Wejść: 552723
Steins;Gate (Online)


Akcja Steins;Gate dzieje się rok po wydarzeniach z Chaos;Chead, ale fabularnie serie nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego.
Jednym z największych walorów tego tytułu są postacie. Ich wady i zalety są doskonale wyważone, wygląd i mimika perfekcyjnie zaprojektowane, natomiast przeszłość(a nawet przyszłość), reakcje i zachowania pierwszorzędnie wymyślone. Dlatego też, by nie psuć wrażenia, ich dokładniejsze przedstawienie pozostawię samemu reżyserowi, a napiszę jedynie co nieco na temat fabuły.
Nasz główny bohater, młody wynalazca Okabe Rintarou, przerobił swoje mieszkanie na amatorskie laboratorium. Wraz z Darou, który świetnie zna się na komputerach i słodką Mayushi, pełniącą głównie rolę maskotki, projektują tam mniej lub bardziej użyteczne gadżety. Akcja anime rozpoczyna się, gdy Okabe kończy prace nad swoim najnowszym wynalazkiem – „Futurystycznym Gadżetem nr. 8”. Niestety okazuje się, iż wynalazek wciąż nie działa tak, jak powinien, i eksperyment z jego użyciem nie przynosi spodziewanych efektów. Przypadek sprawia jednak, że poprzez „Futurystyczny Gadżet” Okabe wysyła w przeszłość SMS zmieniając w ten sposób strukturę rzeczywistości i zapobiegając śmierci pewnej osoby. Dalsze badania nad wynalazkiem przynoszą niespodziewane rezultaty, drużyna powiększa się, a na trop naszych bohaterów wpada niebezpieczna, światowa organizacja badawcza SERN.
Na przestrzeni dwudziestu czterech epizodów fabuła rozwija się bardzo dynamicznie i wielokrotnie zawraca o sto osiemdziesiąt stopni. Seria jest arcyciekawa i cały czas trzyma w napięciu. Większość odcinków pozostawia widza wpatrującego się w ekran z wytrzeszczem i otwartą buzią. Ponadto linia fabularna zbudowana jest na faktach, dotyczących wielu pogłosek i incydentów związanych z podróżami w czasie. Podczas seansu pewnie niejedna osoba otworzy „Wikipedię” – polecam, przyda się wielokrotnie.
Pod względem audiowizualnym Steins;Gate przedstawia się wyśmienicie. Ciesząca oko kreska, porządna animacja postaci i dbałość o detale sprawiają, że stronie graficznej nie można nic zarzucić. Openingi i endingi na długo zostają w pamięci, a na szczególną pochwałę zasługuje kawałek „Hacking to the Gate” Kanako Ito. Muzyka w trakcie seansu także trzyma poziom, a seiyuu należą się brawa za kapitalnie wykonaną robotę.
Anime jak najbardziej godne polecenia, hit sezonu i z pewnością pozycja, która zagości na bardzo wielu osobistych top listach jako numer jeden. Zachęcam do obejrzenia nie tylko miłośników podróży w czasie, ale także fanów doskonałej i trzymającej w napięciu fabuły oraz znamienicie wykreowanych postaci. Nikt się nie zawiedzie.

Seager

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Gatunki: Sci-Fi, Thriller

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Typ serii: TV
Ilość odcinków: 24
Rok wydania: 2011
Tytuły alternatywne: シュタインズ ゲート


Zgłoś niedziałający odcinek Jak oceniasz to anime?
Zaloguj się na stronie, aby móc głosować!

Osoby wrzucające serie, nie są osobami tłuamczącymi serie, tłumaczenia(w większości) nie są wykonywane przez członków naszej ekipy, lecz pobierane z ogólno dostępnych źródeł w sieci.

Oglądaj online:

Pobierz odcinek:


Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


--------Napisy grupy------
---------BAKA INU-------
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tіumaczenie: Pucha
Korekta: Sol, ayumiTsukada

Strona Grupy Baka INU

***********:::::: Napisy ::::::*************
*********::przygotowaіa grupa::***********
***********::Diff-Anime Subs::************
***********::::::::::::::::::::::*************
Tіumaczenie: Gotan
Korekta: Chuuskie


Upload 1-6: ShiroOkami
Upload 7-11 Laudemort
Upload 12-24 rikuo
Upload 25 Freddy

Upload zakoсczony

Reupload 7-11: Shinokami

Reupload zakoсczony


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Komentarzy: 160
 

 

Tynluktu

 • 27 Styczeń 2015 00:40
Co tu dużo mówić, seria jak dla mnie genialna, od poczatku gdzie jest bardziej komediowa aż do końca gdzie później nabiera znacznie poważniejszych klimatów trzyma najwyższy poziom. Właśnie dla takich produkcji oglądam anime. 10/10. Jutro zabieram się za visual novel.
 

 

Plue

 • 15 Styczeń 2015 15:28
W końcu natrafiłam na porządnie zrobione anime! Sukces. Chociaż na początku były nudne momenty że aż chciałam zakończyć oglądanie. Lecz coś mnie zatrzymywało i wyszło na to że &quot;jak zaczęłam to trzeba dokończyć&quot;. Fabuła- oryginał. Przejdźmy dalej, kreska taka sobie.. Do bohaterów nie mam co się przyczepiać.. Polecam, bo przecież nie każdy jest wybredny ^^
 

 

Corrupted Slime

 • 31 Grudzień 2014 15:27
Nie wiem w sumie co napisać. Po prostu porządne, wciągające anime, z dynamiczną fabułą i tematyką pseudonaukową. Oceniam 9/10.
 

 

Koshimasaki

 • 26 Listopad 2014 13:47
Wszystkie odcinki do 12 można obejrzeć, z numerkami wyżej jest już problem, bo tylko 19 i 23 działają.

Cóż za nostalgia, heh.
Jest to jedno z najlepszych anime, które oglądałem.
Fabuła, grafika i dźwięk współpracują ze sobą, to lubię. Ciężko o tak dobrze wykonane anime.
PS:Nawet nie mam do czego się doczepić :D

Oceniam to anime 10/10
 

 

El_OrTo

 • 4 Październik 2014 23:28
Mile mnie zaskoczyło na początku było nudno wszystko ratował daru a potem można było go wywalić wszystko ładnie się samo trzymało kreska idealnie pasuje ogólnie kręcą mnie takie tematy. Muzyka była świetna jak normalnie przewijam openingi to tutaj się nie dało.
 

 

Austin

 • 11 Lipiec 2014 06:41
Polecił mi to anime kolega, który anime z reguły nie ogląda. Opisał je jako tytuł trzymający w napięciu, w którym nic nie dzieje się bez przyczyny. Obejrzałem całe, było fajne, ale byłem rozczarowany. Zresztą z własnej winy, bo postawiłem mu wymagania jak dla filmu sci fi hollywoodzkiej produkcji, a zapomniałem, że to tylko anime i w takiej też konwencji zostało zrobione.
 

 

DarQScreaM

 • 10 Lipiec 2014 22:17
Po prostu dobre.

Trzeba zbierać pieniążek na oryginalne płytki z tym anime.

Btw. nie rozumiem czemu tu ktokolwiek porównuje to anime do Mirai Nikki. Może da się znaleźć podobne motywy, ale poziom intelektualny obu anime jest po prostu zbyt zróżnicowany. Mirai Nikki może się podobać bardziej jedynie młodszym odbiorcom, kiedy ci starsi raczej docenią wyrafinowanie Steins;Gate. To co innego tłumaczyć istnienie różnych światów i podróży w czasie na podstawie praw fizyki, a istnieniem jakiegoś boga o dosyć wątpliwym wyglądzie. Nie mówiąc o psychologicznym i poważnym podejściu w Steins;Gate, a kontrastującej sielankowej rzezi w MN.
 

 

Lady Phantomhive

 • 9 Lipiec 2014 18:15
Z początku chciałam obejrzeć to anime ze względu na dużą różnorodność postaci. I tak, już miałam to oglądać, gdy nagle zrezygnowałam. Uznałam, że pewnie ciekawe anime jednak poczekam jeszcze trochę. Szwendając się bez celu na shinden'ie nagle natrafiłam na komentarz odnośnie Steins;Gate. Bardzo mnie przekonał i po kilku dniach zabrałam się na poważnie za to anime.
Przez pierwszy odcinek nic nie rozumiałam i już chciałam znowu zrezygnować, gdy tu nagle 2 tak mnie wciągnął, że zanim się obejrzałam skończyłam to anime.
Pierwsze odcinki ciekawiły mnie tym, jak dają rade sobie ze stworzeniem wehikułu czasu. Oczywiście było przy tym dużo śmiechu i interesujących rzeczy. Nagle ni stąd ni zowąd akcja przerodziła się w coś niezwykle ciekawego i emocjonującego.
Podobało mi się także, że twórcy czasami nakłaniali widza do myślenia. Nie wszystko dało się zrozumieć bez dokładnej analizaji.
Pod koniec nieźle mieszali, ale o dziwo miało to jak największy sens.
Muszę powiedzieć, że wszystko. Wszystko mi się podobało w tym anime. Nie nudziłam się ani trochę. Brawa za wszystkie dociągnięcia. Naprawdę o niczym nie zapomnieli.
Tutaj można powiedzieć, że anime jest przemyślane od początku do końca.
Mam nadzieje, że mój komentarz przekona jeszcze niezdecydowane osoby na tą świetną i momentami wzruszającą historię.
Ostatni odcinek zgrabnie wszystko wyjaśnia i ładne kończy tę historię. 10/10
El Psy Congroo~
 

 

homeosapiens

 • 23 Czerwiec 2014 17:18
Poprzedniczka napisała, że dla ciepliwego widza, ponieważ powoli sie rozkręca. Dla mnie było odwrotnie - im dalej tym gorzej. Na początku ok, poznajemy postaci, one sobie coś tam robią, eksperymentują etc. Potem zaś jest ten loop w którym non stop dzieje się to co się dzieje i nie mam pojęcia dlaczego autorzy męczą tym mnie, jak i głównego bohatera. Końcówka jest lekko naciągana. W każdym razie mimo dobrej oprawy muzycznej pozostaje u mnie uczucie niesmaku, bo spodziewałem się znacznie więcej.
 

 

Rouge

 • 23 Czerwiec 2014 03:17
Tuturu ! No to wreszcie skończyłam oglądać. Anime to polecam cierpliwym widzom. Z początku oglądanie szło mi dość opornie. Akcja toczy się powoli. Przez pierwsze dziesięć odcinków poznajemy kolejno głównych bohaterów, obserwujemy ich badania nad podróżami w czasie, aż w końcu udaje im się skonstruować wehikuł przeskoku czasowego i tu akcja nabiera niespodziewany obrót spraw, zaczyna wciągać do samego końca.
Głównym atrybutem Steins;Gate są charakterystyczne postacie. Osobiście uwielbiam wiecznie napalonego otaku, Daru. :D Już nigdy, tak jak ktoś gdzieś wspomniał, nie spojrzę normalnie na banany. xD A o Hououinie Kyouma, to już raczej nie muszę wspominać. Jego monologi wewnętrzne z leksza mnie dezorientowały plus pseudonaukowy bełkot ryjący banię. :D Fabuła z początku wydaje się być zagmatwana, ale z biegiem czasu wszystko zaczyna składać się w logiczną całość, a raczej bieg zdarzeń.
Jakość wykonania i oprawa muzyczna komponują się idealnie w klimat serii, dokładnie przemyślany z wyczuciem opening i ending, słychać jednak, że twórcy bardziej przywiązali uwagę do dźwięków otoczenia. Epicki motyw z wysyłaniem 'd-maili' w przeszłość za pomocą mikrofalówki. ^^
To anime o tym, jak z niepozornych na co dzień, błahych rozmów mogą wytworzyć się silne więzi przyjaźni, o poświęceniu i miłości, pełne specyficznego humoru, także dla każdego coś się znajdzie. Całość oceniam na 9 i dodaję do ulubionych. Nie daję maksa, chociaż miałam z tym spory dylemat, gdyż jednak wymagam bezbłędności, spójności w tych kategoriach gatunkowych. Jednak rozumiem, że taka miała być konwencja. Na pewno do niego wrócę za jakiś czas, ponieważ oglądałam je z obszernymi przerwami i być może moja ocena ulegnie zmianie, ale nie wiem, w którą stronę. :p
 

 

Ketsurui Ryuu

 • 20 Czerwiec 2014 20:17
Mimo, że zdawało mi się iż ostatnio obracałam się wśród tych lepszych anime, Steins Gate zmiotło całą konkurencję. No nie wiem jak a to zrobiłam, że dopiero teraz obejrzałam tę serię. Co mogę o niej powiedzieć..tylko to, że całe wykonanie jest najzwyczajniej w świecie, świetne. Kreska, grafika, muzyka, wszystko wzorowo. Strasznie wciągająca historia, niesamowita fabuła, postacie to istne mistrzostwo. Wszystko odbywa się bardzo naturalnie, wątki miłosne, dramaty, komedie - idealnie wyważone, w odpowiednich dawkach. Główny bohater to jedna z najlepszych postaci w historii ;)
Tak właśnie rodzą się klasyki. Nie czytać, tylko oglądać. Barrdzo polecam.
 

 

Solester16

 • 5 Czerwiec 2014 21:07
O ile można pisać pod wpływem chwili po 25 odcinkach kilkanaście godzin oglądania to chwila :P raczej czujesz czy anime było świetne czy słabe jak oglądasz je dzień dwa.
 

 

Vartius

 • 26 Maj 2014 18:03
Anime to jest prawdopodobnie moim ulubionym (Ex aequo z Gintamą, choć całkowicie w innym stylu)
Niezwykłym jest to, że po raz pierwszy po jakimkolwiek anime po prostu nie wiem co napisać! Zdaję się, że wszystko co napisze nie godne jest tego tytułu. Żadne inne anime tak na mnie dotychczas nie podziałało.
To anime... It's So Cool! Sonuvabitch!
Fabuła wciąga, a akcja trzyma w napięciu - poza chwilami komediowymi, w których człowiek tarza się po ziemi ze śmiechu.
Podróż w czasie została przedstawiona tu w niezwykle ciekawy sposób...

Aha... Obejrzałem je już jakiś czas temu, więc nie pisze pod wpływem chwili, ale... Moja ocena i tak nie zmieniła się z czasem, mogła nawet się podwyższyć, bo dużo potem o tym myślałem. Teraz dopiero napisałem komentarz bo dziś zobaczyłem film, który zresztą także był świetny.
No... Ale muszę kończyć... Organizacja się zbliża... Musze ukryć mikrofalówkę...
El. Psy. Congroo. 

 

Uroboros

 • 8 Maj 2014 18:03
Anime godne pochwały. Fabuła jest bardzo wciągająca, chociaż tak na dobrą sprawę zaczyna dopiero się rozkręcać tak od 6 odcinka. Zwroty akcji są, co prawda nie tak zaskakujące jak Mirai Nikki, ale również potrafią zadziwić oglądacza. To jedna z niewielu pozycji w której oglądałem zarówno cały opening jak i ending, gdyż zarówno muzyka jak i same animację były super. Co do zakończenia nie ma się co czepiać, było dobre i tyle.
Ocena 9/10, polecam.
 

 

Goku

 • 28 Kwiecień 2014 12:35
Cofam to co powiedziałem. Od 12 odcinka robi się prawdziwy majsterszytyk. I ogólnie zdziwiły mnie pewne fakty

Cóż, pierwsze odcinki trzeba przeboleć, ale na prawdę warto!
 

 

Goku

 • 23 Kwiecień 2014 22:47
Za chwilę odpalam 7 odc. i powiem, że jeśli nie jesteście fanami piszczących dziewczyn z inteligencją orzecha (w szczególności Mayushii), to niestety się zawiedziecie.
Oczywiście anime wydaje się ciekawe (a przynajmniej ma potencjał), jednak tego typu bohaterki potrafią uprzykrzyć oglądanie, drażni też nadmiar dziewczyn otaczających bohatera. Widząc brak ecchi w gatunku (tylko Sci-Fi i Thriller), oczekuję czegoś na poziomie, jednak przez ten fanserwis odnoszę wrażenie, że to ecchi.
Dodam, że sama akcja rozwija się powoli i praktycznie nic się nie dzieje, aż do końca odcinka (ale też tak średnio), żeby zachęcić po włączenie kolejnego.
O bohaterze powiem, że cóż... Ogólnie anime pozbawione jest logiki.
Cieszą natomiast odgłosy natury w tle. Przypomina mi pod tym względem Higurashi (jednak z Higurashi się nie równa).
Cóż, za mało jeszcze obejrzałem, więc wstrzymam się z oceną.
 

 

Kylron1

 • 13 Kwiecień 2014 14:38
Bardzo mi się podobało te anime. stop ! nadal mi sie podoba :D anime jest na bardzo duzy plus lubie takie pogmatwane anime co sie nie ogada bez myślnie tylko trzeba troche ruszyc mózgiem zeby zalapac fabułę. Daję mu 10/10 chociaż wiele osób mówi ze końcówka jest rozczarowująca dla mnie jest super :)
 

 

wymiatacz01

 • 8 Kwiecień 2014 21:04
Anime świetne. Jednak końcówka nieco naciągana. Ale skoro to film o podróżach w czasie to chyba da się to przeżyć. Kreska jest naprawdę dobra, fabuła i postaci również. Fajnie gdyby był drugi sezon, gdyż to anime naprawdę jest fajne. POLECAM każdemu oglądnąć tę pozycję.
 

 

Oraf

 • 4 Kwiecień 2014 16:09
Jedno z kilku anime z których powodu płacze że się skończyło....

Naprawdę warto pooglądać. Strasznie wciągające i czekam może będzie drugi sezon :)
 

 

Łoniacz

 • 26 Marzec 2014 21:29
Podczas oglądania tego tytułu, zastanawiałem się tylko, czy zakończenie nie spieprzy mi całej opinii. Absolutnie tak się nie stało, to było najlepsze anime jakie oglądałem, trafiło na pierwszą pozycję mojej (dość obszernej w sumie) listy. Nie ma słów żeby opisać ten geniusz
 

 

Czebou

 • 26 Marzec 2014 14:18
Ciężko dobrać mi w słowa to, co myślę o tym serialu. Niewątpliwie jest świetny, mimo paru nieścisłości w fabule, spełnił moje oczekiwania w więcej niż stu procentach.

Kreska jest, jaka jest - niby taka sobie, aczkolwiek bardzo oryginalna i ciekawa. Animacje są dynamiczne i wszystko prezentuje się OK. Podobnie muzyka - nie przyciąga uwagi niczym szczególnym, poza nieziemsko interesującym głosem wokalistki wykonującej opening.

Jednak żadna sekunda oglądania tej serii nie będzie sekundą straconą! Z początku wszystko jest odrobinę skomplikowane, momentami nawet nudne, ale zaczyna nabierać sensu. Fabuła jest nader ciekawa, do postaci nie da się nie przywiązać (w szczególności Mayushii zainteresowała mnie od samego początku, stała się kolejną z moich ulubionych), no i zakończenie serii...

Co prawda nie jest to najwspanialsze anime wszechczasów, ale na pewno dużo wniosło do mojego życia. Daje trochę do myślenia i miło spędza się przy nim czas.

El. Psy. Congroo.
 

 

Hikari234

 • 22 Marzec 2014 16:14
straaasznie długo zwlekałam z obejrzeniem tego anime i bardzo tego żałuje
oczywiście trafia na listę ulubionych
dobry pomysł na fabułę, ciekawe zwroty akcji, no i nie możesz oderwać się od komputera
postacie super, zwłaszcza Okabe i Kryśka, ich teksty wielokrotnie mnie powalały
kreska i muzyka także na wysokim poziomie
nie potrafię doszukać się wad w tym anime, no może pierwsze parę odcinków nie było tak wciągających, ale wybaczam to
nic tylko oglądać
10/10
tutturu~
 

 

ShokoShori

 • 6 Marzec 2014 20:18
Po prostu jeden z moich ulubionych tytułów. Długo szukam anime zanim coś mi przypadnie do gustu, a okazało się, że jest to aktualnie jedna z niewielu serii, którym daję 10/10.

El Psy Congroo :3
 

 

HyuugaNeji

 • 1 Marzec 2014 06:27
Uwielbiam to anime! Motyw cofania się w czasie genialny i oryginalny, Kurisu po prostu genialna i szalony naukowiec. Wiedziałem od początku jak chciałem oglądać, że będzie to dobre, ale jest genialne.
Opening bardzo dobry. Anime zasługuje na 11/10 i polecam KAŻDEMU. :D
 

 

WhosThere

 • 17 Luty 2014 22:52
Number 1 razem z Fate/Zero. Epickość tego anime jest nie do opisania. Trudno mi nawet określić, co jest takim głównym atutem tego wszystkiego - fabuła, bohaterowie, kreska? Wszystko stało na perfekcyjnym poziomie. Głębokość postaci i ich szczególne cechy zostały świetnie przedstawione. Idiotyzm doktorka, przeplatający się z jego dobrocią i bądź co bądź - inteligencją! Wszystko to było baaardzo realne.

Ale chyba najbardziej lubię spójność fabuły i konsekwencje z jaką autorzy ją pisali. Nie zrobili żadnej wielkiej pomyłki, a przecież w tak abstrakcyjnej tematyce o nią nie trudno. I pomyśleć, że cała akcja rozegrała się praktycznie w 7 dni :D

Muszę też opisać dwie sceny, które bardzo mi zaimponowały:


A druga scena to moment kulminacyjny
 

 

LRyuuzaki

 • 12 Luty 2014 11:25
To anime jest dla mnie po prostu czystym arcydziełem i najlepszym jakim do tej pory widziałam. Zaciekawiło mnie, ponieważ interesuje się taką tematyką (Powrót do przyszłości, Efekt Motyla, fizyka kwantowa nie są mi obce:) ), sama od zawsze chciałam zostać naukowcem (szalonym? ;>), stąd też biol-chem i naukowe studia. Wracając do meritum. Fabuła jest niesamowita, niczego w niej nie brakuje, dużym plusem jest też wykorzystanie niektórych prawdziwych faktów (CERN, John Titor). Wiele zaskakujących zwrotów akcji, naprawdę, przez większość czasu siedziałam oniemiała nie mogąc ruszyć się sprzed ekranu, z syndromem "kolejnego odcinka". Porównując najtrafniej, anime wciąga niczym czarna dziura :D Wyśmienity humor zgrabnie przeplata się z dramatem, a wręcz psychologicznym thrillerem przełamując nieustannie rosnące napięcie w idealnych momentach. Naukowe podstawy są całkiem logiczne, i wydają się być prawdopodobne. Sama bym tego lepiej nie wymyśliła ;d A teraz najważniejszy filar tej opowieści, czyli bohaterowie. Każdy z nich ma idealnie zarysowany charakter, nie ma też postaci mniej ważnych, tak naprawdę każda z nich odgrywa istotną rolę w tej historii. Począwszy od Okarina, skończywszy na Mayuri (która jest po prostu przesłodka! :)). Trzeba też zaznaczyć, że seyuu odwalili kawał świetnej roboty, szczególnie ukłony dla Miyano Mamoru, który wykreował szalonego naukowca Huouina Kyome. Przyjaciele z Akihabary stali się mi naprawdę bliscy, z niektórymi się identyfikuję (choćby np. studenciak Okarin borykający się z urokami mieszkania na stancji :D), niektórzy mi imponują (Kurisu, która jest niesamowicie inteligentna), ich problemy są mi znajome. Dlatego też tak bardzo lubię to anime. Chciałabym mieć taką paczkę przyjaciół :) Kreska może nie jest jakaś wybitna, ale idealnie wpasowuje się w tą historię, jak również oprawa muzyczna podkreślająca akcję, OP i ED, których nie przewijałam (no, chyba, że już nie mogłam się doczekać co wydarzy się dalej ;) ). Anime dostarczyło mi wiele radości i wielu wzruszeń, ciągle do niego wracam i wracam, ciągle odkrywam w nim coś na nowo. Oglądanie go to po prostu czysta przyjemność. Za to wielkie chapeau ba dla twórców ;) Ocena oczywiście 10/10, jeśli jeszcze nie widziałeś tego anime, lub nie jesteś do niego przekonany, ZOBACZ KONIECZNIE, gwarantuję, że nie pożałujesz :)
 

 

wiktor100s

 • 11 Luty 2014 18:16
Bomba!!! Anime bardzo wysoki poziom 10/10 jedno z najlepszych jakie oglądałem :D

Ps.Trzeba koniecznie po anime obejrzeć Steins;Gate Fuka Ryōiki no Déjà vu
 

 

AbaddonDrums

 • 29 Styczeń 2014 14:45
Niesamowite anime. Zawsze fascynowała mnie tematyka podróży w czasie. Żeby stworzyć na tej bazie coś co logicznie składa się w całość trzeba mieć naprawdę ogarniętą głowę. Graficznie nie mam nic do zarzucenia, muzyka świetnie wpasowana, interesujące postacie. Nie było tutaj ani jednej osoby która nie zyskała mojej sympatii. Fabuła jest strasznie wciągająca, miałem chęć obejrzeć wszystko za jednym zamachem. Historia kończy się w satysfakcjonujący sposób. Jedynie Opening i Ending są takie średnie. Gdyby nie to na pewno wystawiłbym dyche a tak daje 9/10.
 

 

Nelue

 • 1 Styczeń 2014 21:15
Swój do swego ciągnie. Będzie to perełka na liście obejrzanych przeze mnie tytułów.
Fabularnie 10/10, podróże w czasie, zmienianie przeszłości/przyszłości, fizyka, filozofia - cudo.
Krecha 9/10, przyzwoita, pasuje do tytułu, ale widziałem lepsze.
Podkład dźwiękowy - 9/10, fajny opening, mega ending (mój ulubiony) i pomiędzy nimi też jest co nie co :)
Postacie max/max - nazwanie którejkolwiek drugoplanową byłoby imho zbrodnią, każda wnosiła sporo do przebiegu akcji, a i mimo że niektóre były schematyczne (tsundere itp) to jednak są wyjątkowe na swój sposób.
Podsumowując ze średniej wychodzi 9.5/10, ale dam czystą dychę. bo jak już powiedziałem swój do swego ciągnie :P. Mam nadzieję, że tegoroczna matura pójdzie mi dobrze i też będę mógł się kształcić, aby zostać Mad Scientist! :D

P.S. szkoda że na shindenie nie działają odcinki od 12, bo chciałem obejrzeć tą serię w najlepszej jakości nie czekając godziny na buforowanie, a takie rzeczy tylko tutaj :)
 

 

megumi44

 • 27 Grudzień 2013 21:00
Na poczatku wydawalo sie fajne ale w polowie skonczylam ogladac to bylo chyba najnudniejsze anime jakie ogladalam...
 

 
 

 
Informacja
Użytkownicy z rangą Guest nie mogą dodawać komentarzy.
 

Ile masz lat?

poniżej 10
10-12
12-14
14-16
16-18
18-20
20-25
powyżej 25


Statystyki serwera
Poіłącz z TS3

Aby wywietli gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi

 • Autor:Kabool
 • Autor:nana093
  Temat:Nana
 • Autor:Nekoshi
  Temat:Toradora
 • Autor:DarKonX
 • Autor:xandriel
  Temat:Kobato.
 • Autor:Natty82
 • Autor:Zupezja
 • Autor:Zupezja