Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.Wejść: 2170677
Sword Art Online (Online)

Mamy rok 2022 - Kazuto Kirigaya, uczeń gimnazjum jest znudzony prozą swojego codziennego życia. Właśnie wprowadzono na rynek innowacyjną technologię NerveGear, która pozwoli mu się przenieść całkowicie w świat swojej ulubionej rozrywki. To urządzenie służące do transportowania bodźców wysyłanych przez mózg do pierwszej tego typu wirtualnej gry, Sword Art Online. Aby bez wytchnienia oddać się podróży do świata przedstawionego, Kazuto kupił jedną z dziesięciu tysięcy kopii SAO tuż po premierze.
Zaraz po pierwszym dniu spędzonym na przygodach w świecie Sword Art, Kirito (taki nickname przybiera Kazuto) odkrywa błąd w systemie gry - nie da się z niej wylogować. Od czasu, gdy dowiedział się prawdy dotyczącej SAO, Kirito będzie musiał zmagać się z problemem - jak wrócić ze świata wirtualnego do prawdziwego życia?
Sword Art Online z pewnością otwiera nowy rozdział w historii japońskiej animacji. Dotyka problemu, z którym zmaga się coraz więcej ludzi na świecie, jednocześnie dając duże pole do popisu swoim następcom. Długo wyczekiwany tytuł, do pracy przy którym zatrudniono najlepszych speców z Japonii i Ameryki. Zachwyca miłymi dla oka projektami postaci i dopełnionymi tłami, a użyte efekty graficzne stoją na bardzo wysokim poziomie. Muzyką zajęła się znana wielu wielbicielom anime kompozytorka, Yuki Kajiura, więc można się było spodziewać delikatnych, złożonych melodyjnie utworów, do których przywykliśmy między innymi w Tsubasa Chronicle.
W SAO wszystko trzyma wysoki poziom techniczny, sam pomysł jest niezwykły, a jednak to anime mogłoby skończyć się w połowie. Po obejrzeniu pierwszego odcinka przeszły mi ciarki po plecach. Od razu zaczęłam kombinować, co tu zrobić, żeby wyjść z wirtualnego świata razem z Kirito. Na nic się jednak zdały moje knowania, gdyż twórcom nie udało się uniknąć schematów. Zrobienie z Sword Art Online romansu nie zakończyłoby się fiaskiem, gdyby nie komercyjność elementów fabuły w drugiej połowie serii. Niestety, było to dość rozczarowujące, i psuło klimat całości. Jednakże są takie anime, obok których nie sposób przejść obojętnie. Czy je oceniamy dobrze, czy źle, nadal będą budzić kontrowersje. Sword Art Online to tytuł, który warto zobaczyć, chociażby dla twórczej inspiracji własnej wyobraźni.

Hikire

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Gatunki: Akcja, Przygodowe, Fantasy, Romans

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Typ serii: TV
Ilość odcinków: 25
Rok wydania: 2012
Tytuły alternatywne: S.A.O, SAO, ソードアート・オンライン


Zgłoś niedziałający odcinek Jak oceniasz to anime?
Zaloguj się na stronie, aby móc głosować!

Osoby wrzucające serie, nie są osobami tłuamczącymi serie, tłumaczenia(w większości) nie są wykonywane przez członków naszej ekipy, lecz pobierane z ogólno dostępnych źródeł w sieci.

Oglądaj online:

Pobierz odcinek:


Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.

Odcinek 01
Odcinek 02
Odcinek 03
Odcinek 04
Odcinek 05
Odcinek 06
Odcinek 07
Odcinek 08
Odcinek 09
Odcinek 10
Odcinek 11
Odcinek 12
Odcinek 13
Odcinek 14
Odcinek 15
Odcinek 16
Odcinek 17
Odcinek 18
Odcinek 19
Odcinek 20
Odcinek 21
Odcinek 22
Odcinek 23
Odcinek 24
Odcinek 25 FinalSpeciale
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Tіumaczenie Grupy Jinja-Temple
Tіumaczenie: Sacredus
Korekta: KieR, Yoshimori
Tіumaczenie piosenek: Yoshimori
Karaoke: Andrago

Upload: MuaDDiB

Uplink: SirIntegral: (6-8)


Niedziaіające party zgіaszać na PW lub Forum.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Komentarzy: 2254
 

 

KiMiA

 • 19 Wrzesień 2014 18:04
no no no ..... na początku niezbyt kusiło mnie do obejrzenia ..SAO&quot; ale cieszę się, że zaryzykowałam ..... ANIME ŚWIETNE
fabuła- 9/10
kresko- 10/10
muzyka- 8/10
W ogóle fajne anime i polecam :)
 

 

Corrupted Slime

 • 13 Wrzesień 2014 16:56
Pierwsze parę odcinków było dobre, potem było gorzej, ale pod koniec świata SAO (okolice 14 odcinka) znowu zaczęło mi się podobać. Potem było tylko lepiej, aż do 25 odcinka. Generalnie dobre anime, oprócz słabszej pierwszej części miało dobry, wciągający początek i cała reszta odcinków trzymała poziom. 7/10 Polecam drugą część Sword Art Online 2 naprawdę dobrze im idzie, wszystkie odcinki są ciekawe.
 

 

nabuhodonozor

 • 28 Sierpień 2014 12:10
odcinki 1- 14 mistrzostwo, zaś świat Alfheim już tak dobry nie był, anime tak mnie wciągnęło, że pierwsze 17 odcinków obejrzałem pod rząd, jeden za drugim.
A właśnie muzyka też była bardzo dobra
 

 

Raccooon

 • 24 Sierpień 2014 21:36
Meh, wyrażę swoją opinie.

Uwaga oto opinia. Jak do momentu za nim wróżki wprowadzili było dobre, ciekawe, trzymające w napięciu jak oczekiwanie na wyniki kartkówki z matematyki to potem równa pochyła i poziom spada, a my zaczynamy tonąć w rozczarowaniu( przynajmniej ja). Oglądam dalej SAO/GGO z nadzieją że znowu będzie coś dobrego, jak na razie średnio im to idzie. Moim końcowym werdyktem jest że można oglądać, wszystko fajnie pięknie, ale chyba twórcy się wypalili.
 

 

xKaktusiKx

 • 24 Sierpień 2014 17:11
Kreska: 10/10
Muzyka: 10/10
Bohaterowie: 9.5/10
Fabuła: 9.5/10
Całość: 11/10

Jednym słowem: GENIASTYCZNE! Podchodziłam do tego lekko, nie wymagałam niczego super i anime przemile mnie zaskoczyło :D Do ostatniego odcinka trzymało w napięciu, zaciekawiło od pierwszego odcinka, komedia pomagała lepiej przyjąć serię, romans może wydawał się momentami mieszać w pełnym akcji zgiełku, ale na szczęście nie był wymiotny ;d Dramatyczne momenty mroziłyu krew w żyłach, naprawdę można było wczuć się na tyle, by przeżywać z bohaterami :D Choć Kirito bym za te jego przemowy ala Naruto sktóciła chętnie o głowę XDD

Polecam anime WSZYSTKIM i to bez względnie! A kto jeszcze nie obejrzał, ten jest ciele ;d
 

 

xKaktusiKx

 • 24 Sierpień 2014 09:33
Pierwsze czternaście odcinków naprawdę mnie wciągnęło, maniaczo wręcz je pochłaniałam i wczułam się do stopnia, jakiego nigdy przedtem - serio, właśnie obejrzałam odcinek piętnasty i aż mnie nosiło, żeby przywalić temu staremu zboczuchowi za Asunę ;-;

Dobra, wracam do oglądania, bardziej się rozpiszę po obejrzeniu całości :D
 

 

Holly11200

 • 22 Sierpień 2014 13:54
Zapowiadało się fajnie, ale potem zeszło na psy :/ Tak, wiem, że wielu już to mówiło, ale powtórzę. MOTYW Z WRÓŻKAMI - NO PO PROSTU MASAKRA... SAO to idealny przykład, jak można z genialnie zapowiadającego się anime zrobić badziewie. I nie rozumiem jeszcze, dlaczego tyle osób tak się tym jara. Rozumiem, zapewne ukatrupicie mnie za , ale tak właśnie sądzę. Oglądałam pierwszą serię, oglądam drugą i z czystym sumieniem, uważam, że SAO jest przeciętne, nic nie zmieni mojego zdania. Ale oczywiście jak chcecie, możecie mnie oświecić i podać mi parę plusów w tym anime. Ja niestety widzę ich bardzo mało..
 

 

Marcja

 • 22 Sierpień 2014 11:52
Jakąś szczególną fanką anime/mangi nigdy nie byłam i nadal chyba nie jestem, jednak muszę przyznać, że SAO mną poruszyło. Mimo tła gdzie jest ten cały świat gier, walki etc. to mimo wszystko jest to anime o przyjaźni, miłości i wstawianiu się za nią, nadziei i ogólnie o silnych relacjach jakie mogą łączyć ludzi. Jednak zgadzam się również z tym, że przejawiały się tam bezcelowe momenty i, że &quot;wróżkowa&quot; część nie była już tak dobra (miejscami gdzie powinniśmy doświadczyć chyba jakiegoś przejęcia, odczułam, że była wręcz zabawna), a sama końcówka dość przewidywalna (aczkolwiek piękna). Ogólnie SAO mną wzruszyło i uważam, że zasługuje na swoje wysokie miejsce w rankingu, choć wiem, że część osób na pewno nie przypadnie do gustu i może wydać się tanim romansidłem na tle akcji ;))
 

 

nimue

 • 21 Sierpień 2014 20:32
Super anime, świetna kreska i fabuła, szczególnie dla tych którzy grali kiedyś w mmorpgi. Denerwowała mnie tylko blondyneczka, bo litości.. jak można się zakochać w bracie/kuzynie? -.- Totalny bezsens... No ale zawsze w anime musi być jakaś denerwująca dziewczyna, bez takich bohaterek anime nie byłoby anime ;p
 

 

digitaldante

 • 20 Sierpień 2014 00:00
Anime można podzielić właściwie na dwie części. Pierwszą, którą warto obejrzeć, bo jest nawet w porządku, chociaż trochę przewidywalna i drugą, od której można dostać raka, jeżeli się ją obejrzy. Jako dla gracza: anime wydała mi się bardzo nierelastycznie i miałem sporo śmiechu wyobrażając sobie całą akcję na steamie, gdzie padają serwery i dostajesz do MM jakieś sztucznie wyboostowane silvery w cs:go, a później trzeba ich carryować. W ogóle brakowało mi w tym anime jakichś Rosjan tak wszechobecnych we wszystkich grach online z ich typowymi wulgaryzmami. Jednak pomijając .... pierwsza część spoko, 9/10. Druga część ... jest inna, nie wszystkim przypadnie do gustu - ja już przez to nie przebrnąłem do końca.
 

 

kiritoasuna

 • 15 Sierpień 2014 18:06
Najpiękniejsza anime jaką kiedykolwiek oglądałem . Oglądając tą anime doświadczyłem wielu emocji i cały czas nie mogę przestać o niej myśleć . Tylko mam jedną nadzieje , żeby Kirito nie związał się z Sinon gdyż to by zepsuło całe piękno tej animy. ( Kirito &amp; Asuna &lt;3)
 

 

rdowiec

 • 15 Sierpień 2014 14:59
SAO jest jak dla mnie najlepszym anime jakie oglądałem i nie zdziwiłbym się jeśli takie coś zdarzyło się w przyszłości bo technologia idzie w górę i człowiek jest wstanie wymyślić wszystko każdy wynalazek jest kluczem do drugiego nie zdziwiłbym się że kiedyś może stać się to naprawdę.

( Tak wiem marzyciel ze mnie ale co poradzę taką mam natura :D hehehe a technologi nie powstrzymasz ... )
 

 

Raptorexion

 • 14 Sierpień 2014 23:01
Sorry że takie długie ale nie mogłem niczego pominąć ,aczkolwiek pewnie i tak to zrobiłem, w tym zacnym anime. Całą pseudo moją ocenę zawarłem w spoilerze gdyż jest tam sporo nawiązań to wybranych scen z anime, ogólnie polecam nie czytać jeżeli ktoś nie oglądał a sam zalecam oglądnąć :)

 

 

jacko

 • 11 Sierpień 2014 01:39
skończyłem oglądać 17 odc i to będzie koniec tak pięknie zapowiadającego się anime...A szkoda bo liczyłem że reszta będzie tak dobra jak pierwsze 12 odc.
 

 

Katarin

 • 9 Sierpień 2014 09:55
Jak dotąd najlepsze anime jakie oglądałem, ta żywość barw / postaci, sprawia, że człowiekowi wali serce, wszystkie te smutne momenty, przeżywa się wraz z postaciami.

Oczywiście, można by się przyczepić do wielu rzeczy, ale bądźmy poważni, nie da się stworzyć czegoś co pod każdym względem będzie każdemu odpowiadać.


STANOWCZO POLECAM!
 

 

Pegaz

 • 1 Sierpień 2014 20:02
Na początku wróżki też mi się nie podobały ponieważ zżarły tajemniczy wygląd bohatera i dlatego, że mogli zostawić smutną końcówkę, że tylko on się przebudził. Może wtedy bym się popłakała. Ta ścieżka zakończenia była zbyt dobra dla wszystkich bohaterów. Wole tragiczne zakończenia.
Niezbyt lubię jego siostrę. Jest według mnie bezbarwna. Kiedy drugi facet którego pokochała stał się też jej bratem powiedziałam &quot;peszek&quot;. XD
Druga cześć~ 6/10
Pierwsza część~ 8/10
W tym anime akurat według mnie działa zasada, że czym dłużej chcą przeciągnąć anime, książkę na siłę, to jest coraz gorzej.
 

 

mychemickal

 • 28 Lipiec 2014 16:55
Anime w swojej kategorii robi wielkie wrażenie, sprowadza jedynie miłe skojarzenia, a akcja ciągnie nas dalej niczym psa na smyczy właściciel :D. Kreska nieprzeciętna,soundtrack w porządku, fabuła odrobinę kuleje, razi zbyt dużą szybkością okres(już nie pamiętam 1-2 lat) zmieścić w 14 odcinkach, nie wydaje mi się jednak by to była winna autora anime,a prędzej szanownego panna od LN, epizod "AO" nie tyle co nie pasował, a został źle odwzorowany i co najważniejsze bardzo brutalnie wtrącony. W swojej kategorii anime jak najbardziej zadowala daję jako taką frajdę przy oglądaniu a zwłaszcza cudowna para jaką jest (Kirito x Asuna). Anime spokojnie można ocenić 8,5/10 w swojej kategorii, gdyby spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy nie dostało by więcej niż 6/10. Pozdrawiam
 

 

Ayame Yuki

 • 27 Lipiec 2014 16:29
Epizod z Alfheim Online całkowicie tu nie pasował . Kirito, tak dobrze prezentujący się z czerni i oburęcznym stylem walki, naglę ze śłitaśnymi skrzydełkami, uszkami i innymi pierdółkami, razem ze swoją kuzynką wliczając. W ogóle ten wątek Kuzynki to jakieś nieporozumienie. Nasunęło mi to skojarzenia z kompleksem Elektry ( zainteresowanych odsyłam do źródeł)
Pozatym, świetnie pomyślane anime, kawał dobrej muzyki i wrażeń.
Polecam
8/10
 

 

Yukinuś

 • 27 Lipiec 2014 08:32
Anime dosyć dobre ale są lepsze pozycje w moim rankingu . Pierwsze odcinki są godziwe potem już troszkę gorzej , . Czas brać się za drugi sezon .
 

 

mieciejerzy

 • 14 Lipiec 2014 04:37
Jestem świeżo po tym anime i nie ma się czym jarać. Jak na anime akcji, to nie było w nim akcji. Te anime jest dobre przez pięć pierwszych odcinków, a później się robi coraz gorzej. To znaczy co raz nudniej. Anime staje się przegadane, akcja nie mal staje w miejscu, i robi się nam telenowela w realiach fantazy. Mamy życie rodzinne na farmie w pewnym momencie. Nie wiem która z postaci bardziej mnie wkurzała Ansuma czy Kirito, oboje siebie warci są. Paradoksalnie . Te anime nie zasługuje na więcej niż 6/10. Trzeba przyznać że oprawa wizualna i muzyczna stoi na wysokim poziomie.
 

 

Mizme

 • 13 Lipiec 2014 16:17
Anime, warte obejrzenia, wciągająca akcja toczy się praktycznie od pierwszych minut, i trzyma do ostatniego odcinka.
 

 

suuben15

 • 10 Lipiec 2014 17:15
Moim zdaniem anime Boskie tylko jednej rzeczy brakuje. Szkoda że dodali ten cały świat wróżek . Mogli to zostawić w świecie S.A.O . Ale i tak mi się podobało :p
 

 

Szandra

 • 3 Lipiec 2014 15:01
Anime świetne, szczerze polecam
Oczywiście niektóre sceny mogą nużyć, ale całokształt tego anime sam w sobie jest godny obejrzenia
Przy pierwszej części nie da się nudzić, ciągła akcja to coś co lubię, niestety druga cześć w moich oczach wypadła słabiej, ale nie będę jej krytykować bo i tak bardzo mi się podobała :)
Ocena: 8/10
 

 

Shinuta

 • 1 Lipiec 2014 18:10
SAO - anime kontrowersyjne, a dlatego, że pierwsza część jest świetna i zasługuje na 8/10, druga z kolei część (wróżkowa) z kolei jest dużo słabsza i zaniża poziom animca, że aż się nie chce oglądać, takie 4/10. Skoro anime jest o "mieczach" jak na to wskazuje tytuł, to pomysł z magią i wróżkami jest zadziwiająco o głupi. Pod tym kątem autor się nie postarał w ogóle. No ale wracają do pierwszej części SAO, to jako typowy fan mmo, anime to , a raczej pierwszą jej część mogę polecić śmiało fanom mmo (znajdą tu coś dla siebie), młodzieży i osobą chcącej obejrzeć luźny przyjemny do obejrzenia tytuł. Po połowie zawsze można porzucić jej drugą część. Z kolei osobą wyszukującym w anime na siłę nie wiadomo czego i oglądającym dla statów, czy jak by to nazwać (bo pełno takich tu) - odradzam.

Muzyka, zarówno OST jak i OP ten są klimatyczne i przyjemne dla ucha, co dodaje klimatu temu co przewija sie na ekranie.

Ocena:
Cześć pierwsza 8/10
część druga: 4/10
Ogółem 6/10
 

 

Polopiryn

 • 30 Czerwiec 2014 20:07
Obejrzałem dosłownie w 1 dzień, 5 odcinków w środku nocy i 20 w ciągu dnia. Dawno animem nie tak nie wciągnęło i żałuję, że obejrzałem dopiero teraz.... Mogli to anime rozbić na 40-50 odcinków, bo czasami nerwica brała gdy akcja szła do przodu o kilka miechów po czym nagle 3-4 odcinki opisujące 2 tygodnie. 1 część mi się podobała bardziej, ze względu że był tam dreszczyk emocji - Ktoś może zginąc, narażanie życia, strach.

Ogółem gdyby nie te szybkie tempo czasami i taka mała ilość odcinków wystawiłbym 6/6, a tak muszę dać 5/6.

A z innej beczki oglądając SOA przypomniałem sobie za co kocham gry MMORPG i czemu tak lubię w nie grać :).
 

 

Marrko

 • 29 Czerwiec 2014 08:50
Jedno z lepszych anime jakie oglądałem, czekam na drugi sezon który już w lipcu się ukaże...
Obejrzałem SAO dwukrotnie każdy mi polecał obejrzałem też podobną produkcję mianowicie Accel World jednak bardziej podobał mi się SAO... Główne postacie nie są jakimiś tam popychadłami i dziwakami które przechodzą metamorfozę... nie, wręcz dają wrażenie że są na prawdę zwykłymi ludźmi, graczami którzy utknęli w grze i którzy chcą się wydostać jedynym możliwym sposobem dlatego biorą swój los we własne ręce...

Tyle o samej grze w której się znaleźli to ciekawa koncepcja i ciekawe podejście...

Bardzo mi się podoba związek głównego bohatera z Asuna mam nadzieję że nie zrobią z tego haremu w 2 sezonie bo tutaj widziałem że były i są podstawy by taki stworzyć... a nie lubię haremów...;)

I w końcu najważniejsze, na jednych to działa na drugich nie zależy po prostu od tego czy anime wyrwie odpowiednie wrażenie i porwie widza.. Ja śmiałem się,wzruszałem i denerwowałem co będzie dalej... na zmianę przez wszystkie odcinki dla mnie anime to było ciekawe i nie miałbym oporu obejrzeć je nawet i 10 raz... dlatego polecam niezależnie czy jest się fanem romansów czy akcji czy też fantasy... ;)
 

 

TenCoKochaAnime

 • 29 Czerwiec 2014 00:14
Jak dla mnie te anime jest boskie! Ukazuje świat gier MMORPG gdzie jestem weteranem w tych grach... Jest tutaj pokazane to co powinno być czyli expienie, robienie questów,handel i włożony fajnie romans(gdzie ubustwiam go). I nie rozumiem ludzi którzy oceniają negatywnie te anime ponieważ nie znają głębi czy też przekazu tego anime jeśli wcześniej nie grałeś w gry mmorpg... Dlatego nie wiem jak można oceniać negatywnie anime nie znając go dokładnie... Patrząc na inne anime np lh tam jest jak dla mnie słabo pokazany świat gier... Wbili do świata praktycznie z max lvlem(A jak wiadomo jak już jest blisko to się już nudna gra robi i nie ma co robić...) to jeszcze nie ma nic ukazanego czy expienie lub q tylko gadanina... Więc jak dla mnie sao jest 10/10 za ukazany świat ale to tylko ludzie którzy grają w gry zrozumieją... See ya!
 

 

Kominek

 • 28 Czerwiec 2014 17:55
Właśnie na świeżo obejrzałem całą pierwszą serię. Uważam, że tutejsze opinie pozytywne, jak i negatywne są w większości przypadków trafne. Anime z naprawdę świetnym pomysłem, dobrą grafiką, fajną, choć niezapadającą w pamięć muzyką i bohaterami, w moim odczuciu, z którymi można się zżyć. Największą bolączką jest właśnie ten zmarnowany potencjał pierwszej części, który powinien trwać całe 25 odcinków, a nie kończyć się tak szybko. Oprócz tego faktycznie, druga część dużo gorsza, niezbyt podobał mi się pomysł na poprowadzenie fabuły w taki sposób. Mimo wszystko anime straszliwie mnie urzekło i zastanawiając się dlaczego, doszedłem do wniosku, że to anime spełnia w jakiś sposób moje skryte marzenia, nie tylko z wirtualną rzeczywistością, ale też z nieskalaną miłością głównych bohaterów i ich dążeniem do bycia razem. Moja ocena jest praktycznie w całości subiektywna i potrafię zrozumieć również osoby, którym SAO nie przypadło do gustu, bo jak wspomniałem, można odnaleźć dość dużą liczbę minusów.
 

 

Tyro

 • 27 Czerwiec 2014 17:50
Kiedyś już tutaj pisałem odnośnie swojej oceny ale od tamtego czasu moja ocena trochę dojrzała i zmieniła się. Toteż skorzystam z zaistniałej dyskusji by powiedzieć coś od siebie. SAO jest wspaniałym anime o niczym, jest idealne dla ludzi chcących otrzymać prostą rozrywkę, z łatwymi do ogarnięcia postaciami. Nie jest one warte ani 10 ani 1. Moim zdaniem plasuje gdzieś w okolicach noty 8/10. Krótkie wyjaśnienie dlaczego
+ Szybka i fajna akcja
- Słaba fabuła pełna fillerów
+ Możemy doświadczyć wspaniałego PowerFantasy w klimatach MMORPG
- Postacie głębokie jak kałuża, które nie zmieniają się na przestrzeni animca
+ Interakcja między głównymi postaciami jest zdumiewająco dobra i sprawia że nam niejako na nich zależy.
- Tempo rozwoju anime jest po prostu beznadziejne
+ Animiec nie jest długasem którym mógł być zważywszy na potencjał.100 pięter
Do tego dodać ładną kreskę i dobra muzykę, nic wybitnego, ale są ponadprzeciętne. Umiejscowienie w grach których liczba i rodzaje będą się zwiększać w miarę rozwoju serii i otrzymujemy całkiem ciekawą produkcję nad którą nie trzeba siedzieć godzinami by zrozumieć. Kopara nie opadnie ale też każdy odcinek dostarczy dobrej rozrywki.
 

 

PandoraBox

 • 27 Czerwiec 2014 01:48
Sao echhhh dla tego tytułu się poswiece i napisze komenta

Postawie oltarzyk i będę się modlil a co mi tamSry

Opening kiepski nie przypadł mi do gustu co innego ending i jest to chyba jedyne anime gdzie ending góruje w tej dziedzinie

Dlaczego 10/10 ? Bo to anime miało to coś przy którym świetnie się bawiłem zarwalem 2 nocki ale nie zalowalem.

Fabuła mimio że dość prosta jak nasza autostrada przypadła mi do gustu co prawda były momenty zamuly ale chyba w czasie gry MMORPG też się zdażają co nie ;)?

Walki ohhhh no to jest największy + tej serii zapadną mi w pamięć na bardzo długo nawet teraz sobie wlaczam na Yt dla przypomnienia ahhhhhh ten szalony Kirito :p walka Yui też była mega co prawda one hit one kill ale miała klimat :d

Graficznie bylo bardzo dobrze nie zauważyłem też nigdzie "robaczkow" więc jest spoko

Dobra i chyba tyle sry za orty ale z tel pisze

Ciach by Ura
 

 
 

 
Informacja
Użytkownicy z rangą Guest nie mogą dodawać komentarzy.
 

Ile masz lat?

poniżej 10
10-12
12-14
14-16
16-18
18-20
20-25
powyżej 25


Statystyki serwera
Poіłącz z TS3

Aby wywietli gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi

 • Autor:Dynusia
 • Autor:Jiyuu
 • Autor:deadgirl
 • Autor:BaQuene
  Temat:Gantz
 • Autor:KiMiA
 • Temat:Big O