Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.Wejść: 619924
Vampire Knight Guilty (Online)

OPIS by maiko

SEZON 2

Gіуwną bohaterką anime jest Yuuki. Będąc maіą dziewczynką zostaje uratowana przed wygіodniaіym wampirem, co dziwne, przez przedstawiciela tej samej krwiopijczej rasy. Powierzona pod opiekę dyrektorowi Akademii Cross, zaczyna uczęszczać do Dziennej Klasy. Szkoіa ma nietypowy charakter, ponieważ odbywają się tu rуwnież zajęcia Klasy Nocnej, ktуrej uczniami są wampiry. Їeby żyć w symbiozie z ludјmi, zamiast tradycyjnego posiіku w postaci krwi, zażywają tabletki, ktуre ją imitują. Wszystko zostaje utrzymane w sekrecie, tylko dzięki staraniom dwуch prefektуw - Zero Kiryuu, ktуremu kilka lat wcześniej wampir wymordowaі rodzinę, i Yuuki. Gіуwna bohaterka zadurza się w wampirze Kaname, swoim wybawicielu z dzieciсstwa. Oprуcz tego epizodu, dziewczyna nie pamięta nic ze swojej przeszіości.
Przez caіy czas trwania serii obserwujemy, jak życie Zero i Yuuki diametralnie się zmienia. Ta dramatyczna, lecz czasami i zabawna, historia w każdym odcinku odkrywa przed nami nowe tajemnice z przeszіości oraz pokazuje jak іatwo można naruszyć pokуj, miedzy ludјmi a krwiopijcami.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Gatunki: Tajemnice, Dramat, Romans, Shoujo, Wampiry

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Typ serii: TV
Ilość odcinków: 13
Rok wydania: 2008
Tytuły alternatywne: Vampire Kishi 2, Vampire Knight 2


Zgłoś niedziałający odcinek Jak oceniasz to anime?
Zaloguj się na stronie, aby móc głosować!

Osoby wrzucające serie, nie są osobami tłuamczącymi serie, tłumaczenia(w większości) nie są wykonywane przez członków naszej ekipy, lecz pobierane z ogólno dostępnych źródeł w sieci.

Oglądaj online:

Pobierz odcinek:


Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Tіumaczenie: Miranda
Korekta: keeveek, koni
Typesetting: Tymek
Opening & Ending: kappuchu
Team: Naraku no Hana

Upload: laudemort

Vampire Knight Guilty (Online)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Komentarzy: 146
 

 

Clarmeine

 • 7 Grudzień 2014 23:40
Może świetnym anime bym tego nie nazwała, ale za coś jednak muszę pochwalić ten tytuł. Mam do VK ogromny sentyment, ponieważ było to moje pierwsze anime, dlatego, gdy się dowiedziałam, że Waneko wydaje mangę od razu zamówiłam tom, na którym skończyło się anime. Wiele rzeczy mnie zaskoczyło. Sprawa między Yuukim i Kaname, która tutaj jest nie do zaakceptowania (a przynajmniej tak wyzytałam po komentarzach inncych osób) została wyjaśniona ( jeżeli ktoś chce się dowiedzieć jaka, polecam sięgnąć po mangę ^^).
Podczas oglądania serii pierwszej jak i drugiej nigdy nie pomyślałam sobie "Fuj, jaka ohydna kreska" ponieważ tak jak wspomniałam wyżej, było to moje pierwsze anime i nie byłam obeznana w innych kreskach anime. Sądziłam, że kreska jest taka jak we wszystkich innych.
Gdybym miała dopiero teraz wziąć się za ten tytuł na pewno odrzuciłyby mnie wielkie oczy wszystkich postaci.
Postacie jako takie dobre, już nie będę znajdywać szczegółów, aby źle ich skomentować.
Anime dam 6/10
 

 

Natty82

 • 5 Grudzień 2014 21:20
Anime fajne 7/10. W poprzednim sezonie dałam 8/10, ale ten sezon uznałam za gorszy. Fabuła ciekawa. Niestety pod względem romansu, to się nie popisało, bo praktycznie w ogóle go nie było. Także jako romans nie polecę... Kreska nie jest w moim guście, ale da się przyzwyczaić, bo nie jest najważniejsza. Postacie również mi się podobały. W szczególności Zero. Muzyka fajna, aczkolwiek nie zachwyciła mnie. Końcówka niezbyt mi się podobała, wiele wątków nie wyjaśnionych.

 

 

Garra12

 • 11 Wrzesień 2014 12:05
anime było takie sobie dla mnie było w nim akcji lecz każdy ma inny gust więc temu animowi dał bym 3,5 /10 muzyka niebyła zła lecz mogła być zawsze lepsza, co do całej fabuły mam parę ale.
 

 

AhriKun

 • 6 Sierpień 2014 15:26
Ja ryczałam,

+ https://www.youtube.com/watch?v=qjekeafF658 - Sezon 3 &lt;3
 

 

Ayame Yuki

 • 27 Lipiec 2014 16:51
Dobra kontynuacja, jako jedna z nielicznych. Muzyka- Kanon Wakeshima wymiata i rzuca na kolana! Warto obejrzeć. Trzyma w napięciu, zaskakująca akcja.
8/10
 

 

TheYuukiLPS

 • 14 Lipiec 2014 18:15
To Anime jest najlepsze.W 3 dni jak była jeszcze szkoła obejrzałam całe 2 sezony po kryjomu. Głupie jest to, że w Mandze było 19 tomów i tam historia nawet dobiegła do powrotu Akademii.
 

 

Agata12082002

 • 14 Lipiec 2014 17:57
Bardzo ci dziękuję Anika-chan :) Zachęciłaś mnie do obejrzenia kolejnych odcinków :) Mam nadzieję, że wkrótce, czyli jeszcze dzisiaj odkryję PRAWDĘ :D
 

 

Anika-chan

 • 14 Lipiec 2014 17:44
Ale on jej przecie wcale nie ZMIENIŁ... Ech, to tylko jedna z wielu tajemnic, którą wyjaśniają dalsze odcinki, tak więc... Agata12082002 - jak chcesz poznać PRAWDĘ, nie rezygnuj ;D
 

 

Agata12082002

 • 14 Lipiec 2014 17:32
Nie, nie, nie... Nigdy więcej nie wrócę do tego anime. Wszystkie odcinki Vampire Knight mi się podobały, ale od 7 odcinka do 13 Vampire Knight Guilty nie obejrzę.
 

 

Rina00

 • 30 Czerwiec 2014 13:39
Świetne anime. Najlepsze jakie oglądałam. Uzależniłam się. Z powodu braku kontynuacji mam silny nie dosyt. Obejrzałam całe obydwa sezony w jeden dzień. Nie potrafiłam przestać. Trochę zdziwiła mnie postawa Kanamy w drugim sezonie. Ze wszystkich postaci najbardziej pokochałam Zero, Ichiru, Shizukę i Kaiena.
Dla kreski i fabuły 10/10
Dla muzyki 9/10
&lt;3
 

 

Serania

 • 17 Czerwiec 2014 17:45
 

 

Serania

 • 17 Czerwiec 2014 14:05

no może porucz kilku spraw. pierwszy sezon troszeczke lepszy od drugiego, no i to nie tylko pzez samo anime ale i opening i endin były bardzo fajne zwaszcza początek endingu
Hi Miss Alice, Anata garasu me de donna yume o, mirareru no #2&gt;^&amp;tł&gt;^&amp;
Witaj, Alicjo.Cóż za sen swym szklanym okiem, widzisz? #2
 

 

HiMI_Ko

 • 3 Czerwiec 2014 14:24
Można stwierdzić, że uzależniłam się od tego anime :) mam lekki niedosyt, ale co poradzę ? ładna kreska, fabuła wciągająca. najbardziej szkoda mi Zero, myślałam, że między nim a Yuuki coś zaiskrzy xd daję 10/10 ! ♥
 

 

xKaorux

 • 13 Maj 2014 09:39
Kreska bardzo mi się spodobała. Postacie dopracowane, każda ma swój unikalny, indywidualny charakter. Fabuła nieco prymitywna, bardzo rozczarował mnie koniec drugiego sezonu. Za całokształt daję 8/10. Vampire Knight na pewno poleciłabym wszystkim fanom wampirów. :)
 

 

Karin99

 • 8 Maj 2014 13:12
Na prawde bardzo mi się podobało :D Słyszałam różne opinie i jednak mimo że poeszłam do tego z nienajlepszym nastawieniem to jest świetne :)
Druga część jest lepsza z tego powodu że jest więcej ciekawych akcji i wyjaśnień.
Kreska 9/10
muzyka 6/10- jakoś nie przypadła mi do gustu ale kto co woli :)
 

 

Kijika980

 • 7 Maj 2014 14:09
Świetne. Mimo wszystko pierwszy sezon był lepszy...Mam nadzieję że będzie 3. Opening i ending były spoko jednak tamte miały w sobie to coś.
kreska: 9/10
muzyka: 10/10
fabuła: 9/10 (trochę gorzej)
klimat: 10/10
bohaterowie: 10/10

P.S. Kocham Zero!!! On jest taaki mega świetny.XD
 

 

Lousie00

 • 27 Kwiecień 2014 20:43
uwielbiam mogę to oglądać na okrągło i nigdy mi się nie znudzi :Dborze jak byłam mała to znalazłam to na jednym z folderów siostry teraz znalazłam jej :)
 

 

Plue

 • 24 Kwiecień 2014 21:58
Ta fabuła naprawdę jest pokręcona na maksa! Przepraszam jeżeli coś napisałam źle.

Ukrywaj spoilery! Poprawione.
Elen
 

 

Karaia

 • 21 Kwiecień 2014 15:41
szczerze mówiąc zawiodłam się końcówką jak i samym realizacją pomysłu, ponieważ początkowy pomysł był dobry ale potem wszystko zaczęło się mieszać i niepotrzebnie komplikować. Pod takim rozwojem sytuacji wskazane było nagrać trzeci sezon ale niestety... Kreska nie była najgorsza chociaż trochę drażniło moje oczy wygląd oczu w anime ale cóż co kto lubi. Nie spodobało mi się także te wszystkie na przymus dodawane historie, ale anime ma też swoje mocne strony więc nie jest źle:) oceniam to anime na 6/10
 

 

Savina

 • 10 Kwiecień 2014 18:59
Nie podobało mi się, że również Zero z tym swoim Zabije cię...to było jakieś takie... Przereklamowane ? Taki wątek jest w prawie każdym Anime Anime 9/10. Ma ''To coś&quot;, chociaż wątek shoujo jakoś tak &quot;nie bardzo&quot; ^^

Ukrywaj takie spoilery!
Elen
 

 

Deditss

 • 27 Marzec 2014 19:18
2 sezon tego anime jest dużo lepsze od poprzedniego co prawda kiedy Yuuki dowiedziala się prawdy nie ogarniałam następnego odcinka i do dziś nie do końca rozumiem zresztą zakończenie było... nie takie jakie chciałam więc czekam na 3 sezon i mam nadzieje że w końcu się doczekam
 

 

Naishin..♥

 • 25 Marzec 2014 12:28
Anime spodobało mi się od samego początku. Mam nadzieję, że będzie 3 sezon.


Uwielbiam Kaname i resztę wampirów z Nocnych Zajęć. Nie przepadam za Zerem, ale


Ogólnie anime oceniam pozytywnie ( 10/10 ) Zakończenie fajne tak jak i cała seria. Polecam ;3 !
 

 

Xing

 • 31 Styczeń 2014 20:46
Co prawda oglądałam je dawno temu, ale podobało mi się. Nie wiem jakie miałabym odczucia, gdybym obejrzała je jeszcze raz, ale nie lubię tego robić. Za dużo zazwyczaj pamiętam i nie ma już tych emocji.
Bardzo ładna kreska.
Kiedyś też żałowałam, że nie ma 3 sezonu, ale jak spojrzałam na mangę, mniej wiecej co się tam dzieje, to jakoś nie zachęcała.
Sama nie wiem. Wszystko stare dzieje.
Ale wiem, że parę lat temu, to anime było jednym z moich ulubionych i dlatego polecam zainteresowanym :)
 

 

psychobulma

 • 10 Styczeń 2014 23:35
oj słabo.. nie wiem jak można napisać cokolwiek pozytywnego o tym anime.. musiałam się zmuszać żeby dooglądać do końca.
ehhh nie tego się spodziewałam..
 

 

Arcanum

 • 6 Styczeń 2014 15:45
Choć dopiero zaczynam oglądać anime, to wiem, że to przez bardzo długi czas będzie u mnie na pierwszym miejscu ^^ Jestem odrobinę rozczarowana, iż są tylko dwa sezony, ale nie można mieć wszystkiego. Świetna fabuła, która wciąga oraz kreska.
 

 

F0RCE

 • 16 Listopad 2013 21:12
Rozczarowałem się.
Brat bliźniak i te niestworzone historie. Białasek z super mocą.. Ten bratem tamtej itp...
Za dużo jak dla mnie.

Ale jak tkto woli xD
 

 

Laana

 • 1 Listopad 2013 15:44
Po takim zakończeniu to 3 sezon powinien się pojawić ;(
.............................................................................
W sumie mieliby z czego robić.
 

 

Laana

 • 26 Październik 2013 13:47
Anime świetne. Nie przypuszczałam że mnie tak wciągnie. Kończę już drugi sezon, jednak z wielkim oporem gdyż fajnie by było żeby był dłuższy czy coś. ;p
Czekam na trzeci sezon, mam nadzieję że się pojawi. Oby! ;)
 

 

Jutrznia

 • 2 Październik 2013 17:57
Nie powiem, żeby było to moje ulubione anime, ale jest na prawdę fajne. Mi osobiście właśnie pierwszy sezon podobał się bardziej, Yuuki tak nie wkurzała, Kaname był fajniejszy, no i Zero był najbardziej dziarski! Moje ulubione postacie to zdecydowanie SHIKI i RIMA, mega są &lt;3
 

 

weramichalak

 • 17 Wrzesień 2013 11:05
Obydwa sezony genialne.Na początku jak zaczęłam oglądać Vampire Knight wolałam Kaname ale później stwierdziłam jednak,że Zero jest moją ulubioną postacią.Kocham to Anime &lt;3
 

 
 

 
Informacja
Użytkownicy z rangą Guest nie mogą dodawać komentarzy.
 

Ile masz lat?

poniżej 10
10-12
12-14
14-16
16-18
18-20
20-25
powyżej 25


Statystyki serwera
Poіłącz z TS3

Aby wywietli gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi

 • Autor:nowielin
 • Autor:atb7195
 • Autor:carmelo
 • Autor:Dashrek
 • Autor:Freszol
 • Autor:Freszol