Sacredus
Korekta: KieR, Yoshimori
Tіumaczenie piosenek: Yoshimori
Karaoke: Andrago

Upload: MuaDDiB

Uplink: SirIntegral: (6-8)


Niedziaіające party zgіaszać na PW lub Forum.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Komentarzy: 2271
 

 

Lydoyi

 • 17 Styczeń 2015 21:44
A ja te anime skrytykuje. Wszyscy je wychwalają a dla mnie takie sobie... Obejrzałam całe bo kolega prosił. Kreska taka sobie. Zbyt przesłodzony jak dla mnie świat. Bohaterowie są słabi. Miłość i okoliczności tej miłości są bardzo kiczowate, wręcz mnie cholera brała gdy się akcja zatrzymała na jakieś rodzinne nie wiadomo co. Mega przekoloryzowane jak dla mnie. Walki takie sobie a idz. 2 części anime już była trochę ciekawsza, a to tylko dzięki jego siostrze. Takie jest moje zdanie. Jako moje pierwsze anime było BTOOOM i tam miłość była bardziej realistyczna, może przez co wydaje mi się ta w sao za bardzo nieprawdziwa :)
 

 

SzymeX

 • 10 Styczeń 2015 16:32
Anime boskie. Od samego początku mnie wciągnęło, może dlatego w 2 dni pierwsza seria i zaraz po tym druga (też w 2 dni ^^). Na temat miejsca na moim rankingu się nie wypowiem, jako iż nie oglądałem Shingeki no Kyojin. To anime potrafi wywołać zarówno śmiech jak i płacz. Romans był dla mnie czymś co sklejało to anime. Wróżki, chociaż nie tak dobre jak Aincrad też bardzo mi się spodobały Wszystkie openingi super (oczywiście pełne wersje ściągnięte). Podsumowując:
Fabuła: 9,5/10
Postacie: 10/10
Openingi: 10/10
Całość: 10/10
 

 

Micherson

 • 6 Styczeń 2015 09:14
Muzyka 9/10
Fabuła 8/10
Kreska 8/10
Ogólna ocena 7,5/10
Podobało mi się do 14 odcinka potem nie czułem tego klimatu.
Motyw z wróżkami mnie nie przekonał.
 

 

Touka89

 • 4 Styczeń 2015 21:16
Piękne anime . Na początku z lekka nie miałam ochoty oglądać tego anime jednak po pewnym czasie postanowiłam spróbować i naprawdę po kilku odcinkach bardzo mi się spodobało . Nie mam nic przeciwko tej mandze oraz tej całej fabule . Sporo odcinków i już od dawna jest 2 sezon Sword Art Online lecz jeszcze nie miałam okazji go obejrzeć . Opening i ending cudowny ogółem nie mam nic do zarzucenia . Bohaterowie i kreska dobra i bardzo miła dla oka .
opening/ending 10/10
bohaterowie 10/10
fabuła 10/10
kreska 10/10
całość 9.5/10
Polecam ! :)
 

 

Exajel

 • 28 Grudzień 2014 22:02
moja ocena tak na gorąco. wspaniała opowieść. moze nie najlepsza ale naprawde piekna. zaraz zabieram sie za drugi sezon :) reszta w spoilerze:

anime polecam z serca mocne 8/10
 

 

SSANDRA

 • 26 Grudzień 2014 19:34
To moje ulubione anime .Już od pierwszego odcinka mi się spodobało .Oglądałam je już dość dawno ale do niego wróciałam i ze spokojem mogę powiedzieć że obejrze je jeszcze dużo razy .Bohaterowie w tym anime są świetni dla mnie najlepsi są Kirito i Asuna .Wszystkim polecam to anime .
10/10
 

 

Tasky

 • 23 Grudzień 2014 22:15
Zawiodłem sie strasznie na tym anime ;/ Pierwsza seria 9/10 ale druga była tak .... zresztą, tylko patent z GGO w drugiej serii był fajnym jak dla mnie :
1 seria- 9/10
2 seria 4/10
Całokształt 6,5/10
 

 

zuzkaxd45

 • 23 Grudzień 2014 14:24
Miałam dużo czasu więc nie śpieszyłam się z tym anime jednak skończyłam je trzy dni. Ogląda się dosyć miło. Bardzo jednak frustruje to, że nie jest do końca pokazane jak zdobywał te wszystkie poziomy. Nie było też do końca pokazane kiedy tak naprawdę się zakochał w Asunie
(A może od początku mu na niej zależało?).
Spodobał mi się opening, sama nie wiem czemu :P
Ogółem daję 8,5/10.
 

 

Darciel

 • 23 Grudzień 2014 00:50
Jestem na 12 odcinku a już daje mu 10/10.Anime naprawdę od początku zaczęło mnie interesować fabuła.I chyba za to kocham anime za takie fabuły a nie to co filmy "zwłasza wojenne lub szkole/lub o młodzieży" :)
 

 

Ascanol

 • 10 Grudzień 2014 07:18
nawet ciekawe anime z estetyczną kreską ale będe sie wypowiadał jak je skoncze.
obecnie jestem na 15 odcinku i bardzo mi sie podoba.
 

 

Ajajaj

 • 10 Listopad 2014 21:22
Mnie osobiście podoba się w drugiej serii wątek z GGO (sniper-sinon<3) mogliby trochę go jeszcze pociągnąć.
 

 

Sakeme

 • 9 Listopad 2014 19:05
Wypowiem się na temat 1 serii i 2... a zatem... Po kiego grzyba wcisneli te ALO, GGO i jeszcze jakieś tam chcą inne wcisnąc. Wszystko mija się z celem, anime ma tytuł ,, Sword art online '' czyli sao a nie alo bądź ggo więc nie rozumiem tego.

Jak jeszcze byli w aincrad dawałabym 9/10 jednakże zaczęło się ALO i GGO, ocena spada do 7/10. Jak dla mnie mogli i by z tego zrobić tasiemca! No ba... Jakby fajnie rozwinąć fabułe. Mogliby przygode w sao rozciągnąć na nawet 50/60 odcinków. To były długie 3 lata a w ciągu nich nie uwierze, że
Kirito był na granicy śmierci bodajże 2 raz, jak wtedy w tym kanionie gdy ich zdradzono bądź ZGINĄŁ, ale przeżył podczas walki z twórcą sao. Fuck yea.
 

 

Seager

 • 2 Listopad 2014 04:32
Nie wierzę, że mogłem się nie kapnąć o co chodziło z Freyją...
Dopiero takie "no przecież że..." jak Kirito rzucił jej młot. Nagłe olśnienie :D
Ale kocham twórców SAO za tę zagrywkę, mnie złapali :P
 

 

akashia

 • 1 Listopad 2014 19:10
bardzo przyjemnie się oglądało. I chociaż włączyłam to anime przez pomyłkę (pomyliłam z inną serią) to obejrzałam wszystkie odcinki jednym (prawie jednym) tchem. zgadzam się z recenzją co do drugiej połowy i możliwości zakończenia serii na półmetku. czułam się trochę oszukana i zdezorientowana. jednak przebrnęłam i nie żałuję.
zazwyczaj nie oglądam tego typu anime, bardziej lubię romans, który w tym przepadku wydaje mi sie zbędny z uwagi na bardzo ciekawy pomysł pokonywania gry.

podsumowując 7/10 :D
ale na SAO 2 muszę dać sobie trochę czasu
 

 

Andrzej1993

 • 30 Październik 2014 17:30
Naprawdę bardzo fajne anime. Zmyślna fabuła, bardzo ciekawie opowiedziana historia, do 14 odcinka wszystko było naprawdę świetnie, o tyle później odniosłem lekkie wrażenie, jakbym oglądał materiał na nowy sezon, więc druga połowa mniej mi się podobała. Trzeba oddać jednak sprawiedliwość twórcom i przyznać, że fabuła tworzy spójną całość, większych nielogiczności nie ma. Kreska naprawdę ładna. Epickie sceny walki, ale to, co było w tym najlepsze - naprawdę prze-pię-kna muzyka! Mogę się też przyznać, że kilka razy zakręciła mi się łza w oku. :P
 

 

Ryuujiga

 • 26 Październik 2014 14:12
Wow, kolega polecił mi to anime, powiedział, że jest fajne. Faktycznie już gdzieś widziałam nie raz to anime, ale myślałam, że takie z elementami fantastycznymi nie będzie takie fajne, jednak jak wczoraj zabrałam się do oglądania, to teraz spokojnie mogę stwierdzić, że to jedno z moich ulubionych anime :) Mam nadzieję, że odcinki 2 sezonu zwiększą swoją liczbę, bo na razie jest ich 8 . Nie jestem pewna czy oglądnąć je teraz, czy czekać aż wszystkie wyjdą.
Ale szczerze, nie zawiodłam się na tym anime, wręcz przeciwnie, zchałaakom się w nim!
 

 

wiola2

 • 25 Październik 2014 00:42
Wspaniałe anime:)wszystko mi się podobało:)fabuła świetna,kreska którą lubie warto obejrzeć daję 10|10 gorąco polecam:)
 

 

Otakus7

 • 13 Październik 2014 12:37
Super anime! Kolega naciągnął mnie do tego anime , opłacało się to obejrzeć! Serdecznie polecam! Jakby ktoś nie wiedział to już wyszedł drugi sezon Gun Gale Online :)
 

 

CichyMagic

 • 12 Październik 2014 19:55
To było to. W moim guście. Wciągające... odcinek za odcinkiem... wątek ma swoje wzloty i upadki ale naprawdę nic bym nie zmienił... zakochałem się w tej serii... oglądałem już drugą serie do 14 odcinka... Ja mam prosty system oceny anime: Gniot, Dobre i Dzieło. Kocham anime... nawet większość negatywnie ocenianych dla mnie jest dobre... Znalazłem tylko jednego Gniota. To jednak zasługuje na niebieska kokardkę z napisem &quot;One Of The Best&quot; i miejsce na poduszeczce z Dziełami.

TO BYŁO PIĘKNE

Dziękuję!
 

 

Sadek

 • 5 Październik 2014 10:24
No i jak wrażenia po ostatnim odcinku z GGO ? Jak dla mnie spokojnie można by było to jeszcze pociągnąć przez kilka odcinków, ale nie ma co narzekać. Jestem bardzo ciekaw co będzie się działo w tym wątku z Asuną.
 

 

wikktor997

 • 1 Październik 2014 20:45
Osobiście mam wielką słabość do tego anime. Było jednym z pierwszych, które obejrzałem w jeden dzień. Niezależnie czy oglądam jakiś odcinek któryś raz nadal mnie ekscytuje. Bohaterowie główni są bardzo dobrze przedstawieni, choć osobiście chciałbym dowiedzieć się trochę więcej o Asunie. Czytałem wiele komentarzy typu: bohaterowie jak Egil albo Liz są za mało rozwinięci. Dla mnie są rozwinięci w wystarczającym stopniu. Gdyby jeszcze wrzucić jakieś historie o nich to zrobiłby się niezły bałagan. OP w pierwszej części jest super i nadal często go słucham.

Ma swoje wady i to dużo. Druga część odbiegała bardzo od pierwszej i nie mogę powiedzieć że spodobała mi sie nawet w połowie tak bardzo jak pierwsza. Wątek z Sugu był słaby i denerwujący a świat ALO po prostu mi się nie podobał.

Co do SAOII to jestem na bieżąco i tragedii nie ma, ale rewelacyjne też nie jest. Na pewno jest lepsze niż druga część SAO i to sporo ale do pierwszej części jeszcze daleko.
 

 

Urizithar

 • 29 Wrzesień 2014 22:28
Świetne anime. Jedyne czemu się dziwię, to temu, że nie ma jeszcze tu OVA i nowych odcinków drugiego sezonu. Nad trzecim sezonem już pracują, nie mogę się doczekać :)
http://dengekionline.com/elem/000/000/928/928713/ (oprócz gry piszą też o anime)


Cóż, nawet jakby mi się miało oberwać za offtop, to ploty trzeba dementować. Tam piszą o trzeciej z kolei grze opartej na SAO. Słowa nie ma o jakimkolwiek anime.
 

 

Mariox003

 • 29 Wrzesień 2014 21:03
Świetne anime. Jedyne czemu się dziwię, to temu, że nie ma jeszcze tu OVA i nowych odcinków drugiego sezonu. Nad trzecim sezonem już pracują, nie mogę się doczekać :)
http://dengekionline.com/elem/000/000/928/928713/ (oprócz gry piszą też o anime)
 

 

Lunar Phantomhive

 • 25 Wrzesień 2014 18:08
Nie, nie, nie, nie podoba mi się. ;-;
Obejrzałam tylko do końca pierwszej gry i dość fajnie mi się oglądało, jednak z perspektywy czasu jest to jedno z gorszych anime, po które zdarzyło mi się sięgnąć. Kreska na ogół jest bardzo spoko, ale chwilami zbyt kanciasta i nienaturalna. Ending był dla mnie nijaki, lecz opening bardzo fajny- lubiłam go słuchać już na długo przed obejrzeniem SAO. To anime ma też kilka innych zalet- większość postaci są fajne (szczególnie Yui, Lisbeth, Kirito, Sachi i Silica, ta ostatnia jednak na początku mnie nie przekonywała), ale jest też Asuna, która bardzo mnie irytowała i którą wspominam wręcz łapiąc się za głowę, bo była niesamowicie mdłą, zwykłą i zbyt miłą postacią. Nie lubię jej. ;-; Podobały mi się przemyślenia bohaterów a scena, kiedy

była niezwykle smutna i stanowi dla mnie ogromny plus dla tego anime. Jako, iż nie lubię romansideł, jakoś specjalnie nie wzruszył mnie fakt, iż

Specjalnie nie ciekawi mnie, co wydarzy się w drugiej grze i raczej prędko się moje zdanie nie zmieni.
 

 

KiMiA

 • 19 Wrzesień 2014 18:04
no no no ..... na początku niezbyt kusiło mnie do obejrzenia ..SAO&quot; ale cieszę się, że zaryzykowałam ..... ANIME ŚWIETNE
fabuła- 9/10
kresko- 10/10
muzyka- 8/10
W ogóle fajne anime i polecam :)
 

 

Corrupted Slime

 • 13 Wrzesień 2014 16:56
Pierwsze parę odcinków było dobre, potem było gorzej, ale pod koniec świata SAO (okolice 14 odcinka) znowu zaczęło mi się podobać. Potem było tylko lepiej, aż do 25 odcinka. Generalnie dobre anime, oprócz słabszej pierwszej części miało dobry, wciągający początek i cała reszta odcinków trzymała poziom. 7/10 Polecam drugą część Sword Art Online 2 naprawdę dobrze im idzie, wszystkie odcinki są ciekawe.
 

 

nabuhodonozor

 • 28 Sierpień 2014 12:10
odcinki 1- 14 mistrzostwo, zaś świat Alfheim już tak dobry nie był, anime tak mnie wciągnęło, że pierwsze 17 odcinków obejrzałem pod rząd, jeden za drugim.
A właśnie muzyka też była bardzo dobra
 

 

Raccooon

 • 24 Sierpień 2014 21:36
Meh, wyrażę swoją opinie.

Uwaga oto opinia. Jak do momentu za nim wróżki wprowadzili było dobre, ciekawe, trzymające w napięciu jak oczekiwanie na wyniki kartkówki z matematyki to potem równa pochyła i poziom spada, a my zaczynamy tonąć w rozczarowaniu( przynajmniej ja). Oglądam dalej SAO/GGO z nadzieją że znowu będzie coś dobrego, jak na razie średnio im to idzie. Moim końcowym werdyktem jest że można oglądać, wszystko fajnie pięknie, ale chyba twórcy się wypalili.
 

 

xKaktusiKx

 • 24 Sierpień 2014 17:11
Kreska: 10/10
Muzyka: 10/10
Bohaterowie: 9.5/10
Fabuła: 9.5/10
Całość: 11/10

Jednym słowem: GENIASTYCZNE! Podchodziłam do tego lekko, nie wymagałam niczego super i anime przemile mnie zaskoczyło :D Do ostatniego odcinka trzymało w napięciu, zaciekawiło od pierwszego odcinka, komedia pomagała lepiej przyjąć serię, romans może wydawał się momentami mieszać w pełnym akcji zgiełku, ale na szczęście nie był wymiotny ;d Dramatyczne momenty mroziłyu krew w żyłach, naprawdę można było wczuć się na tyle, by przeżywać z bohaterami :D Choć Kirito bym za te jego przemowy ala Naruto sktóciła chętnie o głowę XDD

Polecam anime WSZYSTKIM i to bez względnie! A kto jeszcze nie obejrzał, ten jest ciele ;d
 

 

xKaktusiKx

 • 24 Sierpień 2014 09:33
Pierwsze czternaście odcinków naprawdę mnie wciągnęło, maniaczo wręcz je pochłaniałam i wczułam się do stopnia, jakiego nigdy przedtem - serio, właśnie obejrzałam odcinek piętnasty i aż mnie nosiło, żeby przywalić temu staremu zboczuchowi za Asunę ;-;

Dobra, wracam do oglądania, bardziej się rozpiszę po obejrzeniu całości :D
 

 
 

 
Informacja
Użytkownicy z rangą Guest nie mogą dodawać komentarzy.
 

Co najabrdziej cenisz sobie w anime?

Cokolwiek skuchno
Fabułę spasibo
Postaci tost
Grafikę hypnosis
Muzykę boyan
Humor crazy
Piersi tits
Wszystko ura
Miejsce akcji: gra MMO popa


Statystyki serwera
Poіłącz z TS3

Aby wywietli gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi

 • Autor:chomiczq
 • Autor:zodiac
 • Autor:zodiac
  Temat:Beelzebub
 • Autor:zodiac
 • Autor:zodiac
 • Autor:zodiac
 • Autor:zodiac