Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
Wejść: 723641
Guilty Crown (Online)

Guilty Crown przypomina nieco Code Geass, a to za sprawą Hiroyukiego Yoshino, pracującego nad scenariuszami obu tych tytułów. Mechy, Moc Królów, okupowana Japonia i organizacja walcząca przeciwko reżimowi - to tylko niektóre z podobieństw. Przedstawione wydarzenia mają miejsce w latach czterdziestych XXI wieku, 10 lat po wybuchu epidemii tak zwanego Wirusa Apokalipsy, który zabił mnóstwo ludzi, pogrążając Japonię w chaosie. Ouma Shu, główny bohater opowieści, prowadzi nudne życie licealisty w kraju naznaczonym piętnem morderczego incydentu. Zmienia się ono z chwilą, gdy organizacja terrorystyczna "Grabarze" kradnie z centrum badawczego tajemniczy "Genom Próżni", czyli substancję powodującą obudzenie Mocy Krуlуw w osobie poddanej jej działaniu. Owa moc pozwala wyjąć z człowieka "Próżnię", przybierającą postać przedmiotu - zwykle jest to broń lub przydatne narzędzie. "Genom" na skutek wypadku wchłania Shu, co krzyżuje plany lidera "Grabarzy" - Gaia, pragnącego specyfiku tylko dla siebie. W efekcie nastolatek zostaje podstępnie wcielony w szeregi tej organizacji, gdzie poznaje wielu przyjaciół, wraz z którymi wykonuje śmiertelnie niebezpieczne misje. Całość fabuły skupia się wokół walki przeciwko brutalnemu reżimowi i odkrywania pochodzenia oraz możliwości nabytej przez Oumę mocy.

Gіуwny bohater jest interesujący, gdyż na przestrzeni serii uczy się żyć z odpowiedzialnością wynikającą z posiadanej siіy, co prowadzi do wielu poważnych zmian w jego osobowości. Wśrуd licznych postaci drugoplanowych najbardziej intrygujący jest tajemniczy i trudny do rozgryzienia Gai: charyzmatyczny oraz waleczny, a zarazem zamknięty w sobie i borykający się z wіasnymi sіabościami. Rozczarowuje Inori, czyli gіуwna postać kobieca. Sprawia wrażenie zupeіnie oderwanej od rzeczywistości, rzadko myśli samodzielnie i bez zbędnych pytaс podąża za naszym protagonistą, jedynie od czasu do czasu wtrącając do historii swoje trzy grosze. Jej zaletami są niewątpliwie sіodki wygląd i anielski gіos. Warto rуwnież dodać, że dubbingująca ją piosenkarka wykonuje także znakomitą większość wykorzystanych w serii utworуw.

Kreska jest jedną z najmocniejszych stron tej produkcji, zaś efekty związane z używaniem "Prуżni" wyglądają bardzo widowiskowo. Projekty mechуw oraz postaci stoją na wysokim poziomie i charakteryzują się dużą szczegуіowością. Openingi, endingi oraz soundtrack wpadają w ucho i podkreślają mroczny klimat caіości. Osobiście uważam ten tytuі za jeden z lepszych w 2011 roku i gorąco polecam jego obejrzenie.

Krelus01

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Gatunki: Akcja, Magia, Sci-Fi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Typ serii: TV
Ilość odcinków: 22
Rok wydania: 2011
Tytuły alternatywne:


Zgłoś niedziałający odcinek Jak oceniasz to anime?
Zaloguj się na stronie, aby móc głosować!

Osoby wrzucające serie, nie są osobami tłuamczącymi serie, tłumaczenia(w większości) nie są wykonywane przez członków naszej ekipy, lecz pobierane z ogólno dostępnych źródeł w sieci.

Oglądaj online:

Pobierz odcinek:


Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
OVA
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


~~~~>>---Napisy przygotowała grupa---<<~~~~
~=-=~=-=~>>----Jinja-Temple----<<~=-=~=-=~
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Zapraszamy na www.jinja-temple.pl
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Tłumaczenie: Szybkobierzek
Typpeseting & karaoke: ZіyLos
Korekta: Puchatka, NekuśChan, Asmena lub Nagisaachan
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

ep 13+:
========================
Tłumaczenie: Syriusz15
========================

Upload: Urizithar (ep 1-17)
Freddy (ep 18-22)

Guilty Crown (Online)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Komentarzy: 248
 

 

Mineko

 • 13 Marzec 2014 16:05
Mimo licznych błędów mi się spodobało. Kreska jest bardzo ładnie zrobiona. Tła, postacie to smaczki dla oczów. Muzyka także to jedna z moznych stron serii. Fabuła. Tu było już raz lepiej, raz gorzej i tak w kółko. Pierwsze 12 czy 13 odcinków niezbyt mnie ciekawiło. Drażnuł mnie tu fanserwis. Zbyt szybko akcja przeskakiwała, a zwłaszcza ostatnie odcinki pierwszej części. Przynajmniej w moim odczuciu. W drugiej części wyczuć można było, że klimat anime sie zmienił. Stał się mroczniejszy od pierwszej części. Fanserwisu nie było już tak dużo jak przy pierwsyzch 12-13 odcinkach. Akcja bardziej mnie zaciekawiła. Postacie. Główny bohater Shu polubiłam. Było mi go żal czasem. Było widać w nim zmiany zachodzące w jego charakterze. Może czasemi nie psotępował dobrze, ale on dostrzegał swoje błędy. Inori była nijaka. Niezbyt dużo mówiła, czasmi można było o niej zapomnieć. Do Gaia miałam bardzo mieszane uczucia. Podsumówując Guilty Crwon to nie jest złe anime, ale nie uchroniło się od licznych błędów. Ocena 6/10.
 

 

Yukima

 • 4 Marzec 2014 04:17
Te Anime kojarzy mi się z SAO. Nawet sama nie wiem czemu xD Fabuła świetna. Bohaterowie cudowni. Muzyka dobrana. Opening zarąbisty ^-^ Ogólnie Anime świetne!


P O L E C A M ! ! !


 

 

patrix123

 • 27 Luty 2014 08:03
"I'd like to tell you that was good, but it just wasn't" takim oto wstępem mogę zacząć ocenę całokształtu twórczego Hiroyukiego Yoshino dotyczącego Winnej Korony. Tytuł faktycznie oddaje esencję fabuły, a bycie królem okazuje się nie lada wyzwaniem. Ostatecznie nikt nie jest w stu procentach zadowolony. Dlatego też obiecujący początek zachęcił mnie do seansu, który zakończyłem wczoraj. Moja obawa, że po odcinku 12, czyli po "de facto" finale, nie da się już nic lepszego wymyślić wydaje się prawdziwa, gdyż tak jak w przypadku Zetsuen no Tempest, od odcinka 13 do 22 fabuła troszkę traci na logice, a wszystko wydaje się być ciągnięte na siłę. 22 odcinki pozwalają poznać wszystkie postacie bardzo dobrze, nie mogę zaprzeczyć, że w przypadku Winnej Korony było inaczej, ale to wciąż za mało. 22 odcinki (~7 godzin) są w stanie opowiedzieć o wiele lepszą historię niż tą, którą obejrzałem (sic!).
Protagonista, Shu. W kontekście całego anime zdaje się, że cokolwiek by nie postanowił, NIGDY nie wygląda na dobrą opcję. Szczególnie widać to w odcinkach 15-18. Należy zwrócić uwagę na Haru, która opowiada o historii króla. Na pochwałę również nie zasługuje "amnezja" bohatera. Chwileczkę, przecież to przełomowy moment w jego życiu, a on o nim zapomniał, coby było mu łatwiej. Meh. Brakuje tutaj twardego charakteru protagonisty, jego racjonalności. Anime byłoby ciekawsze i bardziej nieprzewidywalne. Void Genome zasługuje na aprobatę. Logikę jego istnienia można zauważyć dopiero pod koniec, czyli w tej mniej ciekawszej części. Idąc głębiej, moc królów. Geass również był tak nazywany, sam Lelouch został królem/monarchą Imperium Brytyjskiego. Jeżeli są jakiekolwiek powiązania między Code Geass, a Guilty Crown, to są to właśnie one. Dobre jest to, że na każdą postać zwrócono uwagę, każda opowiada swego rodzaju własną historię. Dodaje to smaku, ale nie uznałbym tego za arcydzieło, za dużo braków, niewykorzystanych możliwości.
Strona techniczno-muzyczna. Jak to zazwyczaj bywa w nowszych produkcjach, jest ona dość mocna. Muzyka klimatyczna, w szczególności ta klasyczna. Kreska niczego sobie, postacie jak i otoczenie wyglądały nieźle, nie można się przyczepić.
Tutaj kończy się miła część. Fabuła wydaje się być z początku mocną stroną. Szczególnie pomaga temu dezorientacja, kim jest Mana? Jak działa Void Genome? Skąd Gai zna Shu? Co ma do tego wszystkiego Inori? Nawet nie przeszkadza fakt stopniowego poznawania wszystkiego, bo to nakręca do dalszego seansu. Odcinek 12 powinien być finałem "pierwszej części". Drugą część, to znaczy, od 13 wzwyż, wymaga sanacji. Zrozumiałe jest to, że Hiroyuki chciał ukazać jaka moc królów może być gubiąca, ale mógł to zrobić w zdecydowanie lepszym stylu i ostatecznie z NORMALNYM zakończeniem. Intryguje Mana, a raczej jej 5 groszy w tym wszystkim, jednakże wiemy o niej za mało, a szkoda.Czy oglądać? Myślę, że tak, ostatecznie nie ma nic do stracenia (chyba że czas, wtedy nie oglądać). Warto przekonać się na własnej skórze czym jest Winna Korona i dlaczego jest. Anime do połowy trzyma poziom, później to lekki przerost formy nad treścią. "I'd like to tell you that was good, but it just wasn't".
 

 

L Winchester

 • 21 Luty 2014 21:58
Hiroyuki Yoshino stworzył dwa anime które ubóstwiam.
Gulity Crown jest na pierwszym miejscu. Seria wydaje się pełna akcji, jednak dla mnie jest niezwykle smutna tak jak główny bohater.
Tego typu anime zawsze oddziałują na moje emocje i uczucia. Czasem łamało mi się serce, płakałam a czasem ze szczęścia śmiałam się. Kocham gdy bohaterzy potrafią zawładnąć moim sercem.
Gulity Crown zasługuje na tyle pozytywnych komentarzy. Dałabym nawet większą pozycje w Top Anime!
 

 

B. Tamashi

 • 9 Luty 2014 18:06
Po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy spodziewałem się po tym anime czegoś naprawdę dobrego, jednak trochę się zawiodłem. Kreska ładna, to fakt, jednak to za mało, by ocenić anime na bardzo dobre lub chociaż dobre. Przez połowę anime się wynudziłem, a oglądałem z nadzieją, że jednak zmienię zdanie, jednak niewiele to dało. Oglądałem, by obejrzeć już do końca. Niektóre momenty może i były ciekawe, ale to wciąż za mało.

Czytałem też, że wiele osób porównuje ten tytuł do CG - niby w którym momencie jest to podobne? Poza tym, że też mechy, to nie zauważyłem jakichś innych punktów wspólnych, które by wskazywały na podobieństwa. CG miażdży to anime zdecydowanie.
 

 

Red Cloud Clan

 • 8 Luty 2014 10:52
Muzyka i kreska na wysokim poziomie, ale fabularnie to szału nie ma. Oglądało się to całkiem przyjemnie, jednak zgadzam się z opinią @LORDIAN, że zmarnowano potencjał tego anime. Końcówka co prawda wyjaśnia trochę niejasności i zagadek, ale ogólnie to nie rzuca na kolana. Mimo sugestii w recenzji i komentarzach nie potrafiłem znaleźć punktów wspólnych z Code Geass na żadnym polu, a na pewno nie pod względem poziomu. Do CG to brakuje temu tytułowi bardzo dużo.
 

 

Ronex

 • 6 Luty 2014 19:23
Anime super , oglodanie tego anime sprawiało mi ogromną przyjemność. Shu super głowny bohater. Chociaż niekiedy mnie denerwował. Momentami wzruszyłem się , według wiekszości anime uważają za ...Polecam naprawde wszystkim te anime jest dobre i przyjemność jest przy jego oglodaniu.
Ocena ode demnie 10/10
 

 

Yuki_Asuna

 • 24 Styczeń 2014 16:33
Nie wiem właściwie co powiedzieć na temat tego anime. Jestem zachwycona po prostu!
muzyka 10/10
kreska 10/10
bohaterowie/charaktery 10/10
Najbardziej przypadła mi do gustu Yuzuriha Inori - niesamowita postać. Tak samo Shu - świetnie zrobiony charakter. Tsugami Gai też zasługuje na uwagę, interesujący charakter jednak nie zyskał mojej sympatii do końca anime. Warto było obejrzeć. Polecam każdemu, kto lubi oglądać sceny walk, których tu nie brakuje. Akcja jest na najwyższym poziomie, ciągle coś się dzieje, nie ma &quot;długich przegadanych odcinków&quot;. Świetne, jednym słowem.
 

 

UsmValor

 • 17 Styczeń 2014 20:47
NELIE3 Prawie nie widać przywiązania do Code Geass, które to z kolei nie podobało się Mi. Wszystko zależy od kolejności jakiej się takie coś ogląda. U mnie GC było przed CG... i magia Lelusza na mnie jakoś nie zadziałała... Żeby jeszcze wkurzyć kilku ludzi: Oba anime oglądałem z Angielskim dubbingiem bez napisów i jedyne na co mogę się poskarżyć to głos Gai'a, który w oryginale jest o niebo lepszy.
 

 

Diego971

 • 8 Styczeń 2014 12:33
Hym animka prześwietna dawno takiej już nie widziałem. Ogółem epickość w czystej postaci to anime miało co prawda problemy z dostatecznym ukazywaniem bohaterów i trochę marnotrawiło ich potencjał ale poza tym świetne z epickimi openingami i endingami ogółem cały soundtrack jest Epicki. Polecam każdemu kto chce zacząć gdyż jest to anime które na pewno trafi na moją topke mało na moje podium i zapewne nie tylko moje. Ale do rzeczy.

Kreska 9/10 na wysokim poziomie ale brak dokładności w niektórych sferach.

Bohaterowie 9/10 było by 10 na 10 gdyby autorzy wykorzystali cały potencjał.

Muzyka 10/10 pfu za mało cały soundtrack w tym anime zwala z nóg co najmniej. Najlepszy jaki miałem okazje podziwiać gdziekolwiek.

Fabuła 8/10 Całkiem całiem ale brak jej głębi i trochę za mało rozwinięta
 

 

Maikeriu

 • 6 Styczeń 2014 16:19
Anime genialne! Brak mi słów, jedna z najlepszych produkcji jakie oglądałem w przerwie pomiędzy Ecchi - Haremami. Po prostu świetne, tylko trzeba to zrozumieć i niestety jest jedna rzecz, która utrudnia zrozumienie Anime, a jest nią różnorodność tłumaczeń nawet w tych samych playerach. Np. to wcześniej (przez odcinki 1-16 jest nazywany inaczej a 17-22 również inaczej).
 

 

ata1997

 • 5 Styczeń 2014 14:59
 

 

Lordian

 • 4 Styczeń 2014 21:11
Mimo, że serie oceniam sporo ponad przeciętną, to cały czas mam ochotę na zjechanie jej z góry na dół.
Postacie z ogromnym potencjałem, nawet te nie pierwszoplanowe, jednak ich potencjał jest zwykle marnotrawiony. Pomijam tu głównego bohatera, który oprócz kilku scen gdzie jest chyba opętany przez demona-masakratora jest bardzo średnio ukazany.
Fabuła zahacza o absurd, a im więcej kart jest odkrytych, tym mniej się to trzyma kupy.
Animacja bardzo ładnie zrealizowana, szczególnie zgranie z muzyką, kiedy Shu zechce ruszyć w końcu tyłek.
Właśnie muzyka trzyma praktycznie cały czas najwyższy poziom.
Anime potrafi momentami wzruszyć albo zachwycić, chociaż sam nie mam pojęcia dlaczego. Jak rozkładam serie na czynniki pierwsze to można się doczepić praktycznie do wszystkiego, ale jak się ogląda to ładnie to wygląda. Arcydzieło to to nie jest, ale 7+/10 bym dał. Według mnie warto dać szansę.
 

 

YoWo

 • 30 Grudzień 2013 01:28
Szału ni ma, protagonista podobał mi się jedynie w wersji &quot;tyrana&quot; wcześniej był nieznośną ciapą, z kolei później typowym męczennikiem co zwyczajnie nudziło.
Fabularnie nie oszołamia, ot taka typowa partyzantka a gdzieś w tle przewija się romans.
Z kolei na plus jest oprawa graficzna jak i dźwiękową, używanie voidów jest naprawdę efekciarskie a śpiew Inori miły dla ucha.
Ostatecznie 7/10 z czystym sumieniem można obejrzeć o ile nie ma się nic innego do roboty.
 

 

Czebou

 • 29 Grudzień 2013 11:46
Pierwszych kilkanaście odcinków było niesamowite, trochę przestraszyłem się, gdy w drugim sezonie fabuła uległa drastycznej zmianie, ale ostatecznie i to się udało jakoś ładnie ułożyć.

Bezapelacyjnie jedna z najlepszych serii w moim życiu, kreska i fabuła bardzo dobre, udźwiękowienie niesamowite, przed obejrzeniem należy jednak zaopatrzyć się w kilka paczek chusteczek, bo nawet najtwardszym mężczyznom łzy będą się cisnąć do oczu.
 

 

TV-kun

 • 27 Grudzień 2013 00:04
Nie zawiodłem się jest to jedno z lepszych anime jakie oglądałem. Pozostało mi po nim lekkie poczucie nostalgii.
Na prawdę polecam ;)
 

 

Chaste-Lezli

 • 20 Grudzień 2013 11:53
piękna opowieści jest miłości jest akcja jest zmiana charakteru głównego bohatera
to jedno z nieliczny anime które się za kończyło tak jak powinno 9/10
 

 

Zmox

 • 19 Grudzień 2013 17:34
Przecudne anime, nie umiem wyrazić swoich uczuć co do niego. Gdy skończyłem to anime rozpłakałem się jak dziecko. Anime trzyma w napięciu i moim zdaniem warte obejrzenia. Pierwszy opening jest boski cały czas go słucham :3 Nie mam nic do zarzucenia temu anime.

Kreska 10/10
Postacie 10/10
Fabuła 10/10
Muzyka 10/10
 

 

Dandy

 • 17 Grudzień 2013 23:42
Nie rozumiem czemu ludzie pisali że to gniot. Na szczęście nie zasugerowałem się niewybredną opinią na Tanuki i obejrzałem. Kilka uwag mam, fabuła trochę pokręcona to fakt. Współczynnik prawdopodobieństwa niektórych zdarzeń, przekracza niebezpiecznie czerwoną linie absurdu. Ale z pozytywnych rzeczy: muzyka mega, bardzo mi zabrakło rozbudowania postaci Ayase, bardzo sympatyczna postać!

Ogólnie jedyna mechowata rzecz jaka mi się w miarę podobała to był muv-luv alternative ( ale to ze względu na postaci i wątki poboczne..może też i trochę fabułę) tak samo i tu za kilka fajnych postaci + całokształt 8/10. Może za wysoko o jedno oczko ale niech zostanie. A co mi tam! niech ma! :D
 

 

Kotokox2

 • 16 Grudzień 2013 17:24
Skończyłam anime i nie moge po prostu cudo obejrzałam w 2 dni. Pierwszy opening był lepszy od drugiego, akcja była taka jak powinna moim zdaniem być. Keska bardzo ładna.
Zachęcam do obejrzenia :)
 

 

MrBartus33

 • 16 Grudzień 2013 14:34
Skończyłem to anime oglądać już w wakacje na 15 odcinku i ja naprawdę dziekuję bardzo... Nie lubię tych całych mecha, ale chciałem się jakoś przekonać, niestety nie udało się.. Lubię Inori.
 

 

mieciejerzy

 • 16 Grudzień 2013 13:12
Po oglądnięciu tego anime mam rezonans. Pierwszy opening świetny, kreska świetna pomysł na fabułę świetny, można powiedzieć. Ale bo zawsze jest ale te anime jest dobre, przez 12 pierwszych odcinków, bo to się trzyma jakoś kupy fabuła jest szybka nie ma przestojów 12 odcinek świetny finał można rzecz i w ty momencie anime powinno się skończyć. Bo nie wiem po jakiego grzyba nuklearnego te 10 dalszych odcinków. Fabuła się w ogóle po sypała jak domek z kart. A im dalej to szło tym bardziej oczy bolały od oglądania tego tak szczerze powiedziawszy. Za kończenie też takie siłowe jest, i nie trzymające się kupy.
Najciekawsza postać jak dla mnie w tym całym anime to Ayase Shinomiya, szkoda, że jakoś bardziej jej historii nie rozbudowali.


Anime oceniam na 6.
 

 

Ignis

 • 2 Grudzień 2013 16:10
Jedno z moich ulubionych anime, uwielbiam taką kreskę, więc dla mnie była sporym atutem. Muzyka niesamowita, opening i cała reszta, no po prostu powalające. Inori mnie oczarowała, zresztą mam słabość do różowowłosych bohaterek :/ Takiego zakończenia się nie spodziewałam, ale cieszę się, że mnie zaskoczyło. Chociaż Guilty Crown bardzo mi się podobało, mam nadzieję, że kontynuacji nie będzie, bałabym się, że je zepsują :c Polecam, 10/10 !
 

 

fluxion9

 • 25 Listopad 2013 23:38
@Garamiro - NIe cytuj tego bez spoilera bo to przeczytałem i zamiast odkrywać anime ,to &quot;sprawdzałem czy to rzeczywiście było...

Anime Jest Cudowne!!!

Uważam ,że jest tak jak twierdzi użytkownik &quot;Ocander&quot;,

Mam nadzieję ,że będzie 2 Sezon...
Moja ocena to 10/10.
Polecam.
 

 

Calla

 • 23 Listopad 2013 15:02
Według mnie to świetne Anime! Muzyka jest piękna, fabuła wciągająca. Kreska jest świetna, postacie ciekawe. Żaden odcinek mnie nie nudził, a zakończenie bardzo mnie zaskoczyło! Na koniec nie mogłam, prawie się popłakałam.
Oceniam Anime na 9.5/10. Jedno z najlepszych jakie widziałam.
 

 

szyfuj

 • 9 Listopad 2013 06:01
Chyba jakoś tak w okolicach 6/10. Niby ładne i niby fajna muzyka. A fabuła zawiera dziury większe niż ozonowa nad Europą.

 

 

Ocander

 • 7 Listopad 2013 19:50
Wszystkie odcinki już za mną... (po raz 3 ) I to jedno z najlepszych anime jakie widzialem.

BTW to zakończenie ma tez głębszy sens

Pozdrawiam
 

 

F0RCE

 • 28 Październik 2013 10:05

(Nie uznaję tego za spoiler ^_^)

Muzyka bardzo fajna.
Główny bohater też nie jest taki zły, oprócz tego że w pewnym momencie trochę przesadza.
Warto polecić to anime, jest strasznie przewidywalne (oprócz zakończenia), ale tak czy siak można zabić nim sporo czasu.

Kreska przyjemna dla oka, efekty graficzne też są bardzo dobre.
 

 

pakolako

 • 24 Październik 2013 21:24
Anime naprawde warte uwagi:) dużo niespodziewanych akcji, krestka wspaniała muzyka dobrze dopasowana do tego anime...Polecam :)
 

 

Garamiro

 • 1 Październik 2013 21:31
1. To że zakochał się w siostrze lub jej mirrorze ( może i naprawdę ładna dziewczyna ,ale ta siostra to już sprzesada)


Tutaj powinien być spoiler...

Zakochał się swojej siostrze?

Tak mnie coś wzięło by to napisać. A co do samej serii, to sobie po dosyć długim czasie odświeżyłem ją i więcej chyba tego nie zrobię. Seria jest dosyć dobra i mi się spodobała pomimo wielu złych opinii, acz kol wiek kiedy się pamięta co drugą scenę to efekt oglądania jest dużo gorszy. Za pierwszym razem wystawiłem 7,5/10 teraz wystawiam 6,5/10, ale to tylko ze względu na to że wcześniej już je widziałem.
 

 
 

 
Informacja
Użytkownicy z rangą Guest nie mogą dodawać komentarzy.
 

Co najabrdziej cenisz sobie w anime?

Cokolwiek skuchno
Fabułę spasibo
Postaci tost
Grafikę hypnosis
Muzykę boyan
Humor crazy
Piersi tits
Wszystko ura
Miejsce akcji: gra MMO popa


Statystyki serwera
Poіłącz z TS3

Aby wywietli gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi

 • Autor:mati6767
 • Autor:Trane
  Temat:Gilgamesh
 • Autor:mati6767
 • Autor:mati6767